Jak na věc


nejkrásnější tapety na plochu zdarma zima

Kompletní servis půjčovny dekorací a vybavení...

    Za exotikou s námi klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska, náš program ohodnotil jordánský vládní resort pro turistiku jako nejlepší program na Jordánsko. Prostě ukážeme klientům svět od Českého ráje po Tahiti.
    Vážení klienti, jste sami a chcete cestovat bez toho, abyste museli doplácet na volné lůžko? Najděte si zde spolucestujícího poznamenejte, kdy a kam chcete cestovat, popřípadě něco více o sobě.
    Odjezd v ranních hodinách přes Prahu do Hluboké – jedna z našich nejnavštěvovanějších památek – monumentální romantický zámek považovaný za nejkrásnější panské sídlo v Čechách. Ohrada – lovecký barokní zámeček – dnes lesnické a lovecké muzeum. České Budějovice - prohlídka centra města – městská památková rezervace – jedno z největších náměstí v Čechách – goticko-renesanční domy, Černá věž s báječnou vyhlídkou. Nocleh.
    ROMANTIKA JIŽNÍCH ČECH A PAMÁTKY UNESCO.Jižní Čechy patří k nejkrásnějším koutům naší republiky. A že místní atraktivity si skutečně zaslouží pozornost, o tom svědčí spousta památek, které jsou na seznamu UNESCO.


Česká republika – Lednicko-valtický areál

    Jindřichův Hradec – rozlehlý areál hradu přestavěný na zámek – jejich typické panorama se vypíná nad rybníkem Vajgar, cenné církevní památky a pozoruhodná městská architektura. Třeboň (UNESCO) – půvabné starobylé město (měst. Památková rezervace) ve středu rybníkářské oblasti, zámek a zámecký park, zachované opevnění s branami, kostel sv. Jiljí, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět – prohlídky, volno k procházkám, Rožmberský rybník. Nocleh
    Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízíme pobyty v Chorvatsku, Itálii a Španělsku, a to v hotelech, apartmánech i ve vybavených stanech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízíme v českých i slovenských lázních.
    Kájov – poutní kostel, patří mezi nejvýznamnější díla pozdní gotiky. Český Krumlov (UNESCO) – tolik krásy na tak malé ploše najdete málokde na světě – městská památková rezervace. Zlatá Koruna – jeden z našich nejkrásnějších a nejhodnotnějších klášterů ze 13. stol. Návrat na nocleh.
    Holašovice (UNESCO) – jeden z nejdokonalejších celků lidové architektury selských staveb. Kratochvíle – půvabný renesanční zámek, jedna z nejhodnotnějších zaalpských renesančních architektur. Prachatice – jedno z nejkrásnějších a nejlépe zachovalých renesančních měst ležících na středověké zlaté stezce – kouzelné měšťanské domy. Návrat na nocleh.


POHÁDKOVÁ KRÁSA ČESKO – SASKÉHO ŠVÝCARSKA

    Hrad Rožmberk – věž Jakobínka z raně gotického horního hradu a nový zámek s renesančním křídlem - prohlídka. Vyšší Brod – jeden z největších a umělecky nejcennějších klášterních areálů v Čechách – dochovaný téměř v původním gotickém slohu, cenná klášterní umělecká sbírka – prohlídka. Lipenská přehrada – možnost lodního výletu a procházky po nezapomenutelné první české Stezce korunami stromů na Kramolíně, kam se dostanete lanovkou nebo stezkabusem. Nocleh.
    Strakonice – město ze 13. stol. nad soutokem Otavy a Volyňky, historické centrum, hrad. Blatná – město růží s jedním z nejkrásnějších jihočeských hradů, který se shlíží v hladině rybníka, obora s daňky. Odjezd zpět.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10578
cache: 0024:00:00