Jak na věc


nemocnice vysoké nad jizerou

Informace po mimořádném jednání představenstva Nemocnice Pardubického kraje

    Nemocnice Pardubického kraje obdržela žádost o vydání zdravotnické dokumentace, kterou následně vydala. Paralelně s tím pak zahájila prověřování postupů poskytnuté léčebné péče, jehož závěrem byl zjištěný možný nesoulad mezi doporučeným a realizovaným léčebným postupem ze strany plně kvalifikovaných lékařů. V pondělí o těchto skutečnostech informovalo vedení společnosti Radu Pardubického kraje.
    Dva šeky na dvě stě tisíc korun získal Nadační fond S námi je tu lépe! od měst Česká Třebová a Ústí nad Orlicí. Dar, který bude využit na další rozvoj nemocnice a pořízení nového vybavení, slavnostně zástupcům Nadačního fondu a Orlickoústecké nemocnice předali starosta Ústí nad Orlicí Petr Hájek a starostka České Třebové Magdaléna Peterková.
    Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program zahrnující bezplatná preventivní vyšetření i doprovodný program a venkovní workshopy. Součástí Dne zdraví bude i letos Běh naděje, humanitární akce spojená se sbírkou zaměřenou na podporu výzkumu rakoviny.
    Představenstvo Nemocnice Pardubického kraje dnes jednomyslně a s okamžitou platností odvolalo MUDr. Štěpánku Fraňkovou z funkce oblastní ředitelky pro zdravotní služby Pardubické a Chrudimské nemocnice.


MUDr. Ulvrová slaví úžasné jubileum. 50 let práce v Pardubické nemocnici

    Chrudimská nemocnice, město Chrudim a jeho projekt Zdravé město a místní Agenda 21 opět připravili tradiční podzimní Den zdraví. Ten se uskuteční ve středu 2. října od 9.30 do 15 hodin v areálu Chrudimské nemocnice.
    Zveme vás na besedu na téma „Moje jméno není diagnóza“ a výstavu „Cesty duše“, které spolupořádá Psychiatrické oddělení Svitavské nemocnice. Akce se uskuteční ve středu 18. září 2019 od 17 hodin v Multikulturním centru Fabrika ve Svitavách.
    Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil ve středu Pardubický kraj. V doprovodu hejtmana Martina Netolického navštívil kromě sídla kraje také Pardubickou nemocnici a Dětské centrum Veská.
    Zvládnout studium při práci na plný úvazek není nic jednoduchého a leckdo ho ještě před cílem vzdá. To však není případ zdravotní sestřičky z dětského oddělení Pardubické nemocnice Andrey Benešové, která nejen úspěšně dokončila magisterské studium, ale za svou diplomovou práci také získala ocenění od Nemocnice Pardubického kraje (NPK) za její mimořádnou kvalitu.


Orlickoústecká nemocnice oslaví 80. výročí prohlídkami

    Dnešní mimořádné zasedání představenstva Nemocnice Pardubického kraje, a. s., se zabývalo managementem poskytnuté péče na neonatologickém oddělení Pardubické nemocnice v případu náročného, předčasného porodu děvčátka, jejíž maminku odmítla přijmout k ošetření dvě jiná zdravotnická zařízení v Královéhradeckém kraji. 
    Děti z mateřských i základních škol, středoškoláci, dospělí... Ti všichni zavítali na Den zdraví, který i letos připomněl, jak by měl člověk správně pečovat o své zdraví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00