Jak na věc


nápisy na zeď

2D výřez nápis Lékarnička vel. cca 3x18,5cm

     Samolepka na zeď - horoskop, znamení Rozměry motivu podle delší strany jak ho vidíte na obrázku: - 30 cm- 50 cm- 70 cm- 100 cm Na přání vyrobíme jakýkoliv nápis ve Vámi vybrané barvě. Více informací níže.
    V naší praxi běžně spolupracujeme se zákazníky - pomáháme samolepicí dekorace navrhovat, zasíláme virtuální náhledy, přizpůsobujeme barvy i tvary našich motivů, individualizujeme výběr nálepek z naší nabídky a také navrhujeme samolepky přímo na míru. Co se týče nápisů, jsme schopni vyrobit téměř cokoliv - Vaši vlastní hlášku, či ozdobný nápis či písmena, jmenovky, nápisy na dveře, různá upozornění či vtipný citát. Stačí se na nás obrátit s dotazem a my, jelikož jsme profesionálové ve svém oboru se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Kontakt najdete také na našich stránkách BestStickers.cz.
     Samolepka na zeď - nápis Rozměry nápisu jak ho vidíte na obrázku: - 30 cm- 50 cm- 70 cm- 100 cm- 120 cm- 150 cm Na přání vyrobíme jakýkoliv nápis ve Vámi vybrané barvě. Více informací níže.
     Samolepka na zeď - nápis Rozměry motivu jak ho vidíte na obrázku: - 30x30 cm- 50x50 cm- 70x70 cm- 100x100 cm- 120x120 cm- 150x150 cm Na přání vyrobíme jakýkoliv nápis ve Vámi vybrané barvě. Více informací níže.


2D výřez nápis nevěsta - v.5x15,8cm

     Samolepka na zeď - nápis Rozměry nápisu jak ho vidíte na obrázku: - 30x30 cm- 50x50 cm- 70x70 cm- 100x100 cm- 120x120 cm- 150x150 cm Na přání vyrobíme jakýkoliv nápis ve Vámi vybrané barvě. Více informací níže.
     Samolepka na zeď - nápis Rozměry motivu jak ho vidíte na obrázku: - 30x20 cm- 50x34 cm- 70x48 cm- 100x69 cm- 120x82 cm- 150x100 cm Na přání vyrobíme jakýkoliv nápis ve Vámi vybrané barvě. Více informací níže.
    Na zakázku Vám vyrobíme libovolný 3D nápis nebo logo přesně dle Vašich představ. Využití si najde jako poutací prvek na Vaši budovu, jako reklamní předmět, …
    Chcete udělat radost někomu ze svých blízkých? Vhodným dárkem k narozeninám, svátku či jen tak může být samolepka na zeď v podobě znamení zvěrokruhu, originální dekorativní jmenovky nebo vtipného nápisu. V nabídce máme jen zlomek z toho, co jsme schopni nabí...
     Dekorativní samolepky jmenovky a nápisy Rozměry nápisu podle délky:- 10x5 cm- 20x10 cm- 30x15 cm- 50x25 cmNa přání vyrobíme jakékoliv jméno. Více informací níže.


2D výřez nápis HOME spoj. vel. 8x24cm

    3D polystyren je skvělým řešením pro firmy či reklamní agentury, které chtějí vytvořit luxusně vypadající a přitom nízko nákladové 3D logo či nápis. Naše reklamní agentura navrhuje a vyrábí reklamní prvky z 3D polystyrenu pro nejrůznější účely v té nejlepší kvalitě a za skvělou cenu.
    Doporučení: 3D logo vytvořené z polystyrenu je vhodné umístit zejména do prostorů, kde nehrozí jeho poškození např. velkou frekvencí pohybu lidí či v úzkých chodbách.
    Chcete udělat radost někomu ze svých blízkých? Vhodným dárkem k narozeninám, svátku či jen tak může být samolepka na zeď v podobě znamení zvěrokruhu, originální dekorativní jmenovky nebo vtipného nápisu. V nabídce máme jen zlomek z toho, co jsme schopni nabídnout. Naše nabídka se vlastně odvíjí od bohatosti Vaší fantazie. My jsme totiž schopni a ochotni vyrobit Vám téměř jakýkoliv nápis, jmenovku či jinou samolepicí dekoraci v mnoha barvách a několika různých materiálech.
    Zaškrtnutím tlačítka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů" dávám grafstudio.cz dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy, adresy a firemních údajů, které mohou být použity za účelem mé identifikace, a k zaslání nabídky.


2D výřez nápis LOVE tisk. pat. v. 10cm

    3D loga a nápisy tvoří součást image každé větší společnosti a jsou její nepřehlédnutelnou vizitkou. Naše reklamní agentura patří ke kreativnímu grafickému studiu, které pro vás připraví 3D loga a nápisy od návrhu až po instalaci. Připravíme pro vás nepřehlédnutelné reklamní poutače v podobě 3D log a nápisů, které jsou originální a dokonale korespondují s firemní identitou.
    Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům moc děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší vzájemné spolupráce vážíme! Potřebujete PFko na poslední chvíli? Zajistíme Vám návrh a výrobu [...]
    Při výrobě reklamních poutačů naše reklamní agentura používá kvalitní extrudovaný polystyren, jenž díky své struktuře vytváří dokonale hladký povrch bez viditelných pórů. Díky této vlastnosti se docílí toho, že barevný nátěr je dokonale celistvý.


2D výřez nápis Lékarnička vel. cca 5x30cm

    Nenechávejte tvorbu firemního PFka na poslední chvíli a objednejte si jej u nás ještě dnes. Mít originální novoroční a vánoční přání je pro každou firmu nepsanou povinností, přáníčko reprezentuje a není dobré jeho přípravu podcenit. Přáníčkem nejen děkujete svým zaměstnancům a klientům za dobrou spolupráci. Originálním přáníčkem od srdce jim zároveň sdělujete, že Vám na nich [...]
    Máme pro Vás tip na originální vánoční dárek na poslední chvíli! Své blízké – rodinu, přátele, přítele/přítelkyní – jistě potěšíte originálně zhotoveným obrazem na míru. Obrazem, na kterém se pyšní Váš jedinečný zážitek (cestovatelský, pracovní, rodinný), jenž jste spolu zažili. Stejně obdarované potěšíte i čistě jejich portrétem nebo společným fotem. Tento typ dárku je zcela univerzální a hodí se jak [...]
    Naše reklamní agentura vám vytvoří 3D loga a nápisy z dibondové desky i plastové desky. Tvoříme také reklamní nápisy a loga z polystyrenu, přičemž všechny typy materiálů lze podsvětlit Led diodami nebo nasvětlit halogenovým osvětlením. Naše Grafstudio zajistí kompletní dodávku s veškerým servisem a to nejen reklamním agenturám, ale i přímo společnostem, firmám a obchodům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00