Jak na věc


mms lék zkušenosti pacientů

20.6.2015 Seminář výuky používání MMS v Anglii narušen vládní agenturou

    Andreas Kalcker se v této knize nevěnuje pouze MMS/CDS a oxidu chloričitému ale i dalším možnostem ovlivňování zdravotního stavu člověka a zvířat. Vůbec poprvé se také může běžný čtenář setkat s jistým vědečtějším vysvětlením, proč oxid chloričitý zabírá na tolik nemocí.
    Již brzy vyjde v ČR kniha Dr. Andrease Kalckera ! Byl mi zaslán text knihy a pokud mohu soudit, půjde o skvělou knihu. Je o velký posun v používání MMS/CDS/CDI.
    Vymahatelnosti práva má napomoci i záměr, aby léčitelé museli o svých postupech vést dokumentaci. To znamená, že by měli zaznamenat každou radu, přiložení rukou, zapíchnutí akupunkturní jehly nebo předepsání bylinek. Při případných soudních sporech by už pacienti nebyli v důkazní nouzi.
    Česká verze knihy bude brzy v ČR k dostání na  www.czchem.cz  neváhejte a knihu si pořiďte, rozhodně nebudete litovat. Něco podobného zatím nebylo nikdy k dispozici.


Červený kříž potvrdil účinky MMS !!!

    Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.
    Po celém světě se pomalu opět zvedá mediální kampaň proti používání MMS/CDS. V USA se totiž blíží proces s Danielem Smithem kterému lidé, kteří použili nebo používají MMS/CDS, z celého světa přispívají na obhajobu MMS. Média tedy opět začínají plnit svou "neutrální" roli - varují před používáním oxidu chloričitého. Hloupé a nízké. Zde začátek kampaně v ČR:
    Tady mluví lidé, kteří MMS používali dle postupů Jima Humbla. Ne oslové, kteří vystupují v té hloupoučké reportáži za pár stovek euro a řeknou do kamery, co jim autor nadiktuje.
    Přednášející:  James Humble, Dr. Andreas Kalcker, Dr. Tullio Simoncini, Adrian Jones, Leo Koehof, Dr. Leonard Coldwell, Mgr. Eleni Turkova, a jednáme s dalšími osobnostmi o jejich účasti.


14.11.2013 Další školení o používání MMS v ČR !

    Jakási Barbora Jonáková, Právo. Paní "novinářka" pracuje v novinách, které se jmenovaly Rudé Právo a sloužily komunistům. Tato osoba napsala článek o věci, o které buď nic neví nebo je prostě uplacená. MMS a oxid chloričitý, pokud je používán podle postupů Jima Humbla, NIKDY NIKOHO NEPOLEPTAL ANI TRVALE NEPOŠKODIL. Pouze likviduje původce nemocí. Bakterie, viry, plísně a některé parazity. Sakra to se u vás v ČR nenajde jediný poctivý novinář, který se nebude bát napsat že MMS opravdu léčí nemoci???
    MMS ani CDS není bazénová desinfekce. Může se ale samozřejmě také tak použít, nicméně je to dost drahé. Většinou se k desinfekci bazénové vody používá Chlornan sodný (např. Savo), což je oproti Chloritanu sodnému ze kterého se dělá MMS/CDS dost podstatný rozdíl. Sisyfos ale zřejmě ve svých bazénech používá chlordioxid :-)           mj. domácí slivovice může být jako desinfekce používána také :-)
    Jsem provozovatelem webových stránek www.e-mms.cz   (www.czmms.info)  a sleduji tak dění v ČR a SR ohledně MMS/CDS velmi pečlivě. Nejsem občanem žádného ze států EU a tak vám mohu s přispěvky několika filantropů, kterým MMS zachránilo život, stále poskytovat aktuální  informace kolem MMS/CDS.  Kniha má vyjít 30.6. a bude po dobu 2 měsíců výhradně v prodeji na www.czchem.cz a www.skchem.sk


1.1.2015 MMS potřebuje Vaši pomoc !

    Dle informací Leo Koehofa je Jim Humble již v Německu. Na konferenci Spirit Of Health 2014 je přihášeno mnoho novinářů, několik TV stanic a Leo má zprávy, že se před kongresovou halou mají konat protesty proti MMS !
    Ve světě bylo provedeno mnoho studií a pokusů s používáním oxidu chloričitého. Sisyfos o nich ale zřejmě neví. Nebo ví a nechce aby o nich věděli lidé, pro které může být MMS/CDS rychlým a efektivním řešením jejich zdravotních potíží. MMS/CDS používají lidé na celém světě. "...propagátor pití chemikálií" Opět lehký výsměch a cílené směrování na neznalé lidi. Není přece normální pít chemikálie, že? No...Myslím, že například CocaCola je taky slušná chemikálie... :-)
    V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.
    Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.


