Jak na věc


nástavby pony

Nabízíme nástavby na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.

    Prachotěsné nástavby pro vozidla kategorií N1 – N3 nabízejí vyšší ochranu přepravovaného zboží a i z tohotu důvodu jsou vhodné především pro rozvážkový charakter přepravy. Nástavby jsou dodávané v hliníkovém provední (hladké klemové nebo nýtované) nebo pevnější varianta z plywoodových panelů, které tvoří dřevěné jádro a vnější laminátové vrstvy.
    Nástavba model PROFI NEREZ je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je vyrobena z nerezového materiálu. Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy ,které jsou uloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové. Nástavby vyrábíme vždy s ohledem na konkrétní podvozek v délce od 4000 do 5000 mm. Cena bez DPH od 198 000 Kč
    Chladírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování nástaveb. Zesílené panely pro velké zatížení a profesionální nasazení v tvrdých podmínkách. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FNA.
    Lehké sklápěcí nástavby. Ocelové nebo celohliníkové rámy, ocelové nebo hliníkové bočnice. Jednostranné nebo třístranné sklápění. Automatické otevírání bočnice s jednoduchým systémem obsluhy.


Skříňové nástavby - Marmont - www.marmont.cz - MARMONT

    Valníkové nástavby nabízíme ve všech hmotnostních kategoriích. Dle požadované celkové hmotnosti podvozku je rám nástavby a mezirám vyroben z ALU profilů nebo z ocelových žárově zinkovaných profilů. Podlaha je vyrobena z velmi kvalitní finské vodovzdorné foliované překližky. Hliníkové profily a bočnice jsou vždy eloxované. Plachtové konstrukce jsou ocelové v kombinaci z odnímatelnou alu střechou,  nabízíme i konstrukci celohliníkovou. Nástavby jsou vyráběny ve velmi vysoké kvalitě zpracování.
    Soupravy s přívěsy od 3,5 do 24t. Tandemové nebo točnicové provedení, horní a spodní závěsy (krátké spojení). Možnost průjezdného nakládání a systémů druhé podlahy s možností kombinace se zdvíhací plošinou.
    SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY dodáváme v provedeních - Prachotěsná skříň- Chladírenská skříň- Mrazírenská skříň- Pekařská skříň- Nástavba pro převoz nápojů- Prodejní stánek- Speciální skříňová nástavbaChladíresnké a mrazíresnké nástavby jsme schopni osadit chlazením  od firmem- Carrier- Thermo King- EUROFRIGOSkříňové nástavby jsou stavěná přesně na přání a dle požadavků zákazníka. Nabízíme veškeré možné varianty s dvoukřídlými vraty, s bočními dveřmi, zadním hydraulickým čelem atd.
    Nová řada nástaveb MONTEX•CITY na malé podvozky do 3.5t. Nižší cena a vyšší užitečné zatížení, to jsou výhody, které Vám pomohou ušetřit na drahém mýtě a silniční dani, zároveň můžete používat na tyto vozidla ŘP skupiny B.


Akční nabídka obojživelníku TETRA POD

    Vyrábíme valníkové nástavby s vysokou kvalitou a velkou variabilitou provedení, a to vše přesně podle požadavků zákazníka s přihlédnutím k jeho individuální potřebě. Valníky jsou vyráběny s ocelovými rámy a jsou osazeny jednoduchým systémem obsluhy.
    Firma MARO Kralovice je výrobcem jak nástaveb na nákladní a užitková vozidla tak i autopřívěsů až do celkové hmotnosti 18 000 kg. Zákazníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu nákup soupravy to unamená přívěs + nástavba MARO Kralovice . Pro zvýhodněnou nabídku souprav volejte na tel 777 22 44 33.
    Nástavba model LIGHTS je ocelová žárově pozinkovaná. Odtahová nástavba je standardně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovými žárově zinkovanými  nájezdy v délce 2000 mm. Cena bez DPH od 89 000 Kč
    Speciální provední nástaveb s úpravou dle požadavků odběratele. Špičkové konstrukční řešení detailů. Vývoj nových verzí a typů nástaveb v CAD systému Solid Edge. Reallizace nástavby v naší výrobě za přímého dozoru konstruktéra a technologa.


