Jak na věc


mrtvého psa viděti

Mon Platin - Noční výživný krém 50ml

    Solný peeling odstraňuje odumřelé buňky pokožky, prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Voda z Mrtvého moře hydratuje a jemně promastí tělo. Vynikající pro manikúru a pedikúru. Při sprchování vmasírujte do pokožky, poté smyjte vodou.
    Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 250 gramů soli z Mrtvého moře Kawar a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli.  
    Pro lokální koupel (při lupénce, ekzému, plísních) do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce soli z Mrtvého moře a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů. Pro tento účel doporučujeme i menší balení soli: Sůl z Mrtvého moře 500 g. Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.


Mon Platin - Denní krém pro normální pleť 50ml

    Při opakovaných nachlazeních, nemocech dýchacích cest, alergiích, astmatu a jiných problémech doporučujeme horkou lázen s přírodní solí z Mrtvého moře. V lázni se minerály Mrtvého moře uvolní do ovzduší, chlorid sodný pročistí dýchací cesty od alergenů či usazenin, které způsobují opakované nemoci. Jedná se o intenzivní inhalaci.
    2,5kg přírodní sůl z Mrtvého moře o granuláži 0 - 2 mm. Solný peeling prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Sůl z Mrtvého moře podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu.
    Sůl z Mrtvého moře - zlepšuje revmatické, artritické a kožní potíže (lupénka, ekzémy, alergie). Uvolňuje bolest těla a svalů, vyživuje a uklidňuje pleť, stimuluje cirkulaci krve. Přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.


Mon Platin - Minerální tuhý deodorant stick dámský 80ml

    Léčivé účinky Mrtvého moře jsou lékařsky potvrzeny. Složení minerálů a solí Mrtvého moře působí ozdravně na mnoho zdravotních problémů.Voda Mrtvého moře pomáhá při léčbě:- Alergií- Lupénky- Ekzémů - Akné- Krevního obrazu- Látkové výměny- Zklidňuje nervový systém- Pročišťuje pleť- Zlepšuje vzhled a elasticitu pokožky- Kloktání vody pomáhá léčit rýmu a angínuBahno Mrtvého moře pomáhá při léčbě:- Psoriázu - Lupénky- Ekzémů- Artrózy- Artritidy- Osteochandroze- Revmatizmu- Stresu- Nespavosti- Při problémech s vlasovou pokožkou- Bolestí hlavy a migrén- Používá se při hojení ran (nepříliš otevřených)- Působí proti vráskám a proti stárnutí pleti
    Řada kožních lékařů používá při léčbě svých klientů kvalitní LAMUR sortiment – přírodní, minerální soli z Mrtvého moře a minerální bahno z Mrtvého moře Izraele.
    Pro koho je náročné navštěvovat solnou jeskyni pravidelně, si může jednoduše přemístit klima solné jeskyně „domů“ v podobě několika kusů solných kamenů, čímž vytvoří zdravé a čisté prostředí celé rodině.
    Již starověcí Římané si zde budovali lázně a využívali léčivých schopností vody a bahna. Mrtvé moře bylo a je využíváno k léčení, odpočinku a omlazování organismu. I proto je považováno za nejstarší a největší přírodní lázně na světě.


MRTVÉ MOŘE - Přírodní denní krém pro suchou a citlivou pleť s obsahem koncentrovaných minerálů z Mrtvého moře

    Tuto unikátní blahodárnou léčivou sílu nenajdete nikde jinde na světě. Vytvářejí ji čtyři základní prvky:Slunce – atmosférická vrstva nad Mrtvým mořem je o 400 metrů mocnější než u běžných moří. U Mrtvého moře si můžete dovolit opalování bez vedlejších účinků a rizik. Naopak, právě sluneční záření je u Mrtvého moře jedním z nejdůležitějších léčebných prvků při léčbě kožních onemocněních.Země neboli bahno – černé bahno z Mrtvého moře je homogenní směs minerálů a organických a anorganických prvků. Bahno je používáno k zábalům, které odstraňují svalové a nervové napětí, zlepšují krevní oběh či ulevují od revmatických bolestí. Upravené bahno je používáno k čištění a zjemnění pokožky celého těla. Na dně Mrtvého moře byly odkryty ložiska síry a přírodního asfaltu. Také se za tak dlouhou dobu existence Mrtvého moře na dně vytvořila vrstva jílů (její tloušťka je asi 100 metrů!). Tyto jíly jsou známé právě jako bahno z Mrtvého moře (obsahuje 45% soli, 5% biomasy, 50% vody)Vzduch – díky nízké po
    NOVINKA: netradiční pískoviště ze soli z Mrtvého moře. Rázem se hraní stává nejen zábavným, ale i ozdravným - sůl působí příznivě na dýchací cesty a kůži. Vhodné pro rozvoj jemné motoriky - pohyby a obratnost prstů, uvolnění zápěstí. 1 ks = 25 kg přírodní soli z Mrtvého moře se vysype do plastového či dřevěného pískoviště, které je možno umístit na jakékoliv místo v bytě.
    K obkladům postižených míst lupénkou nebo ekzémem rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli z Mrtvého moře Kawar ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.
    Krystalická sůl z Mrtvého moře, která je očištěna od velkého procenta NaCl a je obohacena o cenné minerály, a to zejména hořčík 31-35%, draslík 20-28 %, nebo brom. Její složení se velmi podobá konzistenci vody z Mrtvého moře. Dodáváme v balení 500 g, 2 kg a 25 kg.


