Jak na věc


mrtvy muz 2018 moravskoslezsky kraj

PROKLETÝ OSTROV (4K Ultra HD + Blu-ray)

    Mrtvý muž přichází je strhující fi lm, ze kterého budete mít od začátku až do konce husí kůži. Soucitná jeptiška z New Orleans sestra Helen Prejean (Sarandon) celý svůj život pomáhá hledat spásu lidem, kteří se ocitli v těžké situaci. Duchovní oporou v posledních dnech před popravou je i krutému a zvrácenému vrahovi Matthew Ponceletovi (Penn). Když však během pokusu o vrahovo spasení Helen proniká do temných zákoutí jeho duše, objevuje zde zlo tak hluboko zakořeněné, že si klade otázku, jak daleko může vykoupení ve skutečnosti zajít. Dokáže posunout osudový den popravy o tolik, aby duši Matthewa spasila, nebo odhalí pravdu, která otřese samotnou podstatou smyslu jejího života?
    Film vznikl na motivy autentického příběhu jeptišky a jejího vztahu k muži odsouzenému k trestu smrti. Provokativní drama o zločinu, trestu a vykoupení přineslo v roce 1995 Susan Sarandon Oscara® pro nejlepší herečku a Seanu Pennovi nominaci na Oscara® pro nejlepšího herce.
    Susan Sarandon, Sean Penn, Robert Prosky, Raymond J. Barry, R. Lee Ermey, Celia Weston, Lois Smith, a další >Scott Wilson, Roberta Maxwell, Margo Martindale, Barton Heyman, Larry Pine, Kevin Cooney, Clancy Brown, Peter Sarsgaard, Jack Black, Jon Abrahams, Eva Amurri, Lenore Banks

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00