Jak na věc


nerezový sud na pivo bazar

Nerezový nábytek od projektu po realizaci

    Nerezový nábytek vyrábíme na zakázku, dle individuálních požadavků zákazníka a konkrétního gastronomického provozu. Precizní provedení, moderní vzhled a vysoká kvalita použitých materiálů jsou parametry, které předurčují nerezový nábytek k výborné funkčnosti a dlouhé životnosti. Nerezový nábytek splňuje certifikát CE a je v souladu s certifikátem jakosti ISO 9001:2008. Moduly jsou vyrobeny z nerezového materiálu AISI 304.
    V případě objednávky nerezového nábytku, který se nějak liší od standardizovaných rozměrů, posíláme obratem k potvrzení okótovaný technický nákres, kupní smlouvu a zálohovou fakturu. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, před tím, než je zakázka zadána do výroby, požadujeme potvrzenou kupní smlouvu a uhrazenou zálohu.
    V následující galerii si můžete prohlédnout ukázky technických nákresů z již realizovaných zakázek.
    V případě, že Vám nevyhovují výrobky se standardizovanými rozměry a hledáte nábytek z nerezu přesně na míru do Vaší kuchyně, zašlete nám Vaše požadavky na info@profikuchyne.cz a my Vám nerezový nábytek vyrobíme přesně dle Vašich představ. V případě potřeby také můžete vhodný nerezový nábytek konzultovat s našimi odborníky
    Termín dodání nerezových výrobků mimo skladové položky je v současné době 4 týdny. Pro přesné sdělení termínu dodání nás prosím kontaktujte: 603 821 268, 546 22 30 99, info@profikuchyne.cz


Nerezový nábytek pro gastronomii

    Pro všechna zařízení provádíme záruční i pozáruční servis. Servisní středisko se skladem náhradních dílů se nachází v Brně. Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni a mají příslušné certifikační testy.
    Termín dodání nerezového nábytku je v současné době cca 4 týdny (z důvodu velkého vytížení výroby) od uhrazení zálohy min. 80 % hodnoty a potvrzení kupní smlouvy. Pro přesný termín dodání nás kontaktujte.
    Nerezový nábytek se vyrábí v moderní velkokapacitní továrně pomocí precizních technologických postupů. Nábytek vyrábí zkušení dělníci na moderních strojích pod odborným dohledem. Ke každému výrobku náleží podrobný technický nákres, tak, aby se předešlo případným chybám a nesrovnalostem v zadání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9030
cache: 0024:00:00