Jak na věc


neználek

Wales - Nejstarší specializované sci-fi & fantasy knihkupectví.

    Dětská skupina se nachází v Kokoníně, v budově Sokolovny a jejím areálu, v nově zrekonstruovaných prostorách. Součástí je i oplocená zahrada s dětským hřištěm. V případě nevlídného počasí nám poslouží velká tělocvična.
    Dětská skupina je určena pro děti od 1 roku do 6 let s kapacitou 17 dětí, což umožňuje individuální přístup k jednotlivým dětem. O děti se postarají tři hodné "tety", které jsou kvalifikované a plně způsobilé pro práci s malými dětmi.
    DC Neználek: 720 172 196Toto tel. číslo prosím používejte pro omluvu a jakékoliv dotazy při nepřítomnosti vašich dětí formou hovoru, e-mailu či sms. Nemocné dítě prosím omluvte do 8:00 hodin!! Pokud tak neučiníte, oběd musí být uhrazen!! Důležité je, nahlásit datum nástupu po nemoci!!! Pokud to není jasné (kontrola u lékaře), dejte vědět alespoň 1 den předem, že dítě nastoupí. (Jinak nebude nahlášen oběd!!!)
    Název / jméno poskytovatele, právní forma: DC Neználek, z. s., zapsaný spolekAdresa sídla: Tyršova stezka 50, Jablonec nad Nisou - Kokonín, PSČ 468 01IČ: 6518885

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00