Jak na věc


musicrecords plzen ň

Pondělí - pátek        08:00 - 16:00

    Chcete svou firmu zviditelnit na našem portálu? Rádi vám nabídneme naše reklamní plochy v příslušné kategorii dle vašeho výběru. Tématická reklama je velmi účinná a efektivní. V případě zájmu o naše služby nás prosím kontaktujte na podpora@advertising-media.cz
    Samotný e-shop pak návštěvníkům přehledně prezentuje naprosté novinky na trhu, produkty se slevou či akční nabídky. Mezi další funkce, kterými je e-shop vybaven patří například modul Direct-Mail umožňující hromadnou e-mailovou korespondenci a nezbytné vyhledávání napříč celému webu.
    E-shop pro Musicrecords, v jehož nabídce naleznete opravdu velké množství titulů v rozličných kategoriích, bylo důležité podpořit různými systémovými moduly, tak aby správa celého e-shopu byla co nejméně náročná na obsluhu. Přidávání položky po položce do systému by bylo neefektivním řešením, proto e-shop využívá importů dat z externích souborů. Toto řešení tak šetří nejen čas, ale zároveň prostředky, které by byly nutné vynaložit na lidské zdroje.
    Internetový obchod (e-shop) Musicrecords.cz s tisíci položek hudebních a filmových titulů. Obchod s takto rozsáhlou nabídkou musí být podpořen kvalitní internetovou aplikací.


Pokud jste nenalezli požadovaný titul, vyplňte tabulku a my Vám zboží v nejbližší možné době nabídneme!

    Zabýváme se i prodejem nosičů informací. Prohlédněte si naši bohatou nabídku LP desek. Nabízíme kvalitní blu-ray disky za výhodné ceny. Vybereme vám DVD dle vašich požadavků. Vyberte si z naší bohaté nabídky CD za výhodné ceny. Zpříjemněte si odpočinek nosiči s mluveným slovem od nás. Vyberete si z naší nabídky v žánru house. Rádi vám poskytneme kvalitní nosiče s techno hudbou. Prohlédněte si u nás různé druhy nosičů s country hudbou. Prohlédněte si naši bohatou nabídku nosičů s pop music. Přijďte si k nám vybrat z mnoha nosičů s rockovou hudbou. Seženete u nás folk. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních nosičů jazzové hudby. Nabízíme celou škálu kvalitních hudebních nosičů. Poskytneme vám bohatou nabídku filmových nosičů za výhodné ceny. Přijďte si k nám vybrat z naší nabídky dokumentů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8920
cache: 0024:00:00