Jak na věc


nástroje cz

Hudební nástroje - Jedlička Music

    Máte malou koupelnu a potřebujete do ní umístit vhodnou vanu? Nebo máte velké nároky a můžete si dopřát něco luxusního? Pak neváhejte si vybrat z nejrůznějších druhů. Nabízíme vany rohové, oválné, obdélníkové, masážní a další.
    Dále v naší nabídce nalezete cenově dostupné strojní nůžky a motorické ohýbačky, nože do strojních nůžek většiny typů.
    Značka STAGG byla založena v roce 1995. Pod touto značkou se představují hudební nástroje vyráběné podle návrhů zkušených odborníků. Díky své vysoké kvalitě uspokojí hudební nástroje STAGG nejnáročnější požadavky každého muzikanta. Široká nabídka obsahuje nepřeberné množství hudebních nástrojů, od žesťových a dřevěných dechových nástrojů, přes všechny druhy kytar, včetně elektrických kytar a dalších strunných nástrojů, až k bubnům a perkusím.
    kartáče XEBEC jsou určeny k odstraňování ostřin a srážení hran z povrchu i v otvorech. Vyznačují se vynikajícím brusným účinkem díky schopnosti regenerace ostří vláken z Oxidu Al, čímž je zajištěn stálý brusný výkon, kde každé mikrovlákno tvoří řeznou hranu.


Kleště na olejové filtry průměru 63,5 - 116 mm, Cr-V

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Potřebujete zjistit cenu vybraného nástroje nebo stroje?, máte technický dotaz ?, neváhejte nás kontaktovat, u nás nezvedá telefon sekretářka..., Váš dotaz zodpovíme na očekávané technické úrovni.
    Jsme specialisté na prodej měřidel, nástrojů na obrábění kovů, brusnou techniku, dělící techniku a ruční nářadí. V našem e-shopu naleznete stovky položek od předních českých i světových výrobců.
    Měřidla se vyrábí v různých variantách a pro různé účely. Setkat se můžeme s posuvnými měřidly, která jsou z dílen asi nejznámější. Stejně tak v zásuvkách domácích dílen lze najít měřítka, metry a pásma. Méně časté jsou pak další nástroje, které jsou také dostupné v nabídce našeho e-shopu: mikrometrická měřidla, úchylkoměry, kalibry, úhelníky, prizmatické podložky, úhloměry, vodováhy, tloušťkoměry nebo drsnoměry.


Rašple na pedikúru ergonomická s dvěma plochami z nerezové oceli

    Vyrábíme, opravujeme a vyvíjíme diamantové nástroje, CBN nástroje brousící, řezací, vrtací a leštící na opracování kovů, tvrdokovů, plošného skla, sklářského dekoru, optického skla, drahých kamenů, keramiky, grafitu, kamene a jiných tvrdých materiálů.
    Tento nástroj představuje řešení při odstraňování ostřin a odjehlování v otvorech, kde se nachází dva protínající se otvory. Orbitool je jednoduchý nástroj, který si velmi dobře poradí s odjehlením otvorů, kde je přerušovaný řez. Výhodou je stejnoměrné opracování povrchu.
    Kromě hudebních nástrojů a dalšího příslušenství značka STAGG dodává i produkty spadající do kategorie hudební audio techniky např. mikrofony, konektory, kabely a další. Díky široké distribuční síti se lze s výrobky značky STAGG setkat v obchodech s hudebními nástroji po celém světě. Kvalitní hudební nástroje pro začínající i pokročilé hráče.


Vítejte na stránce www.hudebninastrojeliberec.cz - HUDEBNÍ NÁSTROJE Jiří Šimek Liberec

    na internetových stránkách firmy KovoSvitavvy-Cznastroje eshop, která se zabývá návrhy a výrobou strojních součástí, kovových dílců a tvarových prvků – jejich povrchovými úpravami, montáží i rozvozem k našim zákazníkům. Naše výrobky můžete mít téměř okamžitě prostřednictvím on-line E-Shopu za bezkonkurenční ceny. Pro výrobu dle vašich požadavků provedeme návrh, poradenství a cenovou kalkulaci, kdy vycházíme zákazníkům vždy maximálně vstříc.
    V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete široký sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka.
    Nabízíme:Kompletní sortiment hudebních nástrojů, ozvučovací techniky a příslušenství.Nabídka ozvučovacích systémů pro diskotéky, bezdrátové mikrofony. Nákup na fakturu a na leasing (výhodné podmínky).Největší výběr kytar všech cenových kategorií, keyboardy, clavinovy, bicí, činely, reproboxy, mixy, flétny, noty atd...
    Vítáme Vás v našem e-shopu, který se specializuje na nástroje pro obrábění kovů, a to zejména z tvrdokovu. K nalezení jsou zde značkové nástroje jako např. frézy, vrtáky, srážeče, navrtáváky a další. Skladem máme jak zcela nové produkty, tak již použité zboží. Vše za velmi výhodnou cenu !
    Mezi nástroje na obrábění kovů řadíme nejčastěji vrtáky v různých provedeních, záhlubníky, výstružníky, závitníky, nástroje na frézování na soustružení.