Valníkové nástavby se shrnovací plachtou

    Eutektické (hlubokomrazící) nástavby FRAMEC. Společnost MONTEX zastupuje v ČR světového leadera v oblasti přepravy zmraženého zboží, zmrzliny a dalšího zboží vyžadující hluboký mráz (-33 °C). Špičková technologie výroby, vlastní chladící agregáry s dlouhou životností, zesílené verze HP PLUS pro jižní státy. Určeno pro profesionální nasazení pro každodenní použití.
    Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy jsou uloženy pod ložnou plochou a  jsou aluminiové. Cena bez DPH od 156 000 Kč
    Naše firma Vám vyrobí jízdní soupravu přesně dle Vašeho požadavku. Vyrobíme nástavbu na jakýkoliv typ nákladního vozidla a ve stejném designu vyrobíme tandemový přívěs za nákladní vozidlo. Vyrábíme přívěsy o celkové hmotnosti 2.500-18.000 Kg. Naše firma vyrábí autoplachty v různém provedení. Zajišťujeme rovněž potisk autoplachet , vše za velmi výhodných podmínek. Soupravy vozidel nabízíme v provedení valník, valník s plachtou, valník se jedno-dvou-třístanně shrnovací plachtou, skříň, odtahový speciál. Samozřejmostí je možnost výběru ze širokého sortimentu  doplňků.


Země živitelka přilákala rekordních 116.000 návštěvníků

    Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy které jsou oloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové.
    V kategorii speciálních nástaveb najdete specifické druhy nástaveb jako hydraulické ruky, kontejnerové nástavby nebo hasičské nástavby. Vyrábíme také nástavby na míru dle požadavků zákazníků. V minulosti to byla např. obytná nástavba Tour de France.
    Kontejnerové nástavby systému C782, C745, C715 a systému ABROLL (natahovací hákový systém). Kontejnerové nástavby valníkové, skříňové, speciální skladové nebo distribuční. Nosiče kontejnerů na vozidla a speciální přívěsy pro přepravu kontejnerů.
    Speciál odtahový model LIGHTS je ocelový žárově pozinkovaný. Nájezdy jsou ocelové žárově pozinkované. Odtahová nástavba je standartně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovým žárově zinkovaným nájezdy v délce 2000 mm.


Nástavby na nákladní a užit.vozidla

    Valníkové nástavby s vysokou kvalitou a velkou variabilitou provedení. Ocelové / hliníkové provedení rámů. Velkoobjemové valníky se sníženým rámem a systémem shrnování plachet.
    Základní provedení skříňové nástavby Hliníkový pomocný rám pro vozidla s celkovou hmotností 3.5 – 12t Ocelový pomocný rám, žárově zinkovaný pro vozidla nad 12t Podlahová foliovaná překližka s protiskluzovou úpravou tl. 15-30mm Zapuštěná kotvící oka v podlaze Vnitřní hliníkový okopový profil a dřevěné nebo překližkové obložení stěn Kotvící KOMBI lišta pro zajišťovací rozpěrné tyče a upínací kurty Zadní ocelový portál (žárově zinkovaný + lakovaný) Zadní dvoukřídlé nebo roletové dveře Hliníková střecha s prosvětlovacím pásem Vnitřní LED osvětlení s ovládáním z kabiny vozidla Možnost zajištění reklamního polepu Ostatní dle požadavku Vyhl. 341/2001Sb. (boční zábrany, blatníky, poziční LED osvětlení) Skříňové nástavby lze dodat v různých alternativách (pro převoz nápojů, stěhovací, převoz šatů, dílenské a servisní vozidla, přenosové vozy atd...)


Valník bez plachty a s plachtou

    Pojízdné skříňové dílny a dostavby furgonů dílenskou výbavou. Pracovní stoly, strojní vybavení, autogenní boxy se zdviháním, elektrocentrály, manipulační jeřáby. Výbava a provedení dílen dle specifiky použití.
    Jedná se o celohliníkovou velmi lehkou nástavbu pro převoz vozidel. Rám nástavby je vyroben z lehkých aluminiových eloxovaných profilů, pojezdové plechy jsou aluminiové děrované, Nájezdy jsou rovněž aluminiové a vyznačují se velkou pevností a zároveň jsou velmi lehké. Nástavbu je možné postavit na téměř všechny typy podvozkům které se dodávají na český trh. Velmi kvalitní zpracování a dlouhá životnost řadí nástavbu do nejvyšší kategorie. Nástavbu leze vybavit navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě.
    Mrazírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování. Zesílené panely pro vysoké zatížení a nízký koeficient prostupnosti. Ideální pro profesionální nasazení pro každodenní použití. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FRC.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00