Jak na věc


mužská obřízka video

Mužská obřízka je pro ženy vzrušující

    Co dodat závěrem? Jak je patrné, mužská obřízka rozhodně nemusí být pouze záležitostí náboženských důvodů, ale mohou z ní těžit mnohé výhody také ženy. Pohlavní styk totiž může být delší, obřezaný penis přitažlivější i hygieničtější a samozřejmě nelze vynechat ani snížení rizika mnoha závažných chorob. To tedy znamená, že mužská obřízka rozhodně nemusí být na škodu, jak by se snad mohlo na první posouzení zdát.by
    Ja sem byl na obrizce z duvodu alergicke reakce, otok sem mel tak velky ze sem nemohl se vycurat. a tak po vyleceni otoku sem sel na zakrok. nelituji mam vysokou.
    Obřízka (mužská obřízka) je velmi starý chirurgický zákrok, který se prováděl už ve starém Egyptě. Jednoduše řečeno se jedná o odstranění předkožky, která obejímá penis. Obřízka se provádí z důvodů: zdravotní důvody (fimóza – zúžená předkožka), hygienické důvody, estetické důvody, náboženské důvody. Výhody obřízky: obřízka rozhodně snižuje riziko infekce močových cest, obřezaní muži mají větší výdrž při sexu, obřízka se ženám líbí
    Byl jsem na kompletní obrizce 2.10.2016 po operaci uběhlo 3dni otok mám velký ale co mě znepokokuje je že při močení mě pali močová trubice nevým zda jeto po operaci normální


Reagujete na komentář: Nechci reagovat

    Zdá se tedy, že s mužskou obřízkou mohou být spojena i velmi zajímavá pozitiva. Na rozdíl od ženské obřízky, neboli klitoridektomie, se nejedná o nic vysloveně negativního a jsou tu i další faktory, které mohou být pro partnerku více než zajímavé. Cirkumcize kupříkladu usnadňuje hygienu, což je dobré samo o sobě, nicméně má i velmi důležité zdravotní důsledky!
    Časem si ovšem muži na obřízku zvyknou a následným efektem skutečně může být větší výdrž, což je naopak pro partnerku jistě potěšující zpráva. Mnohým ženám navíc připadá obřezaný penis esteticky zajímavý, takže při samotném sexu mohou už jen díky tomuto aspektu samy prožívat větší vzrušení. Skutečně se tedy zdá, že cirkumcize může mít pozitivní vliv na prožitek z pohlavního styku jak u mužů, tak u žen.
    Tags: cena obřízky chirurgický zákrok circumcision circumcision video cirkumcize HIV male circumcision mastrubace mužská obřízka obřízka obřízka muže obřízka penisu obřízka video penis plastická chirurgie zúžená předkožka


Mužská obřízka? Zábava pouze v Africe...

    Obřízka penisu je řešením fimózy a parafimózy. Jsou to problémy zúžené předkožky. Vzhledem k menšímu tření kůže je obřízkou také sníženo riziko přenosu vážných pohlavních chorob, včetně viru HIV. Zdravotní pozitiva se ovšem netýkají pouze mužů! Jak totiž dokazují některé statistiky, partnerky mužů s obřízkou jsou daleko méně náchylné k rakovině děložního čípku. Toto zřejmě souvisí s výše zmíněnou hygienou a s ní spojeným nižším rizikem nejrůznějších zánětů.
    Obřízka se standartně provádí u židovským chlapců, muslimů a v afrických zemích. V USA je min. 75% obřezaných mužů, avšak je tam klesající tendence. Především protože odpůrci obřízky narážejí na porušení lidských práv – dítě se totiž nemůže svobodně rozhodnout. V USA se provádí obřízka především z hygienických důvodů. V Evropě se počet obřezaných mužů blíží k nule.
    V mnoha případech mužské obřízky se jedná o religiózní, zdravotní či hygienické důvody. Zajímavou otázkou nicméně zůstává, jak se k mužské obřízce stavějí ženy. Líbí se jim takový penis? A jak je tomu s praktickou stránkou věci? Je sex s takovým mužem více, či méně vzrušující? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi na následujících řádcích.