22.2.2014 - Kongres v Hannoveru

    V ČR se zrodila "specialita" s názvem CDS2. Jde o klasické CDS ale pouze jako aktivátor (neutralizátor) MMS ze kterého se CDS vyrábí, je zde použit hydrogensíran sodný. Jde o podobný princip, který využívá několik firem pro své biocidní výrobky. Propagátoři CDS2 prohlašují, že je to nejčistšší možný produkt.
    Ještě vzkaz pro novinářského Tvardzika - myslíte si, že lidé po celém světě jsou zfanatizovaní jakýmsi Humblem? To vás opravdu nikdy nenapadlo, že to může být všechno pravda?
    Český internet, zvláště pak Facebook, po nových sloučeninách šílí. A aktivisté a "výzkumníci" okolo nových preparátů dělají každý svůj díl práce. Někdo pořádá přednášky, jiní sdílí své zkušenosti s různými druhy koktejlů, někdo radí ostatním na internetu, další dělají osvětu na internetu budící zdání vědeckosti celého humbuku kolem MMS a CDS, ale mezi nimi všemi, samozřejmě, vyniká Ota Nepilý, který dělá nejspíš úplně všechno. Například se snaží pokorně lidem vysvětlovat, že aby se uzdravili, nejdřív se jim musí z preparátů udělat špatně, což je znamení, že tělo vyplavuje parazity a patogeny. Podle zpráv pacientů na internetu se zdá, že to chápou:


5.2.2015 Spirit Of Health Prague 2015

    Smutné..ale to je prostě realita. Daniel Smith nikomu neublížil, MMS které prodával pomáhalo lidem se zbavit nemocí. Tak je odklizen a slouží jako varování pro ostatní. Divný svět.
    Slovensko - http://www.skchem.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=69&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=79
    Oxid chloričitý zvládne likvidovat Ebolu téměř s jistotou. Jim Humble se již k tomuto onemocnění vyjádřil a je jen na odpovědných lidech proč se to ještě nezkusilo. V Libérii bylo MMS nabídnuto vyškolenými lidmi k používání MMS/CDS a také ihned tamními úřady odmítnuto. Dovedete si představit, že by se jeho účinnost potvrdila právě na Ebole? To by byl pro jisté průmyslové odvětví konec. KONEC.
    „Potřebuji poradit, čím urychlit nežádoucí stav z CDS2. Babička, kardiak, 82 let, cukrovka, na dietě, po třech dávkách CDS2 v jednom dni v odstupu tří hodin. Začala mít teplotu, nemůže hýbat levou rukou, natekly jí nohy a je jí velmi špatně, již to trvá druhý den. CDS2 vysadila. Teď přežívá nejhorší. Je mi jasné, že probíhá detox – teda silný a s tím jsme moc nepočítali.“


24.11.2017 pozor na podvodné e-shopy

    Byla mi zaslána část překladu a musím uznat, že pan Kalcker jde na MMS vědecky. Těším se na celou knihu a těším se také na to, jak mnoha kritikům MMS poklesne brada.
    Je velmi vtipné, že Reflex na jednu stranu propaguje MMS a na druhou stranu ho se školáckými chybami pomlouvá. Viz fotografie níže.   Ať žijí neprodejná a nezávislá média :-)   J.W.
    http://www.lidovky.cz/chemikalie-na-cisteni-bazenu-leci-rakovinu-veri-nekteri-pacienti-silenstvi-desi-se-lekari-gv8-/zpravy-domov.aspx?c=A150210_162200_ln_domov_jzl
    Farmacie lže a to i v případě MMS. Lži jsou lidem stále předkládány pomocí televize, novin a časopisů. MMS léčí obrovské množství nemocí. Fakt který pozná každý člověk, který podle postupů Jima Humbla MMS začne používat. Nevěřte zprávám v televizi, myslete sami.


