Jak na věc


modelování procesů

Ahoj, víte, že i-creative.cz má svůj YouTube kanál?

    Vytvořte si s dětmi model planety Země z plastelíny a zjistěte hravou kreativní formou, jak vypadá zemské jádro. Tato výtvarní aktivita je krásně využitelná k svátku věnovanému planetě Zemi. Den Země se každoročně koná 22. dubna.
    Odhalte a rozviňte tvůrčí schopnosti dítěte. Knižní novinka Nakladatelství Cpress najde uplatnění všude, kde jsou děti. Podle srozumitelných návodů děti ve věku od tří let vymodelují cizokrajná i naše zvířátka z lesů a dvorků jako živá. Knížka Modelujeme zvířátka obsahuje celkem 27 návodů. Modelování rozvíjí jemnou motoriku rukou a stimuluje fantazii. Během tvoření i hraní s hotovými zvířátky prožijete společně hezké chvíle a když si k ruce vezmete nějakou zajímavou encyklopedii zvířát, mnoho se navíc naučíte.
    To tu ještě nebylo! Domácí sněhová modelína, která se třpytí jako čerstvě napadaný sníh. Přinášíme vám super tip na zimní kreativní aktivitu pro děti. Na extra jednoduchý recept budete potřebovat pouze dvě ingredience, které doma určitě najdete. A co je na domácí sněhové modelovací hmotě nejlepší? Nevaří se. Hotovou ji budete mít tedy během chvíle, užijete si s ní však spoustu zajímavé zábavy.


Dřevěné modelovací špachtle - sada

    Pokud potřebujete rychle vymyslet pro děti smysluplnou zábavu, chcete jen vyzkoušet, jestli je bude hraní s pískem bavit nebo je pro vás originální písek drahý, vyzkoušejte návod na domácí měsíční písek. Děti se mohou na výrobě písku podílet, můžete tedy proces výroby uchopit i jako malý experiment.
    Žluťásci Mimoni jsou všude! A nemohou chybět ani tady! :-) Podívejte se na super návod, jak krok za krokem vymodelovat roztomilé, tolik oblíbené Mimoně. Postup se vám bude hodit i v případě, že se chystáte vytvořit figurky Mimoňů na narozeninový dort.
    Moon Sand neboli měsíční písek se poprvé objevil na českém trhu už před nějakou dobou. Tento písek je tvárnější než obyčejný suchý písek, se kterým si děti hrají běžně na pískovišti. Hmota evokuje něco mezi pískem a modelínou. Hraní s měsíčním – kinetickým – tekutým pískem podporuje u dětí kreativitu, povzbuzuje představivost, rozvíjí jemnou motoriku, zlepšuje koordinaci mezi rukou a okem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00