Jak na věc


někdy

Kamil (21): „Chce to dělat každý den, ale já nemám chuť!“

    Mrcha se přehnaně nesnaží! Řekl ti, že se mu nelíbí tahle sukně, ale ty jsi s ním přesto spokojená, ale raději ji teda nosit nebudeš? Nene, mrcha ji bude nosit dál, protože se jí prostě líbí a tečka!
    Mrcha nikdy neodepisuje na smsku ihned. Zazvonil ti mobil s smskou? Udělej si večeři, nalakuj si nehty! On taky s odepisováním nespěchá. A uvidíš, že jakmile mu od tebe nepřijde smska ihned, bude se zajímat, co se děje. Mrcha je nad věcí! Dlouho ti nezavolal a ty jsi celá zoufalá? Tak až zavolá, nádech, výdech, a naprosto v klidu se s ním bav.
    Špatně napsáno. Co ale čekat jiného že? Místo těchto rad si nenechte srát na hlavu. Když s vama přítel vyjeba, vyjebte s ním taky. Toť vše. Pokud se budete chovat jako mrchy, a budete mít hodného kluka, vysere se na vás dřív nebo později. A prosím nezamenovat dominanci se sviňárnama které dělají mrchy….dominance některým klukům vyhovuje, to že jste mrcha žádnému.
    Mrcha nesedí doma a nečeká! Občas si vyjde ven s kámoškama, skočí si na nehty, do kadeřnictví, zacvičit si. Nesedí doma a nečeká, kdy se partner milostivě ozve.


„Jsem zoufalý romantik,“ přiznává herec Luke Benward

    Mrcha nepíše denně zamilovaná vyznání do smsky! Píšeš krásná a dlouhá vyznání lásky třeba do smsky na dobrou noc a zpátky ti přijde: „Já tebe taky. Dobrou.“ Neplýtvej znaky v SMSce. Jen si počkej a vyznání přijde samo.
    Mrcha nevisí pořád na telefonu a nesleduje, jestli náhodou nemá zmeškaný hovor! Ať se chvilku strachuje někdo jiný. Hodná holka se zkrátka může přetrhnout! Dává, dává, až se rozdá! Najde ji přesně tam, kde ji naposled „nechal“ a přiběhne vždycky, když si usmyslí. Překope všechny plány, jen aby mu vyhověla, a on pak na ni nemá čas. Hodná holka stojí celý den u plotny, aby měl miláček co papat k večeři. On si zvykne a co je pak, už asi víme všechny. A proto holky, buďme hodní, ale nechme někdy promluvit tu mrchu v nás. Funguje to zaručeně!
    Pokud jsi na většinu otázek odpověděla ANO, pak jsi jasný případ hodný holky. Není potřeba měnit se úplně. Stačí si osvojit pár zásad a partnerovi dojde, že se svět netočí jen kolem něho!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00