Jak na věc


nabídky úřadů práce

ÚP - Úřad Práce Praha 5 - kontaktní pracoviště

    Nestandardní cestou jde americký Amazon při propouštění zaměstnanců bez motivace. Svému personálu předložil „nabídku“, jak interně nazývá program na odchod části pracovníků. Kdo kývne na odchod, získá 5 tisíc dolarů.
    Naše stránky nabízejí možnost nalezení nové práce v blízkosti vašeho bydliště. Najdete zde aktuální nabídky volných pracovních míst, které jsou prezentovány přímo úřady práce z jednotlivých regionů České republiky. Orientovat se můžete také podle interaktivní mapy krajů. V každém z krajů je vypsán seznam úřadů práce, které v tomto kraji můžete nalézt. Po kliknutí na vámi vybraný region, můžete procházet předem vybrané a ověřené pracovní nabídky, které jsou zveřejňovány a přímo kontrolovány regionálními úřady práce. Vyberte si i vy zaměstnání, která vám bude vyhovovat!
    Zájem lidí o zkrácený pracovní úvazek vzrostl podle údajů pracovního portálu Profesia.cz o třetinu. Nabídka firem je však stále žalostná, a to i přesto, že rekordně nízká nezaměstnanost a změna trendu, kdy lidé kladou podstatně větší důraz na to, aby kromě práce stihli i „žít“, vede v současné době k tlaku na rozvolnění klasické pracovní doby.


Hledejte práci na interaktivní mapě

    Epidemie chřipky si kromě obětí na životech každý rok vybírá i své finanční náklady. Nejvíc ji pocítí pacienti na výpadku mzdy, naopak vydělat dostanou výrobci léků, vakcín a zdravotnická zařízení. MF­ DNES se pokusila zmapovat finanční náklady chřipky a podobných nemocí.
    Praha - Ministerstvo práce plánuje přesměrovat velkou část evropských peněz na podporu zaměstnávání do jiných projektů. Z celkové letošní částky 7,4 miliardy korun by to mělo být...
    V následujícím přehledu naleznete kompletní přehled Úřadů Práce v Praze. u jednotlivých prezentací úřadů práce naleznete základní kontakty, domovské stránky, působnosti jednotlivých úřadu ale také nabídky práce z jednotlivých úřadů práce. Kategorii Úřady Práce v Praze stejně jako ostatní úřady spravujeme sami a tudíž pokud narazíte na nějaké nesrovnalosti tak nás prosím kontaktujte na info@prahanadlani.cz.
    Zaměstnanci na Slovensku dostanou za práci v noci, o víkendech a o svátcích přidáno. Parlament ve středu velkou většinou hlasů přítomných poslanců schválil novelu zákoníku práce, která od května zvýší nebo zavede nové příplatky ke mzdě. Zaměstnavatele přijde opatření na stamiliony eur.


Nabídka zaměstnání a volná pracovní místa

    Českokrumlovsko – Zájem o zaměstnance v technických oborech u firem na Českokrumlovsku neutichá. V lednu byla v okrese míra nezaměstnaných osob 5,5 procenta a úřad práce (ÚP) evidoval 2 208 dosažitelných uchazečů. Volných míst přitom bylo 3 067.
    Nejbídnějšími ekonomikami světa jsou Venezuela a Jihoafrická republika, naopak nejlépe jsou na tom Thajsko, Singapur či Švýcarsko. Vyplývá to z žebříčku indexu bídy agentury Bloomberg, jež zveřejnila prognózu pro letošní rok.
    Práce je jednou ze základních činností, kterou člověk ve svém životě vykonává. Není důležité, zda pracujete z domova či do zaměstnání dojíždíte, důležité je mít práci zajímavou a v ideálním případě i takovou, která vás bude bavit. Víme, že ztratit zaměstnání může v dnešní době opravdu každý. Rušení pracovního místa může postihnout stejně tak dobře dělníka, jako zaměstnance ve státní správě. Pokud vás tato nemilá situace potká, je nutno zamířit na regionální úřad práce či hledat vhodnou práci na Internetu.
    Plzeň – Nezaměstnaných osob v kraji v lednu výrazně přibylo. Počet uchazečů o zaměstnání evidovaných na Úřadu práce vzrostl o 5,6 procenta na 11 108 osob. O více než devět procent narostl také počet volných pracovních pozic, který je 22 319.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00