Jak na věc


netbeans php

[NetBeans, PHP] Nápověda a smysl zpětného lomítka

    Zkuste nastartovat NetBeans s prepinacem -J-Dswing.aatext=true, kdyz je startujete nebo umistit tento prepinac do options v ${adresar netbeans}/etc/netbeans.conf .
    :) toho sa nezbavis, lebo ten cely Javovsky GUI toolkit vykresluje fonty takto debilne. Zend Studio ma presne tento isty problem. Eclipse je sice tiez Java, ale ten ma nejaku inu GUI kniznicu, ktora ma ovela lepsiu nativu integraciu do roznych OS.
    [1] - Na Komodo jsem zapoměl, taky jsem ho před nějakou dobou zkoušel (myslím, že tu free verzi - Komodo Edit) a přišlo mi to nějak složité, podle toho, co jsem četl, by ta code completion měla být jen pro aktuální soubor a jeho includy, jestli nefunguje pro všechny soubory projektu, tak to dost vadí, ten outline taky trochu schází, hlavně když je třída s větším množstvím metod a členských proměnných, ale v čem Komodo vede je podpora Perlu a Tcl. Tam, kde mají nějaké věci v ještě v Perlu (a že toho určitě budou kila), tak tam bych to viděl na Komodo Edit.


Nejbohatší život má ten, kdo žije s minimem nároků

    [14] - jo, jo tak nějak to je, pokud se pamatuji, tak NetBeans používá standarní javovský gui toolkit swing a Eclipse je celé postavené na SWT, což je toolkit od IBM, který je postaven více na nativním gui widgetech, takže na každém OS vypadá jinak, kdežto swing je více abstraktní a vypadá všude stejně. Nicméně Zend Studio je v podstatě Eclipse, takže tam bych čekal, že to bude vypadat stejně, kdežto Netbeans asi ne, nicméně já tam žádný extra rušivý aliasing nějak nezaznamenávám, takže to nezkoumám.
    Supr ze se o tom nekde pise, sam zatim pouzivam Eclipse PDT ale planuju Netbeans, protoze je pouzivam i pro vyvoj v Jave a jsme na to nejak vice zvyklý.
    12 - Tak to netuším, já používám ten defaultní font (vypadá jak courier ??) a mám to v pohodě, zkus se na to zeptat na tom blogu, url je někde ve článku, ale taky jsem dost slepej, tim to taky může být :-)
    Možná to je jen štěstí, ale při pokusu rozběhat PHP debugger pro Eclipse PDT jsem se s tím neúspěšně mořil celý den a když jsem to zkusil rozběhat pro Netbeans, tak jsem našel na jejich stránkách nádherný návod a rozběhané jsem to měl zachvilku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00