Jak na věc


misano adriatico prázdninový dům

Šokující odchod slavné herečky Jany Štěpánkové (†84): Rodina 3 dny tajila její smrt! Už ji stihli i v tichosti pohřbít...

    V roce 2005 byla vybudována nová přístupová cesta na autodrom vedoucí přes ulici Daijira Katoa. Ta byla postavena právě na počest zesnulého japonského pilota, který se zabil v roce 2003 při Grand Prix Japonska na Suzuce a který měl tuto oblast Itálie velmi rád.
    Misano je autodrom nacházející se jen pár metrů od moře v nádherné oblasti pobřeží Rimini na východě Itálie. Okruh je velmi obtížný, různorodý a již prošel mnoha úpravami, kdy největší byla změna směru jízdy na okruhu.
    Autodrom Misano byl původně navržen už v roce 1969, od roku 1970 se začal budovat a v roce 1972 se zde konal historicky první závod. Délka okruhu byla v té době 3488 metrů. Na této verzi autodromu se konaly závody mistrovství světa motocyklů celkem třikrát a to v letech 1985 až 1987.
    Hotel Kursaal s panoramatickým výhledem na moře se nachází na nábřeží v Misano Adriatico, 50 metrů od písečné pláže. Nabízí parkování zdarma, venkovní bazén a wellness centrum.
    zatáčky 12 a 13:Tyto dvě zatáčky jsou si velice podobné. Nemusíte zde příliš tvrdě brzdit, ale musíte motocykl pořádně naklopit, vysednout, lehce narovnat, pak znovu naklopit, vysednout a následně narovnat víc před další a tentokrát pomalejší zatáčkou.


Horoskop lásky na rok 2019: Co předpovídá v oblasti vztahů astroložka Martina Boháčová?

    zatáčka 16:Další velice obtížná zatáčka, protože je velmi hrbolatá a je těžké najít především při nájezdu tu správnou stopu. Po výjezdu ze zatáčky již následuje cílová rovinka.
    Portoverde Beach Apartments se nachází pouhých 300 metrů od písečné pláže v městečku Misano Adriatico a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování.
    zatáčka 11:Toto je velmi obtížná zatáčka a dá se v ní lehce chybovat. Je uprostřed dlouhé rovinky a tak do ní najíždíte ve veliké rychlosti na šestku. Uberete, sklopíte motorku a pak už znovu dáváte plný plyn. Cítíte jak má přední kolo tendenci podklouznout a po akceleraci zase zadní kolo se snaží klouzat.
    Poté byl autodrom Misano v roce 1993 upraven, jeho délka byla zvětšena na 4060 metrů a byly vytvořeny 2 varianty okruhu, krátká a dlouhá smyčka. Krom toho bylo vybudováno celé nové zázemí autodromu s novými boxy.
    V případě, že hledáte ubytování v Misano Adriatico co nejblíže vašemu zájmu, můžete použít naši on-line mapu s přesným zobrazením všech ubytovacích kapacit ve vámi zvoleném termínu.


Typy ubytování v Misano Adriatico

    Hotel Astra stojí jen 40 metrů od pláže v centru města Misano Adriatico, které se nachází mezi městy Riccione a Cattolica. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a zahradu s dětským hřištěm.
    Hotel Silvia se nachází v pěší zóně Misano Adriatico, jen pár kroků od pláže. Nabízí bezplatné zapůjčení kol a bezplatné Wi-Fi ve všech společných prostorách.
    Villaggio Mithos se nachází v obci Misano Adriatico, 2 km od vlastní soukromé pláže. Tento rezort je obklopen borovicemi. Nabízí různé typy ubytování a zahrady s bazénem a dětským hřištěm.
    Přesnější výběr, jako například jen hotely v Misano Adriatico vám usnadní naše pokročilé vyhledávání, které najdete v menu pod záložkou Vyhledávání. Můžete si zde určit i další podrobnější parametry ubytování, jako například zda chcete být ubytováni v hotelech, apartmánech, penzionech nebo nocleh se snídaní, s jakou mírou komfortu a případně specifikovat další vybavení ubytování (TV, Internet, parkování).


Jaké zvolit dveře, když si nejsme jisti?

    V blízkosti autodromu se nachází spousta zajímavostí a architektonických děl jako např. známé letovisko Rimini, Tři věže San Marino, největší město v San Marinu Dogana, Hrad Gradara, známé muzem Dům chirurga, středověká pevnost Montefiore Conca, chrám Tempio Malatestiano nebo Augustova brána což je nejstarší dochovalá římská brána.
    Misano Adriatico je přímořské letovisko v rekreační zóně 15 km jižně od Rimini. Svou velikostí se řadí k těm klidnějším, přesto tu však najdete množství obchůdků, pizzerií, turistických atrakcí a zábavních podniků. Ubytování je v prázdninovém domě Stella Maris. V přízemí je jídelna, společenská místnost a bar, kde si můžete nakoupit občerstvení za Euro i za české koruny. V prvním a druhém patře jsou dvou až šestilůžkové pokoje, většina z nich má vlastní sociální zařízení. Lůžkoviny jsou v ceně. Strava je formou plné penze. Vaří se z italských surovin s přihlédnutím ke zvyklostem české kuchyně. K budově přiléhá zahrada, kterou můžete využít k příjemnému posezení a ke sportovním hrám. Přímo přes ulici je naše soukromá písečná pláž se slunečníky, lehátky a sociálním zázemím (toalety, sprchy a kabinky).Po celou dobu pobytu je v objektu přítomen delegát CK.Pro zpestření vaší dovolené máme pro vás připraveny výlety.


