Jak na věc


největší státy světa podle počtu obyvatel

NZS 048 - Manipulace s Bohem ant.

     Anatolský pastevecký pes (Anatolian Shepherd Dog, Anatolian Karabash Dog)">Anatolský pastevecký pes (Anatolian Shepherd Dog, Anatolian Karabash Dog) - Anatolský pastevecký pes je proporcionálně rostlý, s dobře vyvinutým svalstvem.
     Alapažský čistokrevný buldok (Alapaha Blue Blood Bulldog)">Alapažský čistokrevný buldok (Alapaha Blue Blood Bulldog) - Atletický, aktivní pes, vyžadující dlouhé procházky.
     Anglický buldok starého typu (Olde English Bulldogge)">Anglický buldok starého typu (Olde English Bulldogge) - Anglický buldok starého typu je silný pes kompaktní konstituce s dobře vyvinutou muskulaturou. Je to poddajný, avšak velice schopný, ochranářský, nebojácný a atletický pes, divokého vzhledu. Ke své rodině je však velice přátelský a je velmi oddaným společníkem.
     Anglický chrt (Greyhound)">Anglický chrt (Greyhound) - Anglický chrt je inteligentní, jemný a laskavý pes, s dobráckým, přítulným a oddaným charakterem. Má pozoruhodnou životní sílu a výdrž.
     Akbaš (Akbash Dog)">Akbaš (Akbash Dog) - Akbaš je turecký pastýřský pes. Srst je dvou druhů: krátká a dlouhá, s dobře vyvinutým podrostem, vždy bílého odstínu.


NZS 067 - Záhada nesmrtelnosti ant.

     Aljašský malamut (Alaskan Malamute)">Aljašský malamut (Alaskan Malamute) - Aljašský malamut je využívaný ke sportovním závodům v saňových spřeženích. Malamut je velmi podobný vlku, jeho pohled je však upřímný a dobrosrdečný.
     Americký modrý gaskoňský chrt (American Blue Gascon Hound)">Americký modrý gaskoňský chrt (American Blue Gascon Hound) - Americký modrý gaskoňský chrt je lovecký pes, schopný práce v těch nejobtížnějších terénech. Má vynikající čich, obrovskou životní sílu a táhlý, hluboce zvonivý hlas. Působí dojmem noblesního a silného zvířete, s pohledem zračícím inteligenci a výdrž.
     Akita-inu (Japanese Akita)">Akita-inu (Japanese Akita) - Plemeno Akita-inu vyšlechtěné v 17. století v Japonsku pro hon na divočáky, laně a černé medvědy. Je to zdrženlivý a hrdý pes s nezávislými mravy.
     Airedale terier (Airedale Terrier)">Airedale terier (Airedale Terrier) - Airedale Terrier – největší mezi teriéry. S úspěchem vystupuje na výstavách.
     Afgánský chrt (Afghan Hound)">Afgánský chrt (Afghan Hound) - Afgánský chrt je laskavý a přívětivý pes, podarovaný moudrostí od svých předků. Je to důstojný a rezervovaný pes, s určitou nadšenou a vášnivou divokostí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00