Jak na věc


násobilka

Nejlevnější LARSEN 80 dílků - Malá násobilka akční ceny - Levné LARSEN 80 dílků - Malá násobilka

    nastenna mapa ceska republika • LARSEN 85 dílků - Piráti • LARSEN 10 dílků - Počítání do deseti • LARSEN 49 dílků - Ptáci • LARSEN 81 dílků - Odečítání • LARSEN 35 dílků - Naše tělo • LARSEN 10 dílků - Co k čemu patří • LARSEN 48 dílků - Dopravní značky • LARSEN 7 dílků - Stavba: Buldozer • LARSEN 34 dílků - Abeceda
    Před zalaminováním můžete na zadní stranu každé kartičky napsat výsledek příkladu, je jen na vašem zvážení, zda to bude ku prospěchu nebo to děti bude spíš svádět k podvádění. Opět musíte kartičky rozstříhat.
    Tak už je to zase tady. Prázdniny skončily a včera se děti opět vrhly (některé s chutí, jiné spíš s nechutí) do školních lavic. Jelikož si budeme procvičovat malou násobilku (jak se říká – opakování je matka moudrosti), tak zbystří především rodiče druháčků a třeťáčků, kteří už s těmito počty přišli do styku. Snad tato násobilka do kapsy trochu dětem zjednoduší učení i opakování.
    Vítáme Vás na naší stránce věnované malé násobilce. Malá násobilka je jedním z prvních matematických „problémů“, které musí malí školáčci zvládnout. Na této stránce najdete nejen přehledy malé násobilky jednotlivých čísel, ale spoustu příkladů a testů pro procvičení.


Produkty podobné jako LARSEN 80 dílků - Malá násobilka

    Je to trochu zdlouhavější práce, ale dá se při tom poslouchat třeba rádio nebo večer film a práce pak líp ubíhá. Do každé kartičky udělejte do levého horního rohu pomocí děrovačky dírku, všechny kartičky zamíchejte tak, aby násobilka nešla po sobě, ale výběr byl náhodný a navlečte na knihařský kroužek, kroužek od klíčů nebo karabinu.
    Rodičům tato násobilka do kapsy usnadní vymýšlení příkladů, prostě si vezmou kartičky do ruky, listují a mohou s dítětem procvičovat. Druhá možnost je, že si dítě vezme fix na bílé tabule a do příkladů doplňuje výsledky, které následně rodič zkontroluje a pomocí hadříku smaže. Tato násobilka se dá vzít s sebou třeba i do auta a po cestě nenásilnou formou můžete opakovat probírané učivo.
    Deskové edukativní puzzle pro děti 80 dílků - LARSEN AR17 - Matematika: malá násobilka. Výukové puzzle na procvičování malé násobilky. Děti se učí násobky zábavnou formou, musí umístit dílek ke správnému výsledku. Každý dílek má jiný tvar a celé puzzle lze složit, jen když jsou všechny dílky umístěny správně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00