Jak na věc


montáž zamykání řadicí páky suzuki s cross

Rovníkové (paralaktické) montáže

    Nepřipevňujte přímo na terasová prkna poštovní schránky, světla atd. Tyto předměty je vhodné upevnit skz prkna k pevnému podkladu (betonová patka apod.).
    Rovníková montáž na výškově stavitelném stativu se stojnami z duralových profilů. Vybavená jemnými pohyby a odkládací plochou. Připojitelný hodinový stroj. Nosnost na kříži cca 5 kg.
    V případě nerovnosti podlahy můžete k dorovnání výšky použít pevnou podložku (například z PVC). Tyto podložky by měly být rozloženy každých 30 cm na délku nosiče. Jelikož nosič není konstrukční dílec, je těchto 30 cm maximální vzdálenost. Nepoužívejte samotné nosiče ani odřezky prken jako podložku k vyrovnání výškového rozdílu.
    Druhá konečná úprava je zakončení pomocí lišty. Krajové profily by měly být namontovány k prknům nebo nosičům nerezovými vruty nejméně 50 mm dlouhými. Při ukládání dvou obrubných profilů ponechte mezi nimi 5 mm mezeru. Stejně tak ponechte 5 mm mezeru mezi krajovým profilem a koncem prkna v případě, že je profil kolmo ukotven k prknu. Vrut musí být použit každých 40 cm (dle velikosti a zátěže lišt) a je požadováno předvrtání děr.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7982
cache: 0024:00:00