Komentáře k tomuto příspěvkuCelkem je zde 40 komentářů

    Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
    Obřízka se provádí v lokální anestezii nebo v celkové narkóze. Při lokální anestezii se umrtví nerv. Velká výhodou lokální anestezie je ta, že pacient může po zákroku jít domů a řídit vůz. Kdežto při narkóze je někdy nutná hospitalizace a pacient nesmí řídit vůz. Zákrok trvá cca 30 minut.
    Pokud si chcete nechat udělat obřízku z vlastní iniciativy, tak ji provádí plastická chirurgie. Ceny obřízky se pohybují od 7.000 do 18.000 korun. Lékař vám bude samozřejmě obřízku vychvalovat, protože je to pro něj výnosný kšeft.
    Obřízka je v České republice ojedinělá. Provádí se především, když má chlapec zúženou předkožku. V USA se automaticky obřezává většina kojenců. Ve Spojených státech je obřízka chlapců zažitá (rok od roku ale klesá), není to ale z hygienických důvodů, jak si mnoho lidí myslí… V minulosti panoval názor, že mastrubace způsobuje nemoci a nežádoucí sexuální chování. To je pochopitelně nesmysl.


Je mužská obřízka pro ženy vzrušující?

    Muži, pokud si chcete nechat provést obřízku z důvodů zdravotních, estetických, hygienických, náboženských… tak si zajděte na plastickou chirurgii. Obřízku prováději i na klinice Asklepion. Obřízku hradí zdravotní pojišťovna jen v případě zdravotních problémů. Jinak stojí okolo 10 tisíc.
    Obřízka v ČR je spíše vyjímečná. Z hygienických a estetických důvodů se k ní nepřistupuje takřka vůbec. Zpravidla se k ní přistupuje ze zdravotních důvodů. Zejména tehdy, když muž nebo chlapec má zúženou předkožku (nelze ji přetáhnout přes žalud). Tato vrozená porucha se nazývá fimóza.
    Mužská obřízka se dramatizuje a úplně šílená je fotka obšitého žaludu v mnoha „odborných“ publikacích i wiki. Tak se v podstatě neprovádí téměř nikde. Kůže se v podstatě pouze rozřízne od žaludu směrem ke kořenu a nic se neodřezává, dokonce ani nešije, alespoň u kojenců se zahojí během pár dní, jako běžná řezná ranka.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Mužská obřízka neboli cirkumcize je vlastně zákrok, během kterého je chlapcům částečně, anebo úplně odstraněna předkožka penisu. Její tradice přitom sahá hluboko do dávnověku, velice pravděpodobně totiž její kořeny nalezneme již ve starší době kamenné. V současné době se jedná v podstatě o celosvětový fenomén. Aktuálně se po zemi pohybuje cca 30 % mužů s obřezaným penisem, čili každý třetí muž se může „pochlubit“ odstraněnou předkožkou.
    Dobře, trochu vám kecáme, nejde o obřezávání předkožky jako takové, nybrž o řezání pér rovnou u kořene. Taky vám přijde, že je u těch černoušků v Africe celkem sranda? Podívejte se, jak se hezky dokáží zavbavit. Tak hlavně, ať si tam zůstanou a nelezou do našich krajin.
    Často je zmiňován názor, že mužská obřízka prodlužuje sexuální výkonnost. Zajímavé ale je, že pokud se muž nechá obřezat až ve věku sexuální aktivity, ve většině případů dochází přesně k opačnému efektu. Žalud je totiž neustále obnažený, a tak dochází ke zvýšené citlivosti, která může být někdy prožívána až jako nepříjemná. Výsledkem pak pochopitelně bývá, že při milování je výdrž muže dokonce kratší než před zákrokem. To tedy pro ženy nezní příliš optimisticky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00