Jak na věc


neobvyklá jména pro kluky c

Inspirací pro výběr neobvyklých jmem můžou být také příklady slavných:

    Karel commented on 16 Jan 2009, 10:41:27Návrhy: Stefanie, Ester, Valerie, Elen, Patricie, Sylvie, Karin, Lilian, Charlotte, Isabel, Violet, Evelyn, Yasmin, Dagmar, Emilie, Melanie, Rachel, Elisabet, Noemi, Naomi, Libuše, Vivien, Zoe, Liv, Eleonor, Ellinor, René, Ingrid, Kimberly, Mariam, Ruth, Miriam, Antonie, Salome, Rosalie, Leonie, Iris, Emanuelle, Ariel, Robyn, Nelly, Grace, Etel, Daphne, Nicole, Babette, Danaé, Jeanette, Sharon, Muriel, Marie, Margot, Margit, Kristin, Mirabel, Helen
    Ja si myslim ze zbytecne prehanite. Pisatelka nenapsala nic hrozneho a taky nenapsala pro jakou firmu pracuje a to ze se ji to zda usmevne neznamena ze se danemu panovi vysmiva.
    Často je paní Knappová zmiňována jako jediný člověk, který může v ČR ověřovat podoby jmen a příjmení pro zápis do osobních dokladů. Osobně si ale myslím, že toto nemá oporu v zákonech,ale spiš v brutálním klientelismu.
    Pětiletku Koniprdovou sice neznám, ale znal jsem Pětiletku Šestákovou, což vzbuzovalo za totáče docela hezké asociace. Dámy mívají potíž po svatbě, pokud převezmou příjmení ženicha. Znal jsem jednu slečnu jménem Alexandra Buchtová; ta se těšila, až se vdá a zbaví se nesmyslné kombinace křestního jména a příjmení. No, osud ji potrestal, pak se jmenovala Alexandra Píčová…
    V CR je možné potkat také Vsevoloda Kozla, Malvínu Krepsovou, Biserku Vondruškovou, Kevina Ledvinu, Filomenu Boreckou, Kiki Cihlářovou, Rahulu Janiše, Pravomila Medvídka nebo Wednesday Maškovou.


Zajímavě může vyznít kombinace křestního jména s příjmením:

    Dala jsem dceři jméno Eli Nikol .Vzniklo to kombinací Elisabet a Nikoly . Nemohly jsme se dohodnout a tak vzniklo Elinikol . Akorat na matrice nam to nechtěli napsat jako jedno jméno a tak má rozděleno . Každý se mě ptá jak jí má říkat Eli nebo Nikol ale ona je prostě Elinikol a zatím s ním žádné problémy nemá .
    S přítelem jsme syna pojmenovali Silvestr…a známí se nás jednou ptali kdy má svátek :-) občas si říkáme jestli je kolem nás tolik blbců, tak asi bude malej myslet, že to jméno bylo za trest…
     Adina, Agatha, Amelia, Amorie, Anamika, Angelika, Anita, Annie, Aviona, Avona, Dileandra, Doubravka, Elisabeth, Elisha, Esmeralda, Ester, Ezra, Jasmina, Jessica, Jitřenka, Jorika, Kelly, Lara, Liliana, Lioness, Malgorzata, Malomilka, Maratóna, Meggie, Mejbelína, Merilyn, Merita, Mikrov, Nela, Nelly, Nicole,Nikita, Noemi, Ornella, Pamela, Patricie, Pětiletka, Polinéza, Roberta, Rusoslava, Sára, Sarah, Scarlett, Serafína, Tina, Valentýna, Vanesa a Vanessa ,Verona, Vivien, Vladěna, Winona, Xaverie, Zaira


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

     Aaron, Abigail, Afro, Alan, Alfred, Antonio, Armando, Armando, Artur, Axel, Bartoloměj, Benjamin, Bistro, Brandon, Carlost, Cory, Damian, Danny, Denis, Dorian, Elvis, Felix, Francesco, Gabriel, Gilbert, Herbert, Hugo, Isaias, Izmail, Jeremias, Joel, Joshua, Kassius, Kebab, Kevin, Kevin, Kristian, Lev, Lorant, Lucián, Luka, Marián, Matyas, Max, Maxmilian, Mikoláš, Milec, Nadan, Narcis, Nathan, Nicolas, Nikolas, Noah, Oliver, Oskar, Prokop , Romeo, Ronald, Salvatore, Sebastian, Simon, Steven, Swain, Teo, Tibor, Tobiáš, Valerián, Viliam, Vsevolod, Xaver, Zachar.
    JA‘ POZ’A’DAL V R. 2.012. O ZAPSA’N’I‘ 2. OSOBN’I’HO ME’NA ARTAXERXES. JA‘ BIDLI’M V BRECLAVI, ALE JA‘ SE NAROD’IL VE VALT’ICI’CH, TAK MN’E POSLALI Z’A’DOST TAM. JA‘ UVEDL, Z’E JE TO ME’NO UVEDENE‘ V BIBLI A V ENCIKLOPEDII’X, ALE TO JIM NESTAC’ILO A XT’ELI PO MN’E POSUDEK OD DR. KNAPOVE‘. JA‘ SE PROT’I TOMU ODVOLAL A DALS’I‘ KORESPONDENCE ZABRALA CELI‘ ROK. Z KRAJE MI PORAD’ILI, Z’E MA’M K Z’A’DOST’I PRILOZ’IT KOPII STRA’NKI Z KN’IHI, GDE SE TO ME’NO VISKITUJE. JA‘ TEDA V ROKU 2.013. PODAL NOVOU Z’A’DOST. TENTOKRAT TO VIRIZOVALI V BRECLAVI A BILO TO BEZ PROBLE’MU‘.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11449
cache: 0024:00:00