Mon Platin - Tělový a masážní koupelový olej CLASSIC 200ml

    Přírodní sůl z Mrtvého moře je výsledkem přírodního solárního vypařování vody z Mrtvého moře. Díky vysokému procentu NaCl hraje významnou roli při léčbě kožních revmatických a dýchacích potíží.
    Mrtvé moře je známo svými zázračnými a léčivými vlastnostmi. Svým složením se Mrtvé moře výrazně liší od všech ostatních moří na Zemi. Je to cenný zdroj solí a minerálů používaných v medicíně i kosmetice. Koncentrace soli je v Mrtvém moři desetkrát vyšší než ve vodě jiných moří a oceánů. Moře je bohaté také na minerály. Mrtvé moře jich obsahuje 30 %, v jiných mořích a oceánech jsou pouze 3 %. Většina minerálů nemá organický původ. Znamená to, že tyto minerály neobsahují vodík, uhlí nebo kyslík a důsledkem je, že nepodléhají okysličení, což nakonec zachovává jejich obrovské terapeutické a léčivé vlastnosti. Vlastnosti Mrtvého moře jsou neocenitelné pro ozdravení, omlazení, navrácení životní síly a krásy jak pleti i vlasům, tak celému organismu.
    Tyto solné kameny z Mrtvého moře mají speciální mikroskopickou strukturu zcela odlišnou od běžných solných kamenů. Díky působení tepla uvolňují mikroskopické částečky soli do ovzduší.


Upozornit jakmile bude zboží skladem

    Tato sůl má stejnou kompozici jako minerální sůl z Mrtvého moře, navíc je obohacena modrým briliantem a aromatizována jasmínem, který osvěžuje a působí antidepresivně. Dodáváme v balení 500 g a 6 kg.
    Magnézium odstraňuje zrohovatělou kůži a její zarudnutí. Magnézium zpomaluje proces stárnutí pokožky a uklidňuje nervovou soustavu, posiluje kosti a nehty, urychluje buněčný metabolismus.


Mon Platin - Sprchový minerální gel s heřmánkem 500ml

    KAWAR je 100% přírodní minerální sůl z Mrtvého moře z pobřeží v Jordánsku. Je těžena a zpracovaná na přímo březích Mrtvého moře (certifikát máme k dispozici). Barva soli KAWAR z Mrtvého moře není čistě bílá, je lehce okrově zabarvená pro obsah částeček bahna z Mrtvého moře. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují koncentrace až 32%. Proto roztok soli nechutná slaně, ale spíše trpce až hořce. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nervový systém a tiší svalovou únavu. Sůl z Mrtvého moře čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Dlouhodobá účinnost soli z Mrtvého moře při lupénce je i vědecky ověřená. Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009) při atopickém ekzému jako nejúčinnější ze solných koupelí. Pokud jste koupel v soli z Mrtvého moře ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji dopo
    KAWAR je 100% přírodní minerální sůl z Mrtvého moře z pobřeží v Jordánsku. Je těžena a zpracovaná na přímo březích Mrtvého moře (certifikát máme k dispozici). Barva soli KAWAR z Mrtvého moře není čistě bílá, je lehce okrově zabarvená pro obsah částeček bahna z Mrtvého moře. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují koncentrace až 32%.
    Koupel vanová celotělová – relaxace, regenerace, ekzémy, lupénka, potíže pohybového aparátu, alergie, potíže dýchacího ústrojí. 200 mg přírodní soli, doba koupele 20 minut, doporučená frekvence 2× týdně.


MRTVÉ MOŘE - Přírodní noční krém pro suchou a citlivou pleť s obsahem koncentrovaných minerálů z Mrtvého moře

    Při onemocnění horních dýchacích cest příznivě působí sůl z Mrtvého moře ve formě inhalace  slaného roztoku. Slaný roztok si připravíte rozpuštěním 1 lžíce soli z Mrtvého moře ve 2 litrech horké vody. Páru vdechujte ústy i nosem. Použijte inhalátor, pokud jej nemáte k dispozici, posaďte se k nádobě s teplým roztokem, hlavu i s nádobou překryjte dekou a vdechujte páru. Inhalaci doporučujeme maximálně 5 minut. Horká pára s obsahem soli z Mrtvého moře působí na sliznice desinfekčně a urychluje léčbu onemocnění horních cest dýchacích.
    Masáž těla, manikůra a pedikůra, body-scrub – solí jemně masírujte celé tělo nebo jeho části. V lázni s napadanou solí setrváme 15 minut. V sauně po 5-10minutové relaxaci aplikujeme na pokožku sůl a strávíme dalších 5 minut v sauně, kdy dojde k řádnému prokrvení a detoxikaci pokožky.
    Produkty této řady vyživují pokožku i vlasy léčivými minerály a mikroelementy z Mrtvého moře, normalizují a upevňují jejich strukturu, stimulují výměnné procesy a krevní oběh, zachovávají krásu a mladistvý vzhled pokožky, zabraňují vypadávání vlasů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00