Jak na věc


morgana

Diskuze ke jménu Morgana (mapa)

    The acquisition extends the Plockmatic booklet making range into the high-end market segment where digital prints are created using toner and high-speed inkjet technology.
    Ve spodní části louky pod stodolou je umístěno velké ohniště pro pořádání slavnostních táborových ohňů a dále je zde vysázeno množství mladých ovocných stromků a keřů. Tuto louku postupně zkulturňujeme, proto se zde nachází ještě zbylé pařezy od náletových dřevin. Není příliš vhodná k hrám, protože je ve svahu; rovnější je jen spodní část vedle ohniště.
     - Podkroví má dvě větší místnosti, kde lze ubytovat přibližně 23 osob (11+12 osob). Jedna z místností je vybavena kamny Petra. Druhá místnost kamna nemá, je však vytápěna teplem z klubovny, která je přímo pod ní. 
    Víkendy duben - červen a září - říjen:- kapacita cca 27 osob v chalupě- 40,- Kč/os./noc pro Pionýry, min. 1000 Kč/víkend- 50,- Kč/os./noc pro ostatní organizce, min. 1000 Kč/víkend- v ceně je zapůjčení plynové lednice včetně spotřeby plynu 


Největší party loď na pražské náplavce

    - nachází se cca 4 km od Ledče nad Sázavou (GPS 49°43'18.372"N, 15°18'5.310"E)- má dvě samostatné budovy - hlavní budovu (chalupu) a stodolu- pitná voda je rozvedena do kuchyně a koupelny- není zaveden elektrický proud, ke svícení se používají petrolejky, plynové lampy a v kuchyni LED pásky napájené autobaterií, spotřebiče v kuchyni jsou na dřevo nebo na plyn
    Tábory letní prázdniny (červenec - srpen):- kapacita 40 - 67 osob (40 ve stanech + 27 v chalupě)- 35,- Kč/os./noc, min. 14000 Kč/2 týdny- plyn se hradí dle skutečné spotřeby- v ceně je zapůjčení plynové lednice
    137. PS Robinsoni nabízí k pronájmu tábořiště na víkendy a na tábory během letních prázdnin. Kapacita  je v letním období je 67 lůžek (27 v hlavní budově a 40 ve stanech s podsadou), na jaře a na podzim je možné využít pouze 27 lůžek v hlavní budově.
    - Koupelna má samostatný vstup z venku a není propojena s budovou. Do dvou „umyvadel“ je přivedena tekoucí studená voda, teplá voda teče z velkého brutaru do sprchy a také do sousední kuchyně.
    - Kuchyň, ve které je plynový sporák, kamna na dřevo, dvě plynové stoličky, velký pracovní stůl a dvě menší kuchyňské pracovní plochy. Kuchyně je vybavena běžným nádobím a je do ní přivedena studená pitná voda ze studny a teplá z brutaru v koupelně.


Morgana Systems RDC featured as "Star Product" in Printweek.

    John Brailsford Printers, “Yorkshire’s Favourite, Fast, Friendly Quick Printer!”, has added a Morgana Laminator Pro 450 in order to speed up and automate its laminating capability.
    Vpravo od stodoly (při pohledu z cesty) se nachází přístavek s letní koupelnou a dílnou. Koupelnu je možné využívat pouze v období letních prázdnin, mimo toto období jsou v ní uskladněny stanové podsady. V koupelně se nachází brutar a sprcha, v zastřešené části před koupelnou je koryto s tekoucí studenou vodou. Dílna slouží pouze naší skupině a není součástí pronájmu.
    Mezi těmito dvěma místnostmi se nachází menší oddělený pokojík se dvěma širšími postelemi, lze tu ubytovat 4 osoby (+ možnost umístění dětské postýlky), tato místnost ale nemá žádné topení.
    StodolaJe otevřené stavení se střechou, která se využívá především jako jídelna. Stoly se dají odklidit a zastřešený prostor využít při špatném počasí. Stodola je z části podsklepená.


Register your interest with Morgana

    TábořištěJe vybaveno 20 stany s podsadou, které jsou během letních prázdnin postaveny na louce za hlavní budovou. Louka sousedí s čistým rozsáhlým lesem a na jeho okraji se nachází suché WC. Vedle hlavní budovy se nachází rovné prostranství na které se dá postavit ping-pongový stůl.
    - Klubovna vytápěná kamny na dřevo je největší místnost v budově (6,2 x 4,75 m). V případě nepříznivého počasí je možné ji využívat jako jídelnu nebo "sušárnu". Jsou zde umístěny stoly, které se dají odsunout a tím vytvořit volný prostor pro večerní program či jiné aktivity. Z klubovny vede schodiště do jednoho z pokojů v horním patře.
    V okolí základny je několik rozsáhlých luk, které se dají využívat pro hry a k jiným aktivitám, vždy je ale nutné po sobě uklidit, aby bylo možné louky bez problémů sekat. V nedaleké obci Hradec je pěkné udržované koupaliště.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0015:20:37