26.2.2017 Jak je to s čistotou MMS?

    V ČR přituhuje...podívejte se co vás čeká. K informacím na konci této zprávy, které ČT použila v článku v odkazu / Pokud nějaká technika prokáže léčivé účinky ověřené v kontrolovaném slepém pokusu, přestane být alternativní. Stane se jednoduše medicínou.“  / lze logicky odvodit následující:  MMS/CDS léčivé účinky bez pochyb má a tak se stane automaticky medicínou? Takže je vyhráno?  Nebuďme tak naivní. Ačkoliv testy Červeného Kříže prokázaly, že MMs vyléčí malárii do 24 hodin, nic se nestalo. ČK se naopak od úspěšných testů distancoval !!!  Hrůza, děs a běs jsme my lidé, když jde o peníze. Styďme se ! Styďte se !
    Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%) nebo nově hydrogensíranu sodného (33%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.
    V reportáži je opět plno lží..že lidé pijí bělidlo, že jsou to podvody na nemocné lidi, že po požití 2 kapek MMS zemřela jistá žena (což bylo vyráceno pitvou..) že ...atd...stále stejné. Ubohé a malé. Což takhle optat se lidí, kteří MMS nebo CDS použili? To raději ne, viďte?
    „Vědecká medicína je definovaná jako soubor praktik, které se podrobují tvrdé zkoušce testování. Alternativní medicína je definovaná jako soubor praktik, které nelze testovat, odmítají testování nebo v testech stále selhávají. Pokud nějaká technika prokáže léčivé účinky ověřené v kontrolovaném slepém pokusu, přestane být alternativní. Stane se jednoduše medicínou.“  Richard Dawkins, biolog.


Nová kniha o MMS právě vyšla v ČR

    Andreas Kalcker na této knize v tichosti pracoval 4 roky. Shrnul v ní svoje zkušenosti s používáním netradičních a dá se říci "zakázaných" postupů léčby nemocí. Kniha se tedy netýká jen oxidu chloričitého. Nicméně v této knize Andreas Kalcker mj. poprvé zcela rozumě, vědecky a logicky vysvětluje, proč dokáže oxid chloričitý léčit tolik nemocí bez vedlejších účinků. Konečně dostane i tzv "odborná veřejnost" vysvětlení, proč je oxid chloričitý jedním z největších objevů v oblasti medicíny. Uvidíme, zda se k tomuto vysvětlení vyjádří nějaký čestný novinář a konečně se odhalí široké veřejnosti, že MMS/CDS je lék na velké množství nemocí za pár centů. Kniha obsahuje obsáhlé množství podrobných návodů na mnohé těžce léčitelné a dokonce na tzv. neléčitelné nemoci. Je zde uvedeno několik zcela nových a zatím nikde nezveřejněných postupů užívání oxidu chloričitého.  JE TO VELMI DŮLEŽITÁ KNIHA !
    Pro vysvětlení nejen Tvardzikovi - chlornan sodný je účinná látka ve zmiňovaném Savu. Chloritan sodný je jedna z látek ze které se vyrábí MMS. Chlornan sodný-chloritan sodný. Podobné že? Ale zcela jiné látky! Hodinky-holinky, to je jedno přece, ne? Ne není. Jde o zcela zásadní rozdíl pane Tvardziku!
    Mnoho e-shopů a různýh prodejců zneužívá "jednoduchosti" prtokolů a používání MMS/CDS k osobnímu obohacení a nešťítí se využít a zneužít jméno Jima Humbla. Asi nejdále v tomto směru je e-shop http://www.mmstabs.com/ který nabízí zboží, které NENÍ schváleno Jimem Humblem a podle sdělení Jima Humbla majitel tohoto obchodu nereaguje na jeho maily a stále lidem lže. Pro peníze. Produkty jsou nekvalitní a mnoho zásilek ani k zákazníkovi nedorazí. Tablety MMS nejsou to samé jako MMS a nemají tak dobré výsledky jako MMS. I když se e-shop tváří velmi profesionálně, jsou to podvodníci. Mějte to na paměti až si budete někde objednávat suroviny pro své MMS nebo CDS. Důvěřujte prověřeným obchodníkům.


