Jak na věc


moravská izolační pěnová

Cabernet Moravia 2015 ps, Procházka

    V našem eshopu vino-alkohol.cz si vybere každý, nabízíme cenově dostupná zemská vína, výrobné kabinetní vína za skvělé ceny, pozdní sběry (ps), výběry z hroznů (vzh), ale i sladké výběry z bobulí, slámová a ledová vína. V každé kategorii vín máme vždy vybaraná vína za akční cenu, proto nezapoměňte náš sortiment pravidelně sledovat, nebo se rovnou přihlaste k odběru newsletteru, díky kterému budete o změnách v sortimentu a akčních nabídkách ihned informování emailem do vaši emailové schránky. Nebo nás sledujte na facebooku, případně na twitteru.
    Jako jediný internetový obchod s víny máme v nabídce speciální edice vín pro maloprodejny V&D, kde jsou láhvovány ty nejlepší šarže vín z vybraných vinařství. Vyzkoušet můžete i speciální řady jako jsou terasy Nechvalín nebo panenské sklizně.
    A jako „zákusek“ vám doporučujeme cyklostezku Bečva, Pokud budete chtít na Moravě strávit 14 dní, tak proč ne?! Vynecháte cca 18 km v úseku Olomouc – Tovačov a místo toho pojedete vlakem do Velkých Karlovic. A pak už jen po cyklostezce Bečva. Za dva až tři dny dojedete do Tovačova, kde už se napojíte na trasu Moravské stezky.
     Seřadit podle: --Od nejnižší cenyOd nejvyšší cenyPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejdříve zboží sklademPodle kódu od nejnižšíhoPodle kódu od nejvyššího
    Expozice Vás zavede do laboratoře astrologa, alchymisty a dvorního lékaře pána třebovského zámku Ladislava Velena ze Žerotína. Nahlédněte do tajemství elixíru života nebo kamene mudrců.


Chardonnay 2015 vzh nechvalín, Krist VD

    Moravská stezka je cyklistická trasa, která spojuje Jeseníky s jižní Moravou. Cyklotrasa začíná na česko-polských státních hranicích a je vedena nádhernými partiemi Jeseníků. Od Hanušovic sleduje tok řeky Moravy, prochází lužními lesy Litovelského Pomoraví a přichází do hanácké metropole Olomouce. Dále je vedena přes Hanácké Athény – město Kroměříž, a podél Baťova kanálu až do vinařské oblasti jižní Moravy a Lednicko – valtického areálu.
    Restaurace byla zbudována v roce 1996 rekonstrukcí objektu, kde se nacházel Merkur Gril. Interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde je v hojné míře použito dřevo a veškeré dřevěné doplňky jsou ručně vyřezávané.
    Městský úřad Moravská Třebová v souladu s ustanovením § 93 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, informuje o konání ustavujícího zasedání Zastupitelstva města Moravská Třebová, svolaného dosavadním starostou města v souladu s § 91 odst. 1 zákona o obcích.
    Městský úřad Moravská TřebováT. G. Masaryka 29571 01 Moravská Třebovátel.: 461 353 111fax: 461 353 074e-podatelna: posta@mtrebova.czdatová schránka: fqtb4bsDalší kontakty
    Expozice mapuje historii zámku a životní styl z konce 15. století až do přelomu 19. a 20. století. Prohlédněte si řadu původních zámeckých, cechovních a dalších památek z Moravské Třebové.


Informace o probíhajícím výběrovém řízení

    Starosta města Moravská Třebová vyhlašuje výběrové řízení na pozici tajemník/tajemnice Městského úřadu Moravská Třebová. Termín pro podávání přihlášek je 17. prosince 2018.
    Jedinečný soubor šesti slunečních hodin si mohou návštěvníci prohlédnout na nádvoří zámku. Patří mezi deset nejstarších hodin v ČR a jsou zapsány v seznamu památek jako ojedinělá památka hodin pultového typu. Hodiny jsou vytesány do dvou pískovcových bloků a pocházejí, jak udává letopočet na jejich jižní straně, z r. 1558.
    Dnes dopoledne byl na moravskotřebovské náměstí dopraven dvanáct metrů vysoký smrk, který městu darovali manželé Dubišarovi. Tímto děkujeme za jejich ochotu, díky které se můžeme společně těšit na slavnostní rozsvícení vánočního stromu v neděli 2. prosince od 17:00 hodin.
     Web slouží jako objednávkový katalog pro naše obchodní partnery a běžné klienty. Pokud máte zájem o naše produkty, objednejte na našem eshopu. Dodáváme po celé ČR, a také do zahraničí. Pro větší objednávky, např. firemní klientelu, stanovujeme projektové ceny. U firemních dárkových kazet se slivovicí a dalšími destiláty, vypracujeme speciální nabídku na míru.


