Jak na věc


milenci a vrazi

Standa Fišer slavil v klidu domova

    Druhá dcera je nesnesitelně zamilovaná do praštěného hocha poněkud exotického původu a jižanské krve, který ji střídavě děsně zbožňuje a zahrnuje přízní a střídavě o ni nejeví absolutně žádný zájem a nabízí vztah ryze sourozenecký. O tom, že holka brečí, nejí, nespí a chřadne, už byla napsaná nejedna pohádka, ale v tomhle případě se na happy end teprve čeká....i když na obzoru už se objevil jeden pořízek z ranče, který by měl zájem, jenže jeho krev je slovansky pokojná a holku to tolik nevzrušuje. Zatím....
    Včera mi přišla esemeska: Tak jsem tady. Běžel jsem 87 roků a dnes jsem dorazil. Co dál? Nikdo neví, žádný neví, jenom Bůh ví a ten prý není. Standa Fišer.
    Holka může být sebekrásnější, dokonce sebehodnější, a stejně se jí to s mužskýma nedaří, postěžovala si mi přítelkyně, se kterou si čas od času vyměňuju životní zkušenosti. