Jak na věc


nepřevzetí doporučeného dopisu

Kdy se považuje dopis za doručený?

    Veškeré objednávky jsou závazné, objednávku lze písemně zrušit pouze do doby odeslání zásilky (nebo lze po doručení vrátit v případě odstoupení od smlouvy). Zákazník je ale povinnen objednané a odeslané zboží převzít a pokud tak neučiní, záměrně se dopuští poškození třetí osoby a prodejce má tak právo účtovat smluvní pokutu 500,- Kč, která již obsahuje i vynaložené náklady na vyřízení a odeslání objednávky.
    Pokud se nám tedy zásilka odeslaná na dobírku nebo ze služby Zásilkovna.cz vrátí jako nevyzvednutá a kupující neprojeví zájem uhradit vzniklou škodu - poštovné a balné - tedy 200Kč nebudeme akceptovat  (blokace IP) v budoucnu další objednávky těchto zákazníků.
    V případě navrácení nepřevzaté zásilky Vás budeme informovat e-mailem, kde bude uvedeno číslo účtu na které Vás poprosíme dlužnou částku, v co možná nejkratší době, uhradit.
    V případě, že kupující odstoupí od smlouvy a doručí prodávajícímu zboží, kterénení použité, nachází se v originálně zapečetěném původním obalu a není poškozený nebo neúplný, vrátí prodávající kupujícímu už zaplacenou kupní cenu za zboží uvedenou v závazném akceptování objednávky (bez sumy za dopravu) ve lhůtě 15 pracovních dní od doručení odstoupení od kupní smlouvy a doručenízboží prodávajícímu bezhotovostním převodem na účet kupujícího určený kupujícím.


Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

    Rozšířeným omylem je, že nevyzvednutím zásilky s dobírkovou částkou dáváte prodejci na vědomí, že o zboží nemáte zájem a odstupujete od smlouvy. Skutečnost je však úplně jiná.
     Nabizíme bixenonové projektorové čočky, xenonové výbojky typů h1, h3, h4, h7, h11, HB3(9005), HB4(9006), HB5(9007), D1R, D1S, D2R, D2S, bixenonové výbojky H4 H/L, xenonové sady a startéry, ale taky parkovací asistenti dratové, bezdratové a i s kamerovým systémem, parkovací senzory, couvací kamery a jiné autopříslušenství.
     Z výše uvedeného vyplývá, že je určitě lepší stornovat objednávku před odesláním zásilky. Nebo se s námi spojit a domluvit se, jsme všichni jen lidé a může se stát, že si prostě zásilku vyzvednut nemůžete. Potom budeme velice rádi, když nám to telefonicky sdělíte a vyvarujeme se tedy zdlouhavým procesům dožadování se peněz a dlaších věcí s tím spojených.
    Kvůli velkému množství falešných objednávek jsou všechny IP adresy monitorovány našim speciálním systémem a kdykoliv právně použitelné pro společnost Deredes s.r.o. (www.uhrazeno.cz), všechny nepřevzané a neuhrazené pohledávky budou vymáhány touto společností.


Zadejte zemi, pro zjištění poštovného

    Kupující je oprávněn odstoupit od kupnísmlouvy ve lhůtě 7 pracovních dní od převzetízboží bez udání důvodu v souladu s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochraně spotřebitele při podomovém prodeji a zásilkovém prodeji v znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji“). Odstoupení od smlouvy musí kupující udělat písemnou formou ve formě e-mailu, který zašle na info@ihemeroidy.cz. Odstoupení od kupní smlouvy podle předcházejícího bodu musí obsahovat identifikaci kupujícího, číslo a datum objednávky, přesnouspecifikacizboží, způsob, jakým má prodávající vrátit už přijaté plnění,zejména číslo účtu a/anebo poštovní adresu. Zároveň s odstoupením od kupní smlouvy je povinen doručit prodávajícímu zboží spolu s příslušenstvím včetně dokumentace, návodu, záručního listu, dokladu o zaplacení a pod. a v originálním neporušeném obalu ve formě pojištěné zásilky.
    Jste kontaktováni mailem, kde Vám popíšeme následující postup uhrazení pokuty či nabídneme opakované zaslání, kde v případě souhlasu a převzetí zásilky upustíme od vymáhání pokuty, dále mail obsahuje informace, jak postupujeme v případě neuhrazení.
    Veškeré pohledávky jsou vymáhány, protože jich bohužel neustále přibývá. Doufáme, že díky tomuto kroku budou objednávat pouze lidé, kteří o zboží mají skutečný zájem. Děkujeme za pochopení.
    Každá potvrzená objednávka je ze strany zákazníka závazná podle našich obchodních podmínek (OZ §544-545, zákon č. 40/1964 Zb.). Pokud nebude objednávka, která je zaslaná zákazníkovi na dobírku převzána, nebo bude vrácena z důvodu, který zavinil zákazník, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek ve výšce 220 Kč. Tato suma bude vymáhána výše uvedenou společností.


Vyhledej pobočku pošty dle PSČ či okresu

    Mimo jiné před dokončením objednávky odškrtáváte políčko, že souhlasíte se smluvní pokutou ve výši 200Kč, která pokryje náklady na dopravné a balné, podle Občanského zákoníku č.89/2012 Sb.
    Snažíme se Vám vyhovět a co nejrychleji zásilky odesíláme. O odeslání balíčku Vás informujeme e-mailem. Pokud si zásilku od přepravce nepřevezmete, jedná se z Vaší strany o porušení kupní smlouvy a Vy odpovídáte za škodu, která nám tímto vznikne. 
    Je dobré si uvědomit, že zasláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu, která je závazná nejen pro nás, ale i pro Vás. Prodávající (tedy my) se zavazuje zboží dodat, a kupující (tedy Vy) se zavazuje ho převzít a zaplatit. My svou povinnost splníme okamžikem předání k poštovní přepravě, či předání balíčku službě Zásilkovna.cz nebo In Time.
    V případě nepřevzetí zásilky, tzn. jejího vrácení dopravcem nazpět, je vaší povinností uhradit veškeré nám vzniklé náklady. V takovém případě vám naúčtujeme vámi neuhrazené poštovné a budeme je vymáhat. Pokud si objednávku nevyzvednete a budete ji chtít zaslat znovu, je to možné jejině po uhrazení platby předem na účet včetně poštovného vrácené zásilky.


Nepřevzetí soudní obsílky nebo doporučeného dopisu je nerozum

    Pokud Vám přišel dopis od soudu nebo obecně úřadů, snažte se ho převzít, pokud si ho nepřevezmete, stejně se považuje jako převzatý a vy se v tom případě jen těžko budete bránit.
     V našem sortimentu najdete: LED světlomety pro denní svícení, Angel Eyes, xenonové sady, xenonové výbojky, xenonové adaptéry a měniče, HOD žárovky, LED žárovky, autorádia, DVD, LCD monitory, parkovací systémy, parkovací senzory, GPS navigace, interkomy a další autodoplňky a autopříslušenství

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14224
cache: 0024:00:00