Jak na věc


mvdr petrlík brno

VÍTEJTE VE VETERINÁRNÍ ORDINACI MVDr. MATOUŠEK STARÝ PELHŘIMOV

    Cílem naší veterinární ordinace je poskytnout svým pacientům komplexní veterinární služby od prevence a diagnostiky až po terapii onemocnění psů, koček, králíků, malých zvířat a v neposlední řadě i hospodářkých zvířat.
    Vystudoval Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně v roce 1981. Již více jak 30 let vede úspěšnou soukromou praxi, kde se specializuje nejen na velká a hospodářská zvířata, ale i na malá domácí zvířata.
    Ektoparazité jsou pro domácí mazlíčky nejen nepříjemní, způsobují svědění až alergické reakce na kůži, mohou ale přenášet i infekční nemoci a vnitřní parazity jako například tasemnici.V naší ordinaci jsme pro Vás připravili různé možnosti, jak chránit Vašeho psa či kočku před klíšťaty a jinými ektoparazity.
    Nabízíme široké spektrum veterinárních služeb pro psy všech plemen od vyšetření, očkování přes antiparazitární programy, až po operační zákroky, jako kastrace fen i psů a odstranění nádorů mléčné žlázy, včetně sonografického a rentgenového vyšetření.


Krystaly a urolity močového měchýře

    Každý den jezdíme do jednotlivých chovů za našimi pacienty, abychom jim poskytli odbornou léčbu. Specializujeme se hlavně na skot, malé přežvýkavce (ovce a kozy), prasata a další drobná hospodářská zvířata, jako jsou králíci a drůbež.
    “Oceňuji především osobní a individuální přístup. V této veterinární ordinaci se při vyšetření na nic nechvátá a u každého zákroku je vidět cit ke zvířeti s cílem vyřešit vzniklý problém za každou cenu.” Děkuji vám!
    V minulosti jsem se setkával s panem Matouškem st., když si prarodiče nevěděli rady s hospodářskými zvířaty a patuji si, že to byly návštěvy bez ohledu na pracovní dobu a vždy s velkou dávkou profesionality s jediným cílem, uzdravit nemocné zvíře. Teď navštěvuji novou ordinaci s novofundlanskou fenou a nemohu si vynachválit přístup obou lékařů. Jsem rád za tak fundované odborníky, kterým jde o to samé co nám.


sobota, neděle a ve státní svátky je zavřeno

    V naší ordinaci se často setkáváme s onemocněním močového měchýře u psů a fen. Psy trápí krystalurie (vylučování krystalů močí) a urolity (kameny) močového měchýře. Toto onemocnění má mnoho podob a důvodů vzniku. Vždy je ale na začátku změna pH moči a tkáňový detritus, na který se začnou nabalovat krystaly v moči a takto postupně vznikají až takzvané urolity v močovém měchýři.
    Veterinární a farmaceutická univerzita v Brněpraxe malých zvířat Veterinární klinika Vítkovicesmíšená praxe Palkovicevlastní praxe od r. 1998členem Komory veterinárních lékařůčlenem České asociace veterinárních lékařů malých zvířatčlenem Kardiologické sekce ČAVLMZčlenem Chirurgické sekce ČAVLMZčlenem Evropské společnosti veterinárních dermatologů (ESVD)
    Našim kočičím pacientům poskytujeme nejen každoroční vakcinace proti infekčním chorobám, jako je panleukopenie, calicivirová a herpesvirová infekce, ale i léčbu běžných i složitějších případů, včetně operačních zákroků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00