Pětifunkční ráčna - vítěz ceny IF DESIGN AWARD 2017

    jsou určeny k strojnímu odjehlení povrchu dílů na planetových odjehlovacích strojích například Weber, Ernst a taky na strojích firem Fladder, Timesawers.
    Reference: Preciosa, a.s., Moritz Zdekauer, spol. s r.o., Dioptra, a.s., Sklo Bohemia, a.s., Korado, a.s., AVIA, a.s., Erwin Junker Grinding Technology a. s., ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o., Moravské keramické závody a.s., AMV Slovakia, s.r.o., EPP plasty a.s., ISOTHERM s.r.o., Orso Lanškroun s.r.o., Seco GROUP a.s., DIAP Tools s.r.o., KRYSTALY Hrade Králové, a.s., Panasonic Electric Works Czech s.r.o., KRES spol. s r.o., EcoGlass, s.r.o., CeramTEC Czech Republic, s.r.o., Techcentrum s.r.o., Jizerská porcelánka spol. s r.o., KIRM a.s., JABLONEX GROUP a.s., LDM, spol. s r.o., OEZ s.r.o., RAWELA s.r.o., Sellier & Bellot a.s., OSRAM Bruntál s.r.o., CTY Strojírenská s.r.o., AWAC, spol. s r.o., KOMPONENTY a.s., AVX Czech republic s.r.o. a dalších 713 tuzemských a zahraničních odběratelů.


BeamZ LED PAR-64 RGBW, 36x 3W, IR, DMX

    RUKO GmbH je považován za specialistu v oblasti nástrojů k vrtání kovů. Společnost RUKO je zaměřena na požadavky profesionálních uživatelů, kterým nabízí obsáhlý a kvalitní sortiment odpovídající jejich potřebám.
    Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD, Safan, HACO,Darley, Ermak, Weinbrenner, Durmazlar, Baykal,EHT, CBC a další, tam všude nachází naše nástroje uplatnění. Svou kvalitou, dostupností i variabilitou, se stávají nezbytnou součástí vybavení výrobních provozů.
    Dodáváme nástroje na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD, Safan, Darley, Ermak, Weinbrenner, Durmazlar, Baykal,EHT, CBC a další.V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka.
     Výroba speciálních řezných nástrojů dle požadavků zákazníků a vybraných typů standardních nástrojů (trapézové závitníky, výstružníky pro souřadnicové vrtačky apod.)


EPR 35-24 řetězová pila 2 400 W 350 mm

    Kromě vlastní výroby standardních diamantových nástrojů a CBN nástrojů značených mezinárodním značením FEPA jako jsou diamantové brusné kotouče, tělíska, CBN brusné kotouče, tělíska, diamantové trubkové vrtáky, záhlubníky, frézy, diamantové řezací kotouče, CBN řezací kotouče, diamantové tablety, kroužky, kostičky, honovací lišty, segmenty, lapovací a leštící pasty a další speciální nástroje, se úspěšně věnujeme vývoji nástrojů pro zakázkovou výrobu, dle potřeb zákazníka a dalšímu vývoji a zlepšování technologických postupů při vlastní výrobě.
    Akustické kytary, elektrické kytary a basové kytary, kytarová komba, tradiční nástroje jako housle, violy, violoncella, kontrabasy, prověřené dechové nástroje, bicí, perkusní nástroje a široká nabídka příslušenství a doplňků. To vše je STAGG.
    Společnost prakticky na ostření nástrojů na konvenčních strojích začínala a postupně tento způsob začala vytlačovat práce na moderních CNC centrech. Nicméně klasické nástrojařské brusky a ostřičky stále patří k nedílné součásti výroby a ostření nástrojů v JK Nástroje. Zajišťuje pružnou reakci na požadavky výroby v malých sadách, či v kusové výrobě.
    jsme společností nabízející dílenské technologie a nástroje pro uplatnění v kovozpracujícím průmyslu.


Naše internetové stránky se nadále  vylepšují, proto některé produkty mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

    Při výrobě používáme zahraniční i vlastní technologie v sintrované (bronzové, kovové), pryskyřičné a keramické vazbě, plněné kvalitním syntetickým a přírodním práškovým diamantem a kubickým nitridem boru již od roku 1991, kdy naše společnost DIAMA CZ s.r.o. začínala podnikat, na základě dlouholetých zkušeností v tomto oboru, jako fyzická osoba pod názvem Zdeněk Mantl - DIAMA.
    Mezi dělící technikou jsou nejznámějším zástupcem pily v různých provedení – ruční pily s dřevěnou nebo plastovou rukojetí. Pilové plátky na kov a také pilové kotouče do elektrických pil. Pod brusnou technikou nalezneme pilníky v různých provedeních – ploché, tříhranné, čtyřhranné.
    Zabýváme se také poradenskou činností, především svým zákazníkům, kdy řešíme technologické postupy a problémy opracovávání diamantovými a CBN nástroji v jejich provozu, ale také možným budoucím odběratelům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00