Jak na věc


monika stikova nahe foto

SEMIFINÁLNÍ fotografie v soutěži Creative Image Team 2016

    Chtěli bychom Vás pozvat do kadeřnictví, které nabízí veškeré kadeřnické služby pro dámy, pány i ty nejmenší. Naším cílem je spokojený zákazník, proto ke každému přistupujeme individuálně s využitím všech našich dlouholetých profesionálních zkušeností. Tak přijďte a využijte kvalitních kadeřnických služeb za přejemné ceny v samém centru Brna.
    Kadeřnický salon Monika se nachází v centru Brna na ulici Veveří, 59. Pro rychlé objednání nás kontaktujte na telefonním čísle: 549256666 nebo osobní návštěvou. Termín Vaší návštěvy vybereme vždy tak, aby vyhovoval Vašim časovým možnostem i požadavkům.
    V našem salonu pracujeme s vlasovou kosmetikou Londa Professional, která představuje špičkovou kvalitu za přijatelné ceny. Nechte se inspirovat naší galerii, která nabízí širokou škálu fotografií na kterých jsme se jako salon podílely. Veškeré fotografie na našich stránkách jsou autentické a vznikly pod rukama našich kadeřnic.
    Náš kreativní tým se skládá ze tří kadeřnic, které se nepřetržitě vzdělávají v aktuálních trendech i nových technikách barvení či střihů. Rády Vám doporučí jeden z nich, hodící se k Vašemu osobitému stylu a vyhovující Vaším požadavkům. Novinkou je možnost platit kartou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00