30.6.2014 Výroba CDS koncentrátu za 5 minut

    V průběhu prvního pololetí 2014 se připravuje velká akce, která bude mít pravděpodobně velký vliv na vnímání MMS a oxidu chloričitého širokou veřejností. Jakmile to bude možné, přinesu podrobnější informace.
    Počet návštěv tohoto webu překročil minulý týden 100 000 ! A to za pouhou dobu jednoho a půl roku, kdy je tento web umístěn anonymně, aby nemohl být úřady zastaven. Filmy o MMS, které jsou na serveru nahrány, si za tu dobu přehrálo přes 60 tisíc lidí. Dalších 30 tisíc na youtuube. Těší mne to a doufám že tyto stránky pomohly a budou stále pomáhat mnoha potřebným lidem.
    Podle mých informací právě dokončuje Jim Humble se svým týmem knihu, která bude podle jeho slov převratem v léčbě mnoha onemocnění. Jim Humble na této knize pracuje již třetím rokem. Nic takového doposud v dějinách nebylo lidem představeno. Část textů jsem již měl možnost přečíst a pokud bude celá kniha takto koncipována, mnoha miliónům lidí na celém světě budou přístupné rychlé a efektivní postupy pro odstranění zdravotních potíží. 


8.2.2015 Proces s MMS se přibližuje.

    Andreas Kalcker, který opustil řady "Genesis 2" a začal se věnovat výzkumu oxidu chloričitého s týmem spolupracovníků na jedné španělské univerzitě, ohlásil brzké vydání nové knihy o MMS/CDS - oxidu chloričitém. To bude najednou knih... :-)
    Jak je možné, že jakoukoliv reportáž o MMS (pardon, tady to reportéři zabalili do toho, že lidé pijí (!) chloritan sodný (!!!) tedy ne MMS) dělají buď naprostí tupci, nebo jsou tyto TV spoty dělané na objednávku. Obojí je špatně. Pro novináře: Máte lidem ukazovat pravdu, ne jim lhát!
    Podle mých informací zde doporučovaní prodejci již CDS2 mají pod běžným názvem CDS. Sledujte můj web, čekám informace o novince, která prý posune výrobu CDS mnohem blíž ke všem lidem.
    MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.


MMS - mistrovský minerální roztok pro 21. století

    Leoš Kyša je autor článku, který opět ukazuje uživatele MMS jako prosťáčky a hlupáky... Leoši... proč si o MMS/CDS nezjistíš víc? Nevypadal bys nyní TY jako hlupák.
    V knize mám i já někoil příspěvků, z elektronické podoby která mi byla zaslána mohu ohodnotit tuto knihu jako velice zdařilou. Kniha obsahuje komplexní informace o MMS, historii objevu MMS, odpovědi kritikům a hlupcům kteří o MMS nic nevědí, podrobné návody jak MMS používat, postupy na léčbu jednotlivých nemocí, osobní příběhy lidí kteří MMS používají, mnoho autentických fotogtafií a mnoho dalších informací. Kniha má 416 stran.
    Pana Nepilého neznám, viděl jsem jen jeho videa na youtube. Tento člověk šířením informací o MMS/CDS ale pomohl mnoha lidem. Na rozdíl od kašparů, kteří moc dobře vědí co oxid chloričitý v dávkách doporučovaných Jimem Humblem dokáže. 


