Jak na věc


nehoda na obchvatu jičína

Ve skiareálu ve Špindlerově Mlýně se sám rozjel sněžný skútr, řidič nepřežil

    Jičín – K těžké dopravní nehodě osobního vozidla s nákladním došlo v pondělí 10. dubna, krátce před patnáctou hodinou odpolední na obchvatu Jičína. Na místě nehody zasahovaly hned tři záchranářské vrtulníky, zraněno bylo celkem pět osob. Dva lidé na místě zemřeli.
    Šířitelem reklamy na serveru ZpravyExtra.cz, je správce serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791, která zajišťuje i samotnou správu webových stránek. Internetové zpravodajské weby, které provozuje či spravuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.
    Jičín - V úterý 15. ledna jel krátce před desátou hodinou dopolední pětačtyřicetiletý řidič vozidlem Peugeot Partner ve směru od Mladé Boleslavi na Hradec Králové.
    Po dobu šetření nehody a odstraňování následků, zhruba 4 hodiny byla vozovka v místě nehody neprůjezdná a byly stanoveny objízdné trasy. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník.


GALERIE: Smrtelná nehoda na obchvatu Jičína

    Při nehodě utrpěl řidič nákladního vozidla Mercedes zranění, kterému na místě podlehl. Řidič fordu byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Hradci Králové a řidič druhého nákladního vozidla byl převezen do jičínské nemocnice, kde skončily i dvě spolujezdkyně z vozidla Škoda Octavia.
    Dnes 21. dubna 2010 kolem jedenácté hodiny dopoledne došlo na silničním obchvatu Jičína k tragické dopravní nehodě, při které zemřel řidič osobního vozidla.
    Míra zavinění, příčiny i bližší okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření jičínských policistů a to včetně provedení nařízené pitvy, která může vyloučit či potvrdit například zdravotní indispozici, či přítomnost alkoholu u řidiče.
    JIČÍN / V pátek 25. prosince v odpoledních hodinách došlo na obchvatu Jičína k tragické dopravní nehodě dvou vozidel. „Jedno auto z neznámých důvodů přejelo do protisměru, kde se střetlo čelně s dalším vozidlem,“ sdělil k těžké nehodě policejní mluvčí Jan Čížkovský.


Letní měsíce z pohledu zdravotníků FN Ostrava a krajské záchranky Moravskoslezského...

    „Chvíli před půl pátou hodinou odpoledne došlo na obchvatu Jičína k tragické dopravní nehodě. Nehoda se udála na silnici první třídy číslo 16 na obchvatu Jičína v úrovni průmyslové zóny. K dopravní nehodě pravděpodobně došlo tak, že sedmačtyřicetiletý řidič Škody Octavia v těchto místech z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s vozidlem Škoda Fabia,“ uvedl Čížkovský.
    Na místo tragické nehody vyjeli v 11:10 hodin profesionální hasiči z Jičína s technickým automobilem a cisternou. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k čelnímu střetu osobního vozidla Ford Fiesta a dodávky. Obě vozidla skončila po nárazu v příkopě. Řidiči osobního vozidla již nebylo pomoci a na místě podlehl těžkým zraněním. Zraněný řidič dodávky byl letecky transportován do nemocnice, jeho spolujezdec vyvázl s lehčím zraněním a byl také převezen do nemocnice. Hasiči zabezpečili vozidla proti požáru a po zadokumentování události Policií ČR vyprostili tělo řidiče z vraku osobního vozidla.Devětadvacetiletý řidič jel nákladním vozidlem Ford Tranzit ve směru od Mladé Boleslavi na Hradec Králové. Z nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním autem Ford Fiesta, uvedla pro TV Pardubice jičínská policejní mluvčí Hana Klečalová. Příčiny tragické nehody šetří Policie ČR.


Smrtelná nehoda na obchvatu Jičína - 4

    Řidič nákladního vozu značky Volvo z dosud nezjištěných příčin náhle vjel na obchvatu města do protisměru, kde se střetl s náklaďákem značky Mercedes. Řidič mercedesu srážku nepřežil, řekla TN.cz v jednu hodinu odpoledne jičínská policejní mluvčí Hana Klečalová.
    Krátce před dvanáctou hodinou jel čtyřicetiletý řidič nákladním vozidlem Volvo ve směru od Mladé Boleslavi na Hradec Králové. Na obchvatu Jičína přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím nákladním vozidlem Mercedes, do kterého následně narazilo vozidlo Ford Transit a do něj ještě osobní vozidlo Škoda Octavia.
    „Dva pacienti navzdory okamžitě poskytnuté péči nehodu nepřežili, ostatní byli transportováni do traumatologických center v Hradci Králové a Liberci,“ doplnila k nehodě záchranná služba.
    Celkem 4 výjezdové skupiny záchranářů Královohradecké záchranky a 3 vrtulníky Letecké záchranné služby z Hradce Králové, Liberce a Prahy byly dnes, ve 14.58 hodin vyslány k těžké dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu v Jičíně, při které bylo zraněno 5 osob. Uvedla Zdravotnická záchranná služba Královohradeckého kraje k dnešní tragické nehodě.


ZAUJALO NÁS : Plzeňští policisté a svědci zachránili život mladému muži

    Nyní na místě této tragické nehody probíhá policejní vyšetřování a odklízení následků nehody. Komunikace je v místě nehody zcela uzavřena, policisté dopravu odklánějí.
    Zasahující hasiči na místě pomáhali zdravotníkům s vyproštěním, ošetřením a následným transportem vážně zraněných osob do sanitek a vrtulníku.  Na místě rovněž provedli protipožární opatření u obou havarovaných vozidel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13232
cache: 0024:00:00