Jak na věc


německé letáky na příští týden kaufland marienberg

Informace o obchodním řetězci IKEA

    Veškeré obchodní nabídky jsou pouze informativní a není na ně právní nárok. Provozovatel webu nezodpovídá za správnost údajů v letácích, nezprostředkovává nákup zboží ani doručování papírových letáků.
    JídloIkea je také významným dodavatelem stravovacích služeb. V každém obchodním domě Ikea je restaurace a jídla za rozumné ceny. Zejména snídaně s cenou 1,50 Eur láká do prodejen nábtyku tisíce návštěvníků každý den.
    Nákupní centraIkea také provozuje pět samostatných obchodních center v Hamburku Moorfleet, Hofheim-Wallau, Mannheimu, Saarlouis Lisdorf a Ulmu. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě prodejny nábytku Ikea. Ty jsou doplněny dalšími obchody jako jsou železářství, elektronika, sportovní potřeby a čalounické provozy.
    LogistikaOd roku 1997 provozuje Ikea velkoobchodní distribuční centrum poblíž Erfurtu s plochou kolem 350.000 m2. Kolem 1300 výrobců z celého světa sem dodává svoje produkty. Pěti největšími dodavateli jsou Čína, Polsko, Itálie, Švédsko a Německo. Ikea má dalších 28 distribučních center v 16 zemích.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00