Jak na věc


mlynářské schody drevene

Chcete si rezervovat stůl nebo se na něco zeptat?

    Mlynářské schody jsou schody s nášlapy se střídavou hloubkou stupně. Svou konstrukcí zaberou nejméně místa a jsou tedy vhodné do malých prostor. Minimální velikost stropního otvoru pro sestavu 11 modulů je 70x140cm při rovném rameni. Pokud schody zatočíte například až do půlkruhu, pak může mít otvor i jiné rozměry. Příklady zatočení najdete na fotografiích níže.
    Potřebujete umístit schody do malého, omezeného prostoru? Řešení nabízí mlynářské schody! Mlynářské schody lze použít i do prostor, kam by se klasické schody umístit nepodařilo. Pro mlynářské schody je typické, že jsou poměrně strmé.
    V naší Mlynářské restauraci (80 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká. Pro děti je k dispozici koutek na hraní.
    Mlynářské půdní schody jsou ideální rešení pro místnost s nedostakem prostoru a s potřebou stálého přístupu. Dřevěné mlynářské schody se zábradlím, rovnými nebo točitými stupněmi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00