Jak na věc


mudr. miloslav kubelka mladá boleslav

Informace a objednávky +420 381 284 335

    V souvislosti se svou lékařskou a vzdělávací činností v České republice MUDr. Biljaková vydala již řadu publikací, které se zabývají metodami Su Jok terapie.
    MUDr. Brát je zakladatelem společnosti Chirurgická ambulance Trutnov s.r.o., jejíž činnost se datuje od roku 1994. Původně v prostorách staré polikliniky, nyní v budově Masarykovy polikliniky v Trutnově. Kromě všeobecné chirurgie je hlavní specializací MUDr. Bráta proktologie, která přestavuje významnou náplň jeho práce. Současně působí jako odborný garant oboru všeobecná chirurgie pro naše pracoviště. 
    MUDr. Viktorija Biljaková, Csc. vystudovala Lékařskou fakultu univerzity města Dněpropetrovsk na Ukrajině s červeným diplomem. Po ukončení studií v roce 1977 pracovala jako lékařka a následně jako primářka v místní fakultní nemocnici. V roce 1987 po absolvování aspirantury a úspěšné obhajobě disertační práce získala diplom kandidátky lékařských věd. Následně pracovala jako odborná asistentka a poté docentka pediatrické univerzitní kliniky. Diplomy získané na Ukrajině byly řádně uznány a nostrifikovány Ministerstvem školství a tělovýchovy České Republiky.


MUDr. Viktorija Biljaková, Csc.

    Od roku 1994 se zabývá Su Jok terapií. Je žákyní autora metody profesora Park Jae Woo a pravidelně navštěvuje jeho semináře. Kromě toho absolvovala kurzy všech úrovní v Mezinárodní Su Jok akademii v Moskvě. Celkem má 28 certifikátů platných pro léčbu a vyučování Su Jok.
    Od roku 1999 pořádá rekvalifikační kurzy pro maséry, rehabilitační pracovníky, lékaře se specializací na korejskou tlakovou masáž ruky a nohy Su Jok. Díky těmto kurzům získávají jejich účastníci znalosti, které využívají ve své praxi, zvyšují jejich možnosti uplatnění na trhu práce, učí se pracovat se svými klienty a pacienty na prevenci onemocnění, regeneraci, rehabilitaci a rekonvalescenci člověka. Do současné doby se seminářů Su Jok pod vedením MUDr. Biljakové zúčastnilo cca 400 posluchačů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00