Jak na věc


neinvazivní nádor močového

Zadat nezávazně poptávku. Získejte více informací o zvýhodněných cenách pro nové klienty

    Dohodneme si termín schůzky a při úvodní konzultaci s lékařem si stanovíte požadovaný cíl, například odstranění celulitidy v určité tělesné partii. Na úvodní schůzku navazuje obvykle 5 až 10 sezení, která probíhají během několika týdnů formou návštěv u nás.
    Neinvazivní mezoterapie je určena pro všechny typy pletí, které jsou postiženy stárnutím. Výrazně zvyšuje stupeň hydratace a prokrvení tkáně, čímž dochází ke stimulaci produkce fibroblastů. Fibroblasty jsou klíčovým iniciátorem pro tvorbu kolagenu a elastinu, které zajišťují pružnost a mladistvý vzhled pokožky.


Úspěšná registrace byla úspěšná

    Neinvazivní mezoterapie je zcela nová revoluční metoda vyvinutá odborníky na dermatologii a obezitologii, která napomáhá hlavně ženám v boji proti celulitidě. Díky nesprávnému životnímu stylu s tímto problémem v dnešní době bojuje více jak 80% dospělých žen. Neinvazivní mezoterapie je proces při kterém se pomocí speciální laserové technologie a elektrických pulzů vpravuje směs vysoce účinných látek hluboko do tkáně a tím je tato mezoterapie plnohodnotnou náhradou klasické invazivní neboli injekční mezoterapie. Jednotlivé léčebné procesy jsou založeny na transdermální penetraci, která využívá především patentovaný proces AquaforézaTM. Tento zákrok je velice příjemnou relaxací a netrvá déle než 50 minut. Výhoda oproti metodám invazivní mezoterapie je, že tato aplikace nevyžaduje u pacientů po zákroku žádnou rekonvalescenci, což znamená, že po jeho skončení se pacient cítí přibližně stejně jako po kvalitní masáži. Pro docílení maximálního efektu se doporučuje absolvovat celou tuto kúru, k
    Terapie na odbourávání tuků reprezentuje velký průlom v jednom z nejdynamičtěji rostoucím segmentu estetického trhu. Technika No-Needle Lipo Kontour je nejkomplexnějším neinvazivním řešení při odbourávání tukových buněk.
    Centrum PREDIKO doporučuje ...Neinvazivní prenatální testování je novou možností zjištění chromozomálních vad plodu již od 10. týdne těhotenství a to pouze z běžného odběru krve matky.
    V případě zvýšeného rizika některého z nejčastějších genetických onemocnění, nabízíme ženám i možnost provedení neinvazivního testování. Tento typ vyšetření je založen na analýze genetického vybavení plodu a jeho provedení spočívá v běžném odběru krve matky.


NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE – VYBĚLOVACÍ APLIKACE

    Neinvazivní mezoterapie -aplikace na odbourávání tuků – využívá nové aktivní složky, které výrazně remodelují problematické tělové oblasti. Léčebné protokoly jsou založeny na transdermální penetraci (průnik pokožkou) využívající patentovaný proces AquaforézaTM. Přesně definované složení substancí používá kombinaci fosfatidylcholine spojené s unikátní metodou je přesně určeno k aktivování lipolytických procesů v tukových buňkách.
    Uvedené testy se od sebe liší především senzitivitou, rychlostí procesu od odběru krve po výsledky a také možností použití, kde test MaterniT21 Plus nabízí nejširší spektrum vyšetřovaných chromozomálních vad, kliknutím na název testu výše, případně v pravém sloupci se dozvíte doplňující informace.
    Neinvazivní metoda není pro vaši kůži vůbec riskantní a nemá žádné vedlejší účinky. Hlavní výhodou této metody je určitě nepřítomnost jakýchkoliv jehel, což klientům zaručuje bezpečné a bezbolestné ošetření. Neinvazivní mezoterapie dokáže do pleti dopravit až 2000x účinněji vyživující látky než ostatní terapie. Další výraznou u neinvazivní mezoterapie je nižší cena ošetření oproti klasickému ošetření. Klient je schopen ihned po ošetření zapojení do běžného života a není třeba dodržovat žádná zvláštní opatření oproti invazivním (chirurgickým) metodám. Tento druh mezoterapie lze provádět v jakémkoliv ročním období.


NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE – ODBOURÁVANÍ TUKŮ A TERAPIE CELULITIDY

    BTL Neinvazivní mezoterapie Lipo Kontour je na trh nově uvedená metoda s novými léčebnými aplikacemi pro tělovou remodelaci v problémových partiích. Léčebné protokoly jsou založeny na principu neinvazivní transdermální penetrace (průnik pokožkou) při použití duálního laseru a na třech různých specifických elektrických pulsech. Léčebné kůry vedou k nastartování lipolytických procesů v podkožních tukových buňkách. Tato metoda je výbornou volbou pro komplexní a universální léčebnou terapii v oblasti dermatologie a kosmetologie.
    Neinvazivní prenatální testování je založeno na analýze genetického vybavení plodu a jeho provedení spočívá v běžném odběru krve matky. Nabízí tak bezpečné a spolehlivé určení Downova syndromu a dalších chromozomálních vad plodu
    Vedle invazivních testů, které s sebou nesou malé riziko potratu jsou na trhu další testy a to testy neinvazivní, které pracují s krví matky, ze které, různými metodami a s různou účinností, analyzují přítomnost chromozomálního materiálu 21, 18 a 13 a dalších.
    Komplexní gynekologická péče ambulantního typu, antikoncepční poradenství, komplexní preventivní program v gynekologické praxi, sledování průběhu těhotenství s přesahem do vysoce odborné prenatální péče.
    Objednejte si přímo na našich webových stránkách - postaráme se o dodávku nového zařízení na Vaši adresu. Zajistěte svůj úspěch s ALVI Prague!


K čemu se neinvazivní mezoterapie používá?

    No-Needle mesotherapyTM (NNMTM) je moderní alternativou tradiční jehlové mezoterapie. NNMTM používá specielní elektrické pulsy ke zlepšení stavu podkoží. NNMTM léčba je založena na základě nové metody zvané AquaforézaTM, která používá kombinaci duálního laseru a již zmíněné elektrické pulsy ke znovu obnovení fyziologických procesů v podkoží. Mezi tyto procesy patří zlepšení mikrocirkulace, lymfatická drenáž a zvýšení prokrvení podkoží.
    V našem centru poskytujeme komplexní péči pomocí všech nejnovějších poznatků v tomto oboru. Našim cílem je dát Vám co nejvíce informací a zajistit tak nejlepší péči o Vaše těhotenství a vývoj plodu.
     Přístroj neinvazivní mezoterapie bez použití jehel - inovativní zařízení pro zavedení příznivých přípravků do pokožky bez punkce a bolesti. V závislosti na zařízení a technologii zařízení se k tomuto účelu používá průtok plyn-kapalina nebo jev elektroporace.
    Výrobky české značky jsou oblíbené v Evropě a jinych zeme. Naša kvalita odpovídá normám EU a efektivita byla vysoce oceňována odborníky a pacienty. Když jste se rozhodli koupit zařízení mezoterapie, obdržíte přístroj pro bezpečné, bezbolestné udržování zdraví a omlazující procedury. V práci dokládá následující výhody.


Jak neinvazivní mezoterapie funguje?

    Aktivní substance a AquaforézníTM gel obsahují velké množství hydratačních ingrediencí, antioxidantů, DL- panthenolu, imunostimulačních a přírodních extraktů. Aquaforéza™ umožňuje penetraci aktivní substance do hlubokého podkoží. Synergický efekt Aquaforézy – unikátní interferenční proudy a vyvážený koktejl substancí vytváří maximálně možný efekt.
    Ambulance lékařské genetiky poskytuje genetické poradenství u rodin a jednotlivců s výskytem potencionálně dědičného onemocnění. Genetická konzultace je také součástí diagnostiky možných příčin poruch plodnosti.
    Zařízení je navrženo ve stylovém, ergonomickém designu. Pracuje na běžném elektrickém systému a je vybaven potřebnými přídavnými zařízeními, manipulátory nebo stříkací pistolí. Pro neinjekční mezoterapii můžete zakoupit zařízení typu T, F, N-serie. Bez ohledu na model má každé zařízení intuitivní dotykové rozhraní, automatické a manuální nastavení. Díky nim můžete snadno řídit postup, dobu trvání a intenzitu expozice.


Bezjehličková mezoterapie (neinvazivní)

    Hyperpigmentace se mohou vyskytnout jako důsledek genetických dispozic nebo působením ultrafialového světla, infekcí, hormonů, akné a jiných vlivů. Transdermální delivery specifických ingrediencí je velmi účinná pro redukci nebo úplné odstranění hyperpigmentací. BTL neinvazivní mezoterapie pomáhá účinně zkombinovat program na penetrační bázi a patentované aktivní substance, která je adresována přímo do místa, kde je koncentrován melanin. Cílem je dosažení zlepšení kvality pokožky a redukce pigmentace v postižených oblastech.
    Na oficiálních stránkách naší společnosti si můžete koupit mono zařízení pro neinjekční mezoterapii nebo koupit multifunkční kosmetické zařízení s funkcí, kterou potřebujete. Cenu od výrobce, 24 měsíců záruky a bezplatný výcvik v zásadách fungování zařízení. Zavolejte nám!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00