5.6.2014 Léčba Autismu - Dr.Kalcker, Kerri Rivera

    Zde je odkaz na petici, v níž je žádost Jima Humbla o uznání účinku MMS adresovaná mezinárodnímu Červenému kříži. MMS dokáže zlikvidovat Malárii do druhého dne a Červený kříž, který má pomáhat lidem, to ví. Potvrdil to a poté zbaběle popřel. V Africe a i v jiných zemích umírají lidé na Malárii zcela zbytečně!!! Prosím, podepište tuto petici a podpořte svým podpisem změnu tohoto světa k lepšímu. Děkuji vám. j.w.
    ..bohužel autor "filmu" Kacper Postawski si nárokuje autorská práva i když s vytvořením českých titulků a zveřejněním souhlasil... Prostě "chce jen pomáhat lidem"  :-)
    Pamatujte, že v televizi se lže velmi často. Nenechte se odradit nesmysly, které jsou kolem MMS stále uváděny. MMS/CDS je podle návodů k používání zveřejněných v knihách Jima Humbla a Andrease Kalckera zcela bezpečné - oba pánové to prohlašují na základě mnohaletých zkušeností s používáním oxidu chloričitého..
    MMS/CDS ani oxid chloričitý není žádný "všelék". Nikdo ho takto neprezentuje a ani o něm takto nemluví. Jediní kdo takto nazývají aplikace a používání oxidu chloričitého, jsou právě páni a dámy z tohoto spolku.
    Máme tu zase po delší době vyjádření k MMS/CDS http://hlidacipes.org/cesi-sve-bludy-miluji-jak-jde-o-ockovani-nebo-vseleky-z-desinfekce-rozum-jde-stranou/ 


26.6.2013 opět pravdivé TV zpravodajství...

    Je smutné že lidé, kteří se sami pasují do role posuzovatelů a "vědců", se hloupě a s povýšením vysmívají látce, která má za sebou tolik úspěchů. Nebrat v potaz všechny tyto úspěchy je podle mne zcela cílené. Veřejnost se přece nemůže léčit sama! :-) Pojďme se nyní podívat na text, který tento spolek hlupců na svém webu zveřejnil. Připojím své komentáře (červeně), neboť lidé kteří neznají aktuální stav můžou lžím na webu sisyfos.cz uvěřit.
    Na internetu koluje celá řada více či méně zakrytých návodů, jak z chemických preparátů vhodných spíše pro zahradu než pro lidské vnitřní ústrojí vyrobit všelék o správné koncentraci. Ať již jde o MMS, CDS, CDS2 apod., princip zůstává tentýž. Je to prostě desinfekce.
       Vážení návštěvníci mých stránek,po dlouhé době vychází v České republice kniha o MMS/CDS. Autor knihy je Andreas Kalcker,  který je přítelem Jima Humbla, objevitele MMS, a spolupracuje s ním řadu let.
    Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.
    Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.


Mnoho dotazů posíláte na černou mast (Black Salve) z knihy o MMS.

    Posláním ČČK je zejména předcházet a zmírňovat utrpení, chránit zdraví, život a úctu k lidské bytosti, podporovat vzájemné porozumění, přátelství a mír mezi národy bez rozdílů národnostních, rasových, náboženských, třídních a politických a usilovat o naplňování základních principů hnutí Červeného kříže. (§ 6 Stanov ČČK)
    Pokud se jakýkoliv člověk setká s výčtem nemocí, které umí oxid chloričitý účinně řešit, řekne si, že je to samozřejmě nějaký podvod. Téměř každý, kdo se s MMS/CDS setkal , si to napoprvé řekl.  Jaké je ale překvapení, když člověk zjistí, že to co píše Jim Humble a Andreas Kalcker o oxidu chloričitém, je podložené milióny zkušenostmi lidí z celého světa. Je to prostě pravda. Neuvěřitelně jednoduchá látka, neuvěřitelně levná s velmi jednoduchými postupy pro používání. Čtenáři, vezmi své zdraví do svých vlastních rukou a pověz o oxidu chloričitém svým přátelům. Rozšiřuj povědomí o této látce mezi své blízké. Každý člověk chce být zdravý a žít šťastný život. Přispěj k tomu svým dílem !


