Jak na věc


moravská třebová vánoční trhy 2018

Mládež hlasuje o pořadí přání vzešlých z Mladého fóra

     Web slouží jako objednávkový katalog pro naše obchodní partnery a běžné klienty. Pokud máte zájem o naše produkty, objednejte na našem eshopu. Dodáváme po celé ČR, a také do zahraničí. Pro větší objednávky, např. firemní klientelu, stanovujeme projektové ceny. U firemních dárkových kazet se slivovicí a dalšími destiláty, vypracujeme speciální nabídku na míru.
    Výměna plynovodu omezí začátkem května dopravu v křižovatce ulic Komenského, Olomoucká a Čs. armády. Až do listopadu je uzavřena část ulice Lanškrounská. Sledujte dopravní značení. Děkujeme za trpělivost.
    Snažíme se vždy zajistit nejvyšší kvalitu. A protože nejsladší a nejšťavnatější bobule v České republice rostou a dozrávají právě na Jižní Moravě, jsme Moravská Vinotéka.
    Městský úřad Moravská TřebováT. G. Masaryka 29571 01 Moravská Třebovátel.: 461 353 111fax: 461 353 074e-podatelna: posta@mtrebova.czdatová schránka: fqtb4bsDalší kontakty
     ČMMJ, z.s., Okresní myslivecký spolek Svitavy a Spolek myslivců Boršov srdečně zvou na okresní chovatelskou přehlídku. Trofeje zvěře ulovené v mysliveckém roce 2018 v okrese Svitavy budou pro veřejnost vystaveny v kulturním domě v Boršově ve dnech 26. a 27. dubna od 9:00 do 18:00 hod.


Plačící Anna inspiruje děti ve školách i moravskotřebovské rodáky

     Srdečně zveme veřejnost na vernisáž výstavy výkresů, maleb a leporel s tématikou romantického příběhu nešťastné lásky Anny a Josefa, které vyrobili žáci základních škol a studenti Gymnázia Moravská Třebová. Vernisáž, kterou zahájí pěvecký sbor Young Voices pod vedením Mgr. Petry Burdové proběhne v pátek 26. dubna v 16:00 hod. v kapli sv. Petra u františkánského kláštera na ulici Svitavská.
    Vítejte na našem e-shopu www.moravskaslivovice.eu Chcete darovat originální a jedinečný dárek svým obchodním partnerům, VIP klientům, nebo zaměstnancům jako poděkování za spolupráci? Nebo třeba potěšit své přátele? Chcete dárek, který dnes potěší a zítra zahřeje? Co takhle slivovice? Tak jste tady správně! Slivovice zahřeje, slivovice potěší! Přejeme Vám příjemný výběr MORAVSKÉ SLIVOVICE.
    Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy.
    Více než 1000 lahví vína jsme společně vypili za dobu, co se vínu věnujeme. A po takovém množství už bychom měli poznat kvalitu.Časem nás začali oslovovat známí, abychom jim dobré víno sehnali nebo poradili. To nás přivedlo k myšlence založit vinotéku a věnovat se vínu trvale. Víno poznáváme i degustujeme dál, ve váš prospěch.


Myslivecký spolek zve na chovatelskou přehlídku

     Ve středu 17. dubna ožilo nádvoří moravskotřebovského zámku prvním ročníkem Mladého fóra. Nyní mohou mladí občané ve věku 14 až 20 let hlasovat v ověřovací anketě, která probíhá pouze na facebooku města do 10. května. 
     Výsledky a úspěchy uplynulých měsíců se znovu promítly do populární městské ankety Sportovec roku města Moravská Třebová 2018. O pořadí nejlepších sportovců rozhodla odborná komise. Více než tisícovka hlasujících občanů pak zvolila neoblíbenějšího sportovce, jímž se stal Tadeáš Dorazil.
     Máte nápad, jak zkrášlit vaše okolí? Chybí vám něco ve vaší části města? Rada města schválila podmínky pilotního projektu s názvem Participativní rozpočet 2019 v Moravské Třebové. Pro městské části Boršov, Udánky a Sušice bude v letošním roce k dispozici 300 000 Kč.
    Poradíme vám, jakou láhev vybrat, k jaké příležitosti nebo jídlu, doporučíme, které víno vypijte raději dříve, i jaká vína jsou vhodná k archivaci či delšímu uložení.
    Restaurace byla zbudována v roce 1996 rekonstrukcí objektu, kde se nacházel Merkur Gril. Interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde je v hojné míře použito dřevo a veškeré dřevěné doplňky jsou ručně vyřezávané.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00