Sport je jen byznys. Vždycky byl, říká Ester Ledecká

    Hotel Atlantic Riviera se nachází 100 metrů od pláže v letovisku Misano Adriatico a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a klimatizované pokoje s balkonem. K dispozici je bezplatná půjčovna kol a zahrada se zázemím pro grilování.
    Residence Roxy se nachází na plážové promenádě v obci Misano Adriatico, pouhé 3 km od akvária La Navi v městečku Cattolica. Má nepřetržitě otevřenou recepci a moderní apartmány s balkonem s výhledem na moře.
    Hotel Oberdan byl modernizovaný v roce 2013. Stojí jen 50 metrů od moře v klidné pěší zóně v Misano Adriatico. Nabízí bezplatné Wi-Fi, pokoje s vlastním balkonem a wellness centrum.
    Hotel Residence Imperial se nachází v Misano Adriatico, pouhých 50 metrů od pláže a 1 km od vlakové stanice Misano Adriatico, a nabízí klasické ubytování, možnost půjčení kol zdarma a dětské hřiště.
    Locanda I Girasoli je zrenovovaný panský dům se zahradou a venkovním bazénem. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a LCD TV. Závodní dráha Misano je vzdálená 1 km.
    Mezi lety 1996 a 2001 došlo k dalším úpravám na okruhu, jednalo se především o zdokonalení a rozšíření veškerého zázemí, boxů, únikových zón, vybavení okruhu a přidání diváckých tribun.


Před 50 lety se člověk vydal k Měsíci. Podívejte se, jak probíhal vánoční let Apolla 8

    zatáčka 3:Podle mě nejtěžší zatáčka na okruhu, protože trať je v nájezdu velice úzká a na výjezdu je naopak velice široká. V této zatáčce se dá najít mnoho způsobů projetí a tak se zde dá hodně ztratit i získat.
    Metropole Misano Adriatico ležící v Itálii nabízí možnost ubytování ve více jak 91 hotelech, apartmánech, penzionech a nocleh se snídaní. Všechny informace o ubytování v Misano Adriatico jsou snadno přístupné v našem systému, který vám garantuje aktuální data, nejlepší cenu a snadný výběr.
    zatáčka 8:Tato zatáčka je z kopce. Je důležité začít včas brzdit, protože zde se to dá lehce přepálit a být dlouhý. Zatáčka je opět úzká v nájezdu a široká na výjezdu.
    Ambasciatori Hotel stojí na mořském pobřeží v městečku Misano Adriatico a hostům nabízí službu půjčení jízdních kol zdarma, tradiční restauraci, soukromé parkoviště a ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi, balkonem a přímým.
    5. září 1993 na autodromu Misano nešťastně skončila kariéra třínásobného mistra světa 500cc Wayna Raineyho, když při pádu z motocyklu utrpěl zlomeninu páteře.


Nejpopulárnější ubytování v Misano Adriatico

    Pro vyhledání volného ubytování v Misano Adriatico nejdříve vyberte datum a případně cenový rozsah za pokoj/pobyt. Pokud zaškrtnete políčko „jen dostupné“, získáte aktuální on-line data o volných a v době vašeho pobytu dostupných ubytovacích kapacitách. Seznam zobrazených výsledků z Misano Adriatico, si dále můžete setřídit podle různých kritérií (cena, typ, hodnocení) a díky tomu máte možnost si vybrat ten nejlevnější či pro Váš pobyt nejideálnější pokoj či apartmán.
    zatáčky 9 a 10:Jedná se o velmi pěknou část tratě proto, že vjíždíte v co největším náklonu, poté motorku lehce narovnáte, přibrzdíte a pak opět sklápíte do pravé zatáčky. V této části je trať velmi široká jak na vjezdu, tak i na výjezdu a Vy si můžete vybrat z několika různých stop.
    V roce 2006 došlo k dalším výrazným úpravám na okruhu ve snaze opět hostit závody Mistrovství světa motocyklů. Jako hlavní úprava byla především změna směru na okruhu tak, aby se jezdilo ve směru hodinových ručiček. Mezi další úpravy patřilo prodloužení okruhu na délku 4180 metrů, zvětšení šířky tratě na 14 metrů a opět vylepšení zázemí a vybavení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00