5.2.2015 Spirit Of Health v Praze !!!

    Neznalí novináři a jiní "odborníci" stále opakují mantru, že na MMS nebyla nikde provedena studie, která by dokazovala cosi. Milóny uzdravených lidí jsou asi málo.. V knize o MMS, která byla v SR zakázaná a tedy se nesmí prodávat, je jedna taková studie otištěna. Na straně 89 začíná a pokračuje s českým překladem až na str. 101 s uvedením všech zdrojů. Studie zveřejněná pod názvem "Kontrolované klinické zhodnocení působení oxidu chloričitého,chloritanu a chlorečnanu na člověka" . 
    Lidé ze Slovenska, nevěřte televizi a tomu co v ní ukazují. Tato reportáž o MMS je důkazem. Televize všude na světě LŽE ! Je to velmi silné médium, které dokáže obrovským způsobem manipulovat miliardy lidí. Myslete sami !!!
    „Zákon připravíme a bude mít jasná pravidla, registraci subjektů, abychom věděli, kdo tyto služby vůbec poskytuje a co pacientovi poskytuje za služby,“ popsal vznikající návrh ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO). Návrh by měl být hotov do léta.
    V pátek večer, 12.6.2015 ve městě Farnham, Surrey v Anglii, čtyři agenti z Agentury ochrany spotřebitelů ve Velké Británii vnikli bez svolení majitele do soukromého domu a narušil výuku používání MMS. Tato bezprecedentní situace která vznikla, bude jistě mít dohru. Uvidíme co se bude dít.
    Zde si přečtěte snůšku hloupostí, které vypustila jistá Kateřina Kolářová, která prý 17 let píše o zdraví. Paní Kolářová by měla si začít dělat něco jiného když píše o něčem, čemu ale vůbec nerozumí.


13.2.2015 opět zde máme plíživou kampaň proti používání MMS/CDS

    V minulých dnech byl proveden ( z Turecka! ) útok na můj web, který znamenal ve výsledku smazání všech e-mailů, které byly na můj mail odeslány. Čtyři dny jsem strávil přepisováním článků a obnovou napadených souborů. Omlouvám se tedy, pokud nepřišla odpověď na váš odeslaný mail.
    Všimněte si, jak jsou tzv odpůrci MMS prezentováni. Pěkně v klidu, ve studiu a s jistě položenými otázkami předem. Poté štáb "odhalí" Marka Grenona na ulici... a poté se celá štáb vydá za Jimem Humblem do Mexika a pěkně si tam na něho počkají také na ulici.  Směšně smutné...
    Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale v USA a Mexiku. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.
    Ale to není vůbec důležité. Milióny lidí už ví, co MMS dokáže a nějaká stupidní reportáž, která byla natočena evidentně na objednávku, nemůže rozšiřování MMS zastavit.


Nová kniha o MMS vyjde již brzy!

     Průkopníky jeho využití nebyli naši čeští experti, ale ctihodný arcibiskup Jim V. Humble. Jako důlní inženýr v roce 1996 údajně vyléčil skupiny dělníků v guyanském pralese, kteří onemocněli malárií, a to koktejlem nazvaným MMS (Miracle Metallic Supplement). Jeho výrobu zvládne každý − stačí smíchat chloritan sodný (NAClO2) s desetiprocentním roztokem kyseliny citronové. Postupně, během několika hodin, se ze směsi uvolňuje vlastní „léčivá“ látka, chlordioxid (ClO2).
    Ministerstvo chce, aby léčitelé měli právní odpovědnost. To znamená, že za zdraví ohrožující rady jako pití dezinfekce či ukončení chemoterapie by byli jasně postižitelní.
    Slovenská TV Markíza a její "znalý" redaktor se "znalým" lékařem... neuvěřitelné co dokázal vyplodit štáb této televize. Pánové, opravdu jste tak blbí, že si myslíte, že lidé pijí chloritan sodný???? Zjistěte si o MMS více a nelžete lidem, kterým může MMS/CDS pomoci.  Styďte se hlupáci ! Tfuj !
    Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.


24.2.2017 Nejnovější kniha Jima Humbla o MMS je k dispozici.

    „Týden užívám CDS2... večer se dostavila zvýšená teplota a dneska nevolnost (bublání v břiše, pocit na zvracení) a lehká bolest kloubů. Mám raději snížit dávkování? Mám pocit, že další dávku do sebe nevpravím.“
    Píšte mi o nové informace o Danielu Smithovi. Bohužel nic nevím. Daniel byl uznám vinným ve většině bodů obžaloby...od té doby žádné informace nemám. Začaly snad zlé časy?  Chlordioxid, skvělá desinfekce pitné vody, dělá stále více vrásků výrobcům léků. Jejich produkty totiž odsouvá do naprostého nezájmu. Lidé, kteří umí používat chlordioxid podle postupů zveřejněných v knihách Jima Humbla o MMS, nemají o většinu léků na své nemoci již zájem. MMS/CDS ( chlordioxid) ty nemoci totiž likviduje a lidé jsou po několika týdnech či měsících braní MMS/CDS jednoduše zdraví.
    Kdyby si tento osel Tvardzik zjistil o co jde, že žádné Savo se v MMS nebo v CDS nevyskytuje, kdyby se do problému trochu více ponořil a nepsal hlouposti, bylo by možné ho považovat za novináře. Takto jen rozšířil dlouhou řadu tupců, kteří píší a neví o čem. Hlavně senzaci, od toho jsem novinář, ne?


