Jak na věc


mononukleóza, inkubační doba

Hypercholesterolémie, zvýšené hodnoty cholesterolu v krvi

    Biomag používáme na bolesti zad, kloubů, na potíže se slinivkou a játry, srdcem a na potíže s krevním oběhem. Používá ho celá rodina s velmi dobrými výsledky.
    Vyplněním Vašich osobních údajů se Biomag Medical s.r.o., se sídlem 1270, Průmyslová , 50601 Jičín, IČ 06480853, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu výslovného souhlasu evidujeme E-mail, ID dotazu, IP adresa, Jméno , Město, Pohlaví , Předmět dotazu, PSČ , Stát , Telefon, Ulice , www, 5 let od poskytnutí souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem zodpovězení dotazu. Tyto údaje dále předáváme smluvním zpracovatelům osobních údajů, pokud to vyžaduje typ Vašeho dotazu.
    Při infekční mononukleóze doporučujeme použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag v rekonvalescenci, a ke snižovaní rizika komplikací onemocnění. Aplikujeme na oblast jater stimulační frekvence 50 – 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem.
    Určitě je důležité změnit trošku způsob života….já jsem prodělala mononukleózu, vyřadila jsem téměř všechno smažené a tučné, místo tvrdého pití ve společnosti piju víno.


Adrenogenitální syndrom, kongenitální adrenální hyperplazie

    Dobrý den. Mám 6 ti letého syna, kterému je prokázána infekční mononukleóza. Čím můžeme sladit čaje (medem, ovocnou šťávou). Jaký dodržovat jídenlíček. Děkuji Veronika
    Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.


Infekční mononukleóza: příznaky, dieta a její léčba

    Infekční mononukleóza je nakažlivé virové onemocnění postihující vnitřní žlázy jako jsou slezina, játra a hrtanové a týlní uzliny. Původcem onemocnění je vir Epstein-Barrové (EB vir) patřící do skupiny herpetických virů, který se v lidském organismu běžně vyskytuje. Samotný vir je v těle „usídlen“ a čeká na vhodnou příležitost pro propuknutí. Tou je oslabený imunitní systém, stresová zátěž či nervové vyčerpání. Proto i když sami na sobě nepozorujeme příznaky onemocnění mononukleózou, můžeme vir aktivovat u svého partnera, u kterého se již onemocnění projeví. Mononukleózou onemocní nejčastěji děti a mladiství, v dospělém věku je průběh nemoci těžší. Nemoc se, jak již bylo řečeno, přenáší slinami a druhotně také rukama a předměty, které jsou čerstvě potřísněny slinným sekretem (např. hračky). Od infekce EB virem do propuknutí prvních příznaků uběhne asi 4-6 týdnů.
    E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář zájem o pracovní pozici (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)
    Infekční mononukleóza, lidově nazývaná polibková nemoc, je onemocnění způsobené viry. Označení „polibková nemoc“ je opravdu na místě, protože vir mononukleózy se vylučuje slinami, které si nejčastěji předáváme právě při této činnosti. Jediný polibek tak pro nás může být slast, ale i strast v podobě této nemoci. Mononukleóza postihuje především děti a mladistvé a vyžaduje velmi přísnou léčbu v podobě diety po dobu několika měsíců. Zejména tím je tato nemoc pro své nositele nepříjemná.


Informace ke zpracování osobních dat

    Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email privacy@biomag.cz nebo na sídlo naší společnosti: Biomag Medical s.r.o., 1270, Průmyslová , 50601 Jičín.
    Adresa (Osobní údaj), DIC (Osobní údaj), E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), PSČ (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj)
    Charakteristika infekční mononukleózy: Mononukleóza je způsobená virem Epstein-Barrové a vede k únavě, horečce, bolestem v krku, postihuje mandle a vede k zvětšení lymfatických uzlin. Proto bývá mononukleóza často zaměňována za angínu. Diagnózu potvrdí sérologické vyšetření. Virus mononukleózy postihuje parenchymatosní orgány (játra) podobně jako u žloutenky typu B a C a platí i zde podobná režimová pravidla. Nejčastěji se mononukleózou nakazí děti a mladiství, ale u starších osob hrozí mnohem vyšší riziko komplikací (únavový syndrom, poškození jater, neurologické potíže). Základní léčba mononukleózy je symptomatická, antipyretická, klidový režim, játra šetřící dieta. Nejlepší prevence je včasné očkování proti mononukleóze především u dětí.


Aktualizace údajů, právo na opravu

    E-mail (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), IP adresa (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Pohlaví (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář (Citlivý údaj - Zdravotní stav), PSČ (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)
    Seznam všeho toho, co smíte a co ne, vám pravděpodobně sdělí váš ošetřující lékař. Při mononukleóze se v žádném případě nenechte zlákat ke sportování, klid je pro regeneraci postižených jater a sleziny extrémně důležitý. K zotavení z nemoci vám může pomoct i jaterní čaj, vitamin C a B (pro posílení imunity) a využít můžete i ověřených léčivek jako je česnek, echinacea (třepatka nachová), smetánka lékařská a ostropestřec mariánský.


Dyslipidémie (porucha metabolismu lipidů)

    Vůbec prvním příznakem nakažení mononukleózou je únava organismu, která se objevuje ještě několik dnů i týdnů před ostatními projevy. Únava tohoto typu je však mnohem větší než při chřipce a nemocný často není ani schopen vstát z postele. Zároveň se přidružují vysoké teploty a horečky okolo 39°C, běžné bolesti v krku, zánět nosohltanu a pravidelné zvětšení lymfatických uzlin nejčastěji na krku a v oblasti pod čelistí. V průběhu nemoci může dojít i ke zvětšení jater a sleziny, které jsou v takovém případě hmatatelné a někdy i bolestivé pod žeberními oblouky. Nemoc může proběhnout i bez jakýchkoli klinických příznaků, tehdy lze nemoc diagnostikovat pouze z krevních testů. Kvůli ne příliš charakteristickým symptomům můžeme mononukleózu zaměnit za jiná onemocnění, jako je infekční žloutenka typu B, streptokoková angína, rubeola či cytomegalová infekce.


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYVÍCE OD AUTORA

    Mononukleózu lze diagnostikovat z krevních a jaterních testů, které lékař při podezření na nemoc vyhotoví. V krvi se jednak množí bílé krvinky atypického tvaru, jednak jsou v ní přítomny specifické protilátky proti EB viru. Podle jejich hladiny lze určit, v jaké fázi se onemocnění momentálně nachází. Léčba zpravidla nevyžaduje hospitalizaci pacienta. Je založena na podávání antipyretik (ke snížení horečky), antibiotik (k léčbě zánětu v krku) a na domácí léčbě, kdy pacient dodržuje klid a dietní režim, který určí lékař podle stupně postižení jater. I poté, co se krevní a jaterní testy normalizují (cca po 3 měsících), je nutné dodržovat fyzický klid a nenamáhat se. Při nedodržení tohoto postupu nebo neléčení mononukleózy se vystavujeme riziku komplikací, jako je zápal plic, zánět srdečního svalu, trvalé oslabení imunity či hepatitida (žloutenka). Správná léčba mononukleózy trvá 6 i více měsíců. Preventivě může pomoci snaha vyvarovat se styku s nemocným, ale důležité je uvědomit si, že vi
    Email (Osobní údaj), Fotografie (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Kopie dokladu o zakoupení (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Na co je přístroj aplikován - Biomag extra (Citlivý údaj - Zdravotní stav), Obor či profese (Osobní údaj), Oslovení (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Společnost (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Titul před jménem (Osobní údaj), Titul za jménem (Osobní údaj)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00