Jak na věc


mraveneček v lese těžkou kládu nese text

Podobné inzeráty v kategorii PRO DĚTI

     Tak tohle nemá snad jedinou chybu. No, možná bych diskutovala o tom, jestli není správná verze ... bude chlapík jako rys..., ale to není podstatné :)) Úplně vidím ty odpovědné redaktory našich televizí a slyším ty jejich prázdné, myšlenekprosté pindy. Děkuju, moc jsem se pobavila!
    FERDA M R A V E N E C "JEN DOPLŇKY !"KRÁSNÝ KARNEVALOVÝ KOSTÝM OBLÍBENÉ POHÁDKOVÉ POSTAVIČKY.Pohodlný a praktický kostým pro děti i dospělé. Čepička a ocásek jsou vyrobeny z příjemného bavlněného úpletu - pružné. souprava obsahuje: -OCÁSEK S POUTKEM A PÁSEK S PRŮVLEČNOU SPONOU -PUNTÍKATÁ MAŠLE ŠITÁ VE TVARU PRO SNAŽŠÍ TVOŘENÍ CÍPŮ -ČEPIČKA NA ZAVÁZKY POD BRADIČKU S PŘIDĚLANÝMI TYKADLYOblečte dítěti co má rádo, přidejte tyto doplňky a obdiv a pochvaly vás neminou. Pokud máte zájem o kostým, prosím pošlete mi spolu s objednávkou doplňující informace:!!!! VĚK DÍTĚTE, OBVOD HLAVY, OBVOD KRKU, OBVOD PASU !!!!!
     Lyrie: My máme takovou dětskou říkánku (pošlu Vám ji do vzkazníku) a já jsem tuto říkánku zapracovala do pohádky o českém zdravotnictví a způsobech, které v něm panují. Mraveneček je opravdu hmyz, nemýlíte se. Děkuji Vám za Váš komentář :_)


Karnevalový kostým Mraveneček za 410,-Kč, bazar Žďár nad Sázavou

    Většinou je kostým hotový dřív než jsou připsány peníze na účet. Ale počítejte aspoň +3dny doprava poštou. Mohu zhotovit i pro dospěláka - cena 500,-Kč,možno přiobjednat i pelerýnku na Berušku pro sestřičku 250,- nebo pro maminku 450,-Kč Při zasílání do SK používám účet u FIO BANKY ! NA VAŠE DALŠÍ DOTAZY RÁDA ODPOVÍM
     Lyrie: Díky, JABe :-) Větší rozkrytí, mno, šlo by to, samozřejmě, ale limit byl pět stran, takže obstrukce pojišťoven, nahánění zaměstnavatele na Bahamách, policejní vyšetřování, soudy by se mi tam sice vešly, ale vydalo by to na menší knížku :-)) Závěrečná pointa - co měl chudák mraveneček dělat, než zmizet?
     Moc jsem se pobavil. Říkanku už jsem zapomněl, ale jako diváka na všechny TV komentáře mě mrazilo, jak text byl přesný. Rozepsání říkanky na realitu byl perfektní a mravenečka hluboce lituji a jeho útěk plně podporuji. Pokud by byl mraveneček sám lékařem, který se zranil při stavbě své vily z úplatků, pak ale ne.
     To je vážně dokonalý :) Moc se mi to líbí, skvěle podaný. Nejvíc mě rozesmál asi rozhovor s mravenečkem, ale celý je to udělaný z výbornýho úhlu pohledu, celková situace u nás je tam popsaná dost přesně a vtipně. :))


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00