Jak na věc


mobilní telefony huawei

Obsloužíme jednu i více osob současně

    V průběhu provádění služeb udržujeme maximální čistotu. Po ukončení práce každá z našich mobilních kosmetiček a masérek řádně pracovní prostor uklidí. Nemusíte se bát nepořádku, máme s sebou vše potřebné.
    Nejdůležitější je však zhodnocení dopravní dostupnosti pozemku. Zde se mohou vyskytovat překážky v podobě plotů, porostů, šířky příjezdové komunikace apod. Tyto překážky se řeší např. použitím autojeřábu, či jiné techniky (více viz. doprava).
    Mnoho lidí se nás ptá na zateplení mobilního domu, a považuje to téměř za nutnost pro pohodlné bydlení v zimě. O zateplení a s tím souvisejíci ekologičnosti a úspornosti se dnes neustále všude mluví, ale je tomu tak i mobilních  domů?
    Vnitřní výška mobilního domu je vyšší než 2 m. Je tedy naprosto dostačující pro volný pohyb i urostlejšího člověka (do cca 190 cm výšky). Vnější výška se pohybuje mezi 2,7 – 3,2 m.
    Jako první salón krásy v Praze nabízíme od 3. 3. 2014 mobilní služby až k našim klientům do domu v rámci Prahy a okolí. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.


Mobilní salón krásy Dolce Diva Praha přijedeme až k vám domů

     Nejvíce se však zateplení projeví na vzhledu mobilního domu, kdy díky omítce nebo dřevěnému obložení může vypadat jako klasický domek nebo chatka. Tento vnější vzhled je ale na úkor bezúdržbovosti původního pláště. Omítku i dřevěné obložení je třeba pravidelně ošetřovat, opravovat a natírat.
     Dodatečné zateplení – izolace, se příznivěji než v zimě projeví v horkých letních měsících, kdy se teplo v domě projeví o cca 2 hodiny později. Taky se v něm ale  večer teplo déle udží. Z pohledu lepší ochrany před letními vedry má smysl hlavně izolace střechy.
    Pokud máte početnou rodinu či se domluvíte s kamarádkou nebo kolegyní z práce, můžeme na jednom místě obsloužit i více osob. Pokud bude součet služeb vyšší než 2 000 Kč, obdržíte navíc množstevní slevu.
     Mnohdy se o dodatečném zateplení (správně izolaci) mluví dokonce jako o podmínce pro to, aby se vůbec v mobilním domě dalo bydlet. To je však zcela nepravdivé a zkušenosti stovek klientů nám potvrzují, že žádná další izolace není pořeba.
    Samozřejmostí je pro nás nejenom odborné poradenství ve všech otázkách souvisejících s mobilními domy, ale i potřebná technická pomoc při realizacích spojených s Vaším mobilním domem.


    Jsme Vám připraveni kdykoliv poradit, případně pomoci s řešením.

     Často se argumentuje značnou úsporou nákladů na topení. Díky mnoha našim klientům jsme mohli spočítat úspory za topení při dodatečném zateplení a došli jsme k návratnosti této investice nejdříve za 10 let. To je ale pouze v ideálním případě – reálně se tato doba pohybuje mezi 14-17 roky. Mobilní dům – mobilheim nemá tak velkou akumulační schopnost jako klasické stavby. To znamená, že se rychle vytopí a rychle zase vychladne. Zateplením se vytopí o něco pomaleji a rovněž o málo pomaleji taky vychladne. Objem (kubatura) mobilních domů je poměrně malá, a tak k jejich vytopení postačí velmi malý výkon (cca 4,5 Kw). To taky znamená, že i náklady na topení nejsou příliš vysoké. Při topení plynovými láhvemi o obsahu 33 l je průměrná spotřeba 15 – 17 000 kč ročně
    Pod mobilním domem je volný prostor vysoký cca 60 cm. Ten se může využít k uskladnění různých věcí nebo se dá uzavřít např. obrubou upevněnou na vzpěrách.
    Základem je vyztužený ocelový rošt podvozku, na který je připevněn samotný rám mobilního domu. Tento je buď z ocelových profilů nebo dřevěných hranolů. Vnější obvodové stěny jsou z eloxovaného hliníkového plechu.
    Již samotná cena použitého mobilního domu je nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva, nemluvě o stavbách zděných. Navíc oproti pevným stavbám odpadají nejenom náklady za projekt, stavební přípravu, zemní práce, řemeslníky atd., ale ušetříte i množství času potřebného na shánění stavebního materiálu, sanitárního a jiného vybavení, zařizovacích předmětů atd.


Proč či kdy mobilní služby využít

    Ke standardnímu vybavení mobilního domu patří kuchyňská linka včetně vařiče nebo sporáku, dřez, jídelní stůl, sedací souprava, TV stolek, ložnice s lůžky a šatní skříni, množství úložných skříněk, odkládací police, krbová kamna nebo topné těleso, sprchovací kout, umývadlo se zrcadlem, splachovací WC a ohřívač teplé vody.
    Zákazníci využívající mobilní služby mohou čerpat množstevní slevu. Pokud budeme obsluhovat více osob na jednom místě, ceny služeb se sčítají a slevu obdrží každá z osob.
    Jeho mobilitu zaručuje podvozek se speciálními koly a tažné zařízení, které lze připojit za osobní automobil. Takto je možno jej přemisťovat po veškerých neveřejných komunikacích.
    Prostor mezi vnitřní a vnější stěnou je vyplněn účinnou tepelně izolační hmotou jako např. minerální vata, samozhášecí polystyrén a pod. Její tloušťka je 3-6 cm.
    Aby jste mohli Váš mobilní dům plně užívat, zbývá už jen jeho napojení na inženýrské sítě, popř. zvolit používání nezávislých zdrojů (studna, agregát na výrobu elektřiny, sluneční kolektory, propan-butanová láhev pro vytápění, vaření a ohřev vody, topení pevnými palivy a pod.). Mobilní domy jsou standardně vybaveny přípojkami potřebných médií.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12963
cache: 0024:00:00