Jak na věc


modrá pyramida spoření třetího věku

Nenechte se omezovat, získejte nejvyšší možný státní příspěvek

    Pojďme jednotlivé varianty převést do řeči čísel.  Částka 1.000 Kč zasílaná na penzijní připojištění nad rámec  1.000 Kč, které jsou nutné pro získání nejvyššího možného státního příspěvku, vám při úroku 2 % p.a. v šestiletém horizontu přinese částku 4.431 Kč. Částka 1.000 Kč zasílaná měsíčně na stavební spoření vám pak za stejné časové období „vydělá“  9.584 Kč, od této částky je již přitom odečten poplatek za vedení účtu, který činí 300 Kč ročně.
    Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes a zajistěte se na stáří s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde
    Zbývá-li vám do penze již jen několik let, zřejmě se snažíte odkládat si bokem maximální možné množství peněz.  Zcela určitě již také máte uzavřené nějaké penzijní  připojištění, u kterého se snažíte získat nejvyšší možný státní příspěvek. Věděli jste ale, že se na penzi můžete připravit i se stavební spořitelnou?
    Akční nabídka stavebního spoření pro děti a pro klienty starší 55 let, která platila do konce června 2013, se setkala s tak velkým zájmem, že se Modrá pyramida rozhodla zařadit ji do trvalé nabídky.


Spoření třetího věku – spořte si na důchod u stavební spořitelny

    Od 14. března nabízí Modrá pyramida Hypoúvěr s akční úrokovou sazbou. Pro obdobní od 14. března do 25. dubna 2011 poskytuje slevu z úrokové sazby všech typů Hypoúvěrů až 0,4 %. Tato sleva se odvíjí takto: ke slevě 0,1 % určené pro všechny Hypoúvěry může mít klient slevu 0,2 % při splácení úvěru z běžného účtu vedeného u Komerční banky a dále slevu 0,1 % při sjednání Rizikového životního pojištění PYRAMIDA od Komerční pojišťovny.
    Lze u spoření MOPÍSEK vložit jednorázově na počátku částku Kč 100.000,- pro získání maximální státní dotace 2.000,-Kč/ročně na každý rok na 5 let dopředu? Děkuji za odpověď .
    Období šesti let je přitom minimem pro získání státního příspěvku (u penzijního připojištění činí toto minimum 5 let), budete-li chtít pokračovat ve spoření i po uplynutí těchto let, tak samozřejmě můžete. Spoření třetího věku je standardně uzavíráno na cílovou částku 200.000 Kč, která  je při měsíční úložce 1.000 Kč dostatečná pro 13 let spoření.
    Tou pro vás může být produkt s názvem Spoření třetího věku od Modré pyramidy stavební spořitelny, která jako první stavební spořitelna přišla s tarifem stavebního spoření určeným pro občany starší 55 let.
    Nemáte-li tedy ještě smlouvu u Modré pyramidy stavební spořitelny, tak určitě zvažte možnost získání státního příspěvku až 2.000 Kč ročně při pro vás příznivějších podmínkách. Čas přitom máte do 30.6.2012, do kdy je možné si tento výhodný tarif uzavřít.


Jarní novinky Modré pyramidy | Aktuálně | Bydlet v panelu

    Můžete zakládat nová témata v tomto fóruMůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
    Hypoúvěr lze nyní získat s úrokovou sazbou 4,39 % p.a., a to bez nutnosti počáteční akontace. Pro klienty, kteří mají u Modré pyramidy naspořeny již určité prostředky, začíná úroková sazba dokonce již od 4,09 % p.a.
    Pro klienty, kteří již mají bydlení vyřešeno, dosáhli věku 55 let a více a chtějí zhodnotit své úspory, připravila Modrá pyramida zvýhodněné „Spoření třetího věku". Od 14. března do konce července nabízí těmto klientům smlouvu ZDARMA (bez poplatku za uzavření) a s možností výběru prostředků po 3 letech zcela ZDARMA. Nabídka je určena pro první spořící smlouvu klienta u Modré pyramidy nebo pro smlouvu následnou, kdy všechny předchozí smlouvy klienta byly vypořádány do 28. 2. 2011. Uzavření smlouvy ZDARMA se vztahuje na smlouvy uzavřené s cílovou částkou 200 000 Kč. Roční úrok z vkladu je 2 %, vklady jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR.


Modrá pyramida - Spoření třetího věku

    Oproti standardnímu stavebnímu spoření, tak jak jej nabízí všechny stavební spořitelny, disponuje Spoření třetího věku výhodami v podobě nulového poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření a také skutečnost, že má klient po uplynutí tří let od uzavření smlouvy o stavebním spoření možnost smlouvu vypovědět bez jakýchkoliv poplatků. Spoření třetího věku pak disponuje všemi výhodami stavebního spoření jako takového, kdy tou nejvýznamnější pro vás bude zřejmě státní podpora. Ta nyní dosahuje 10 % z vložených prostředků, maximálně 2.000 Kč ročně.
    Modrá pyramida stále nabízí klientům Hypoúvěry ve výši až 100 % hodnoty nemovitosti, s možností rozložení splátek až na 28 let. Hypoúvěr je vhodný na koupi nebo stavbu nemovitosti nebo na větší rekonstrukci bydlení.
    Své peníze tedy můžete buď stále zasílat na penzijní připojištění, kde vám přinesou pouze úrok v rozmezí  0 % - 3 %, nebo si je zasílat právě na stavební spoření, u kterého máte jistotu připsaného úroku (penzijní fondy žádný úrok negarantují), plus můžete čerpat další státní příspěvek.


Spoření třetího věku s uzavřením smlouvy zdarma

    S přibývajícími léty určitě pociťujete potřebu odkládat si na penzi větší a větší objem finančních prostředků. Prvním produktem, na kterém spočine vaše pozornost bude logicky penzijní připojištění, u kterého vám stát navíc poskytne zajímavý příspěvek.  Výše tohoto příspěvku je přitom závislá na výši vaší měsíční úložky. Čím více si spoříte, tím vyššího příspěvku můžete dosáhnout. Ovšem, to platí pouze do částky 1.000 Kč měsíčně. Spoříte-li si na penzijním připojištění více, dosahujete stále stejného příspěvku, jako kdybyste si spořili oněch 1.000 Kč. Co teď?  Buď si můžete prostředky nad 1.000 Kč měsíčně zasílat stále na penzijní připojištění, nebo se můžete poohlédnout po zajímavější alternativě.
    Zhodnoťte své finance s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde a získejte až o 2 % vyšší úrok na účtu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00