Jak na věc


mořidlo na zvěřinu

Mořidlo COLOR-Beize 7704 signální červen

    K barevnému sjednocení povrchové úpravy je možno barvítko přimíchávat také do laku. V úvahu přicházejí laky vodouředitelné, dvousložkové polyurethanové a nitrocelulózové, nevhodné jsou laky na olejové bázi. Rozpustitelnost barvítka v laku je však nutno předem vyzkoušet. Obsah barvítka v laku je 3 - 5 obj. %. Na přání Vám k zasilce barvítka přiložíme 1 ks plastové injekční stříkačky včetně jehly k přesnému dávkování barvítka do laku. V případě tónování laku nezapomeňte, že celková tloušťka lakové vrstvy určuje systost odstínu. Výsledný odstín je odstínové vzorkovnici, ať už fyzické nebo v elektronické podobě, vzdálenější.
    Lihová mořidla jsou standardní mořidla s výbornou světlostálostí, dobře se vsakují do dřeva a s vlhkostí se neuvolňují.Před mořením je třeba vyzkoušet odstín na kousku mořeného materálu. Opakovaným nátěrem je možné získat sytější odstín. Mořidla jsou vzájemně mísitelná. K dispozici je neobvykle široká barevná škála. Výrobek Chevas ČR.


Mořidlo Kf-Beize 2202 třešeň světlá 1l

    Upřednostňujete-li vodou ředitelné mořidlo, je objednání barvítka tou nejlepší cestou, jak si snadno připravit levné, ale jinak vysoce kvalitní vodou ředitelné mořidlo. Obdržené barvítko smíchejte s doporučeným množstvím vody. Je možno použít vodu studniční nebo destilovanou. V případě studniční vody je nutno mořící roztok zpracovat během jednoho týdne. Mořidlo připravené z destilované vody je stálé po dobu několika měsíců. Budete-li povrch následně upravovat vodouředitelnými laky, doporučujeme ředící roztok připravit tak, že smícháte 3 díly vody s 1 dílem laku. První lakovou vrstvu nanášejte v tenké vrstvě tak, abyste se štětcem nevraceli na místa, kde byl lak již nanesen. Omezíte tak pouštění mořidla do lakové vrstvy. V případě stříkání laku tento problém samozřejmě odpadá.


Mořidlo Kf-Beize 2211 dub tmavý 1l

    Elektrické nářadíRuční nářadíVzduchotechnikaElektrocentrályStrojeMěřící přístrojeAutodoplňkyBarvyBoxy, organizery, kufryKopírovací kroužkyKotevní systémyKováníLožiskaMalířské nářadíManipulační technikaNástrojeNářadí pro dětiOchranné pomůckyOleje, mazivaPěny, silikony, lepidla, tmelySpojovací materiálTeplometyŠablony, přípravkyÚklidová technikaŽebříky a schůdkyKoše na prádloOdpadkové košeDřezySchránkyKanystry a příslušenstvíBazénAirwickBoxy a dózyBytové doplňkyDomácí potřebyDrogerieElektrické spotřebičeElektroKempink, CampingKoupelnové doplňkyKování a zámkyMeteostanice, teploměryOchranné reflexní prvkyOsvětlení-SvítilnyPlachty zakrývacíPlašiče, odpuzovače, pastiRegálové systémyRoletySchody stahovacíTrezory, schránky na penízeVodovodní baterie a doplňkyZahradní technikaZahradní nářadíZavlažovací systémVodní technikaKvětináče a truhlíkyKonveKompostéryJezírkaZahradní nábytekHnojivaNádoby na voduOsiva bylinek, květin, zeleninyPletiva a sloupkySkleníky, pařníkyZahradní chemieZahradní doplňky
    Vodouředitelné mořidlo je velmi vhodné pro štětcové moření (natírání) neporézních dřevin, jako například buk, javor, bříza a také k moření jehličnanů (smrk, borovice, modřín, jedle).
    jsou ředitelná vododu, lihem, případně acetonem. Po jejich naředění získáváte mořící roztok určený k okamžitému zpracování. Doporučenou intenzitu ředění uvádí tzv. Ředící objem, kterým budete dodané množství barvítka ředit k dosažení zde zobrazené intenzity.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00