Jak na věc


nádraží most

Most pod Chodovskou ulicí nad odstavným nádraží Praha-Jih

    Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...
    Linky č. 53Na školní lince č. 53 dochází k prodloužení trasy spoje z Mostu, nádraží. Tato spoj bude nově odjíždět již z Rudolic, náměstí a projíždět zastávkami Rudolice, u mostu a Rudolice, rozcestí. Odjezd spoje z Rudolic, náměstí bude v 7:24 h, spoj bude po příjezdu do Mostu, nádraží dále pokračovat po současné trase okolo Krymu, 18. ZŠ, Kahanu, Aquadromu k 11. ZŠ a 10. ZŠ.
    Orientace je tu tedy snadná, důležité je jen vědět, že odjezd je vlastně hned od metra, jen o patro níž. Stanoviště autobusů jsou dobře označena – očíslována, případně jsou připojeny informace o dopravci. Jízdenky lze zpravidla koupit v předprodejích, nejlépe na internetu, a v autobusech.


Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči

    Aktuálně jsou tu stanoviště 1-8 a uprostřed jsou orientační cedule, které jednak ukazují směr k jednotlivým stanovištím, jednak kam se z nich odjíždí. Najdete tu cíle jako Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Desná, Rokytnice nad Jizerou, Tanvald, Broumov, Jeseník, Polička, Dvůr Králové, Mladá Boleslav, Nová Paka, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Tanvald nebo třeba Poděbrady. Jezdí odsud dopravci, jako třeba Regiojet, dříve Student Agency, nebo AmsBus.
    A pro snazší představu, jak to u metra Černý Most s autobusovým nádražím vypadá, přidávám několik fotografií. Je na nich vše podstatné. Nebudete tak určitě potřebovat žádnou mapu. Pokud snad ano, zkuste ve vyhledávači Google klíčová slova: Černý most autobusové nádraží stanoviště mapa. Případně přepněte výsledky na zobrazení obrázků. S trochou štěstí najdete mapu, která bude právě aktuální. Rozložení stanovišť se ale v čase zvlášť nemění, takže by po nějakou dobu měly platit výše uvedené informace o odjezdech.
    Odjezdová stanoviště dálkových autobusů jsou hned vedle zastávek MHD, o patro níž, než je metro, a na té straně, kde z metra vystoupíte (nebo byste vystoupili), kdybyste přijeli z města. Takže – pokud jdete z metra: Vystoupíte, vyjdete rovně ven a sejdete po schodech dolů co nejblíže k metru. A jste na místě, kde je odjezd dálkových autobusů.


Nepřehlédněte nové odborné speciály

    Tramvajový provozV tramvajovém provozu zůstávají časové polohy jednotlivých spojů všech linek zcela beze změn.Dochází ke změně názvu zastávky Most, INTERSPAR na  Most, Velebudická
    Linka č. 31Na lince č. 31 dochází na základě požadavku Ústeckého kraje v sobotu, neděli a svátek k přidání dvou spojů, odjezdy ve 13:05 h z Mostu, nádraží do Havraně, Joseph II a ve 14:25 h z Havraně, Joseph II do Mostu, nádraží.
    Ještě dodám, že nedaleko autobusového nádraží na Černém Mostě je i nákupní středisko a separátní obchody. O občerstvení nebo možnost nákupů před odjezdem nebo po příjezdu tedy není nouze. Občerstvit se můžete také přímo na nástupišti, je tu nyní otevřená pekárna. Nachází se přímo u orientačních cedulí.
    Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...


Informační kancelář: Most - Nádraží ČD

    Ať už jedete soukromě, nebo jedete na služební cestu, pokud cestujete z Prahy na sever, východ nebo severovýchod autobusem, pojedete pravděpodobně z autobusového nádraží Černý most. A za předpokladu, že je to pro vás spíše výjimka, může se vám hodit pár informací, jak se tady při odjezdu orientovat. Tady jsou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00