Jak na věc


nabijecky pro agm baterie

Nabíječka ACCUCHARGER ACCTIVA PROFESIONAL 35A

    Tento typ nabíječek autobaterií je schopný nabít všechny typy autobaterií a akumulátorů – klasické olovněné kyselinové autobaterie, bezúdržbové autobaterie s technologií AGM i gelové autobaterie. Jejich hlavní předností je především malá hmotnost, kapesní rozměr, ochrana proti přepólování, zkratu a přebíjení autobaterie a jednoduchá obsluha.
    Tyto nabíječky autobaterií jsou vhodné především pro osobní automobily, nákladní automobily či pracovní stroje. Tyto typy nabíječek jsou vybaveny funkcí pomocného startu (startovací zdroje, startovací vozíky). Jejich hlavní předností je jednoduché nabití a případná pomoc při startu.
    Při výběru dbejte na určení použití, uživatelský komfort, stylu napájení, šetrnost k baterii i takovou zásadní věc jako je správný konektor na výstupu. Většina lepších nabíječek má již automatickou kontrolu stavu nabití, takže se prakticky nemusíte o nic starat. Nejdete zde většinou typy napájené z elektrické sítě, ale můžeme Vám nabídnout i varianty napajené stejnosměrnými 12V.
    V kategorii nabíječky autobaterií našeho e-shopu Otos.cz naleznete výběr z širokého sortimentu autonabíječek pro všechny typy autobaterií a to jak klasických kyselinových (WET), tak i bezúdržbových GEL (gelových) autobaterií, motobaterií a akumulátorů.


nabiječky autobaterií se startem

    Tyto nabíječky autobaterií jsou vhodné především pro nabíjení klasických kyselinových baterií (WET) osobních i nákladní automobilů, motocyklů, skútrů čtyřkolek i zahradní techniky a jiných akumulátorů. Jejich hlavní předností je především jednoduchá konstrukce.
    Vyberte si z široké nabídky autobaterií, motobaterií, nabíječek baterií a jiného příslušenství k bateriím v e-shopu Otos.cz.
    Udržovací (kondiční) dobíječky jsou vhodné především pro udržování autobaterií v nabitém stavu při dlouhodobém odstavení baterie (např. v zimním období). Tyto typy nabíječek jsou vhodné pro všechny typy autobaterií i motobaterií a to jak klasických, AGM tak i gelových. Jejich hlavní předností je možnost trvalého připojení k akumulátoru, který není nutné vyndávat z vozu. V nabídce naleznete též automatické nabíječky, které po nabití baterie se automaticky přepnou do udržovacího režimu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00