2.6.2014 Spirit Of Health - Dr. Kalcker

    Malárie v minulém roce zabila 584 000 lidí. 584 000-krát zbytečná smrt. Ale prý ustupuje... co na tom, že MMS likviduje malárii za pár centů do druhého dne ve 100% případů, že?
    Chtěl bych poděkovat vydavateli knih o MMS v ČR, že se nezalekl dlouhodobé celosvětové kampaně vedenou médii proti MMS a Jimu Humblovi, že se nezalekl dokonce osobních perzekucí a stále tyto knihy v ČR vydává.
    Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.
    Už mne unavuje stále poukazovat na lži novinářů. Souhlasím s vaším prezidentem Milošem Zemanem, že novináři jsou pakáž. Alespoň autoři článku v odkazu.
    Nikdy jsem o nic nikoho v případě MMS nežádal.Nyní se připojuji k Jimovi Humblovi. Prosím, pokud můžete, pomozte.Jde o velmi důležitý proces, který může změnit mnohé.Děkuji za Jima i za Daniela a věřím, že každý člověk z ČR a SR který používal či používá MMS/CDS si najde chvilku a pomůže svým malým nebo velkým příspěvkem k tomu, že MMS/CDS bude uznáno za léčebný prostředek a nebude zakázán jeho prodej.Pavel Eiselt


23.5.2015 Slovenská TV...lži, lži, lži !

    Koho by to napadlo, že když na Jožina z Bažin stačí práškovací letadlo, že  na většinu  chorob a nemocí postačí oxid chloričitý (ClO2). Látka, která se konečně dočkala revolučního využití ve zdravotnictví.


20.10.2014 Spirit Of Health 2015

     ClO2 dokáže hubit nežádoucí patogenní bakterie a parazity, kteří prý mohou za širokou škálu nemocí včetně rakoviny, zatímco ty hodné bakterie nechává na pokoji. Objev to byl tak geniální, že motivoval další výzkumníky.  Andreas Ludwig Kalcker vytvořil preparát CDS, což je ClO2 vyráběný v oddělené nádobě s kyselinami − citrónovou nebo  chlorovodíkovou. Dnes je mezi českými uživateli nejoblíbenější  variantou CDS2, coby „... poslední, nová verze CDS, kdy se v oddělené nádobě nechá reagovat chloritan sodný (NaClO2) s hydrogensíranem sodným  (NaHSO4), čímž  vzniká nejčistější roztok ClO2 ve vodě, kde nejsou žádné nežádoucí a škodlivé sloučeniny. Je to nejčistější známá verze oxidu chloričitého, kdy ve vodě je skoro 100% čistota ClO2, lze říci, že 99,9%, což oproti staré MMS s kys. citrónovou, kde byla čistota jen 65% je velký technologický pokrok a obrovský krok kupředu vzhledem k uživateli a uživatelské vlídnosti k organismu i účinnosti,“ vysvětluje přední český myslitel a propagátor pit
    Mnozí z vás, kteří jsou obeznámeni s produktem MMS a rostoucí popularitou hnutí Jima Humble asi také víte, že stále dochází k omezování prodeje MMS. Nyní chce prý americká FDA prosadit, aby tento výrobek bylo na celém světě nezákonné prodávat. A to i na čištění vody. Chloritan sodný je funkční několik let. Není čas si udělat zásoby?
     Alternativní medicína prodělává bouřlivý vývoj. Podivní výzkumníci, vzdělaní v nejrůznějších vědeckých oborech spojených úzce s biologií, lékařstvím a farmacií, jako je třeba pořizování fotografií či sociologie, dnem i nocí pracují na tom, jak uzdravit národ, ohrožený ohavnými jedovatými preparáty, které nám nutí zlovolný farmabyznys a také všudypřítomnými parazity, o kterých, čert ví proč, mafie v bílých pláštích a farmabyznys mlčí. Jejich alternativní preparáty, míchané tak říkajíc na koleně, vystačí s pouhou bazénovou dezinfekcí. Jsou levné, účinné a dokáží vyléčit nejen parazity, ale i rakovinu, HIV a malárii.