Obnova barokního kříže nad Udánkami dokončena

    Expozice Vás seznámí s praktikami práva útrpného. Zámecká sklepení, zvuková stopa a množství mučicích nástrojů věrně navozují hrůznou atmosféru této temné kapitoly lidských dějin.
    Specializujeme se na moravská vína od nejlepších moravských vinařů (Dufek, Krist, Volařík), která pravidelně získavají prestižní ocenění na českých (Salon vín České republiky, Valtické vinné trhy), ale i významných zahraničních soutěžích (Decanter World Wine Awards, TERRAVINO). Vybírat můžete ze všech hlavních moravských podoblastí (Mikulovská, Slovácká, Velkopavlovická) a těch nejlepších viničních tratí (Ořechová hora, Kotelná, Železná).
    © 2018 Moravská stezka, z.s.. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením spolku Moravské stezky a s uvedením zdroje.


Hejtman se seznámil s novým vedením a jednal o nemocnici

    Vítejte na našem e-shopu www.moravskaslivovice.eu Chcete darovat originální a jedinečný dárek svým obchodním partnerům, VIP klientům, nebo zaměstnancům jako poděkování za spolupráci? Nebo třeba potěšit své přátele? Chcete dárek, který dnes potěší a zítra zahřeje? Co takhle slivovice? Tak jste tady správně! Slivovice zahřeje, slivovice potěší! Přejeme Vám příjemný výběr MORAVSKÉ SLIVOVICE.
    Městský úřad Moravská Třebová v souladu s ustanovením § 93 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, informuje o konání zasedání Zastupitelstva města Moravská Třebová, svolaného starostou města v souladu s § 103 odst. 5 zákona o obcích.
    Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy.
    Zámek v Moravské Třebové patří k nejvýznamnějším renesančním památkám ve střední Evropě. Na konci 15. století se zde vůbec poprvé v českých zemích objevily moderní renesanční prvky a na začátku 17. století vznikla tři manýristická křídla podle plánů italského stavitele. Zámek proto nechybí v žádné české učebnici dějin umění.


Cabernet Sauvignon rosé 2011 vzh nechvalín, Krist VD

    Na maketě je možné vidět i nejstarší část zámku tzv. boskovický zámek, který vznikl přestavbou starého hradu Ladislavem z Boskovic na konci 15. století. Zámek tehdy dostal raně renesanční podobu. Do dnešní doby se zachovalo jen několik částí v jihovýchodním křídle. Například rytířský sál, zámecká sklepení portrétní medailony Ladislava a jeho ženy Magdalény z Dubé a Lipé nebo portál z roku 1492 (dnes na jižní bráně zámku), který je nejstarší renesanční památkou v ČR.
    Chceme vás pozvat na několikadenní putování po Moravské stezce. Výlet je rozdělen do sedmi etap, což ale neznamená, že trasu musíte projet během 7 dní, Naopak! Ideální je vyhradit na dovolenou celých 14 dní a namíchat si koktejl dle vaší chuti. Pokud se má jednat o trasu plnou zážitků, tak je třeba si ji vychutnat všemi smysly. Váš výlet proto doporučujeme zpestřit odbočkami na turisticky atraktivní místa v okolí stezky, jako jsou hrady, zámky, zoologické zahrady či technické památky. V těsné blízkosti Moravské stezky se nachází celá řada kvalitních ubytovacích a stravovacích zařízení, které rozhodně stojí za návštěvu! A pokud máte děti, tak nevadí, ba naopak. Právě tato stezka je svými parametry pro ně stvořená.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00