22.3.2015 Další chytrý článek... autorem je univerzální žurnalista Jiří Holubec...

    Jim V. Humble se pod tlakem farmaceutické lobby, která zlovolně tvrdí, že po jeho preparátu je lidem akorát tak špatně, rozhodl založit vlastní církev pro šíření MMS, aby na něj úřady nemohly, a v ní se jmenoval arcibiskupem. Budou naši laureáti nuceni k podobnému kroku? Udílíme Bludný balvan celé ClO2-chemické sektě, coby klenot na jejich oltář.
    ...lidem akorát tak špatně..  V aktuální knize Jima Humbla je doporučováno brát MMS/CDS velmi optrně a postupně navyšovat množství. Takovým způsobem se nevolnostem lze zcela bezpečně vyhnout a likvidace patogenů které způsobují mnoho nemocí poté probíhá bez problémů. Myslím si, že v případě MMS/CDS by měl spolek Sisyfos udělit vyjímečně platinový bludný balvan, posázený diamanty  - sobě. Klamání veřejnosti předvedli nyní právě oni a to v nejvyšší možné míře. 


Stále se budeme tvářit, že MMS a chlordioxid neexistuje?

    Časopis Reflex zveřejnil článek, který popisuje jak jsou lidé obelháváni a jak jsou hloupí, když používají MMS nebo CDS. Dokonce i sám pan šéfredaktor se ve svém úvodníku ptá - proč to ti lidé dělají?  Nemá cenu se vůbec pozastavovat nad tím, co autorka Lucie Tomanová ( členka spolku Sysifos..! ) pouze "popletla" a co napsala za účelem odrazení případných dalších uživatelů MMS/CDS. Článek jednoduše lže, uvádí se v něm nesmyslné koncentrace a autorka evidentně neví, jaký je rozdíl mezi  MMS1 a MMS2. K tomu další vyjádření "odborníků" kteří přitakávají a také vůbec netuší, co vše oxid chloričitý dokáže. Kdo je asi zadavatel tohoto článku? Opakuji, že pokud je oxid chloričitý podáván podle postupů Jima Humbla a dalších znalých lidí, kteří s oxidem chloričitým umějí zacházet, NEHROZÍ ŽÁDNÉ NEBEZPEČÍ o kterém neustále informují různá média. Všimněte si, že je zcela běžně brán fakt že, lidé po používání schválených léků někdy zemřou. Po použití MMS/CDS na celém světě nezemřel ještě nikdo. NI
    Zesnulý pan Heřt zavedl asi omylem termín Miracle Metallic Supplement a jeho pokračovatelé to stále mají špatně. Původně to bylo Miracle Mineral Supplement.
    Článek je pěkný. Pěkný paskvil. Pokud pan univerzální žurnalista o něčem téměř nic neví, neměl by o tom psát. Hlupáků je mezi novináři mnoho, Jirka ale nyní nasadil laťku hlouposti poměrně vysoko.
    Ve skutečnosti je základem těchhle koktejlů bazénová desinfekce. V roce 2014 jsme udělili Bludný balvan a propagaci oxidu chloričitého jakožto všeléku na všemožné neduhy, včetně rakoviny. Ale zase – není to nic nového. Takovéto všeléky, respektive poptávka po nich, se objevuje vždy ve vlnách a známe to již ze starověku. Přijde někdo s amuletem, zaříkávadlem, kočičí prackou, ostatky svatých, slzami cikánky, je to jedno. Rozdíl je v tom, že slzy cikánky už moc nefungují. Je třeba tomu dát nějaký vědecký kabát, udělat z toho pseudovědu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
44798
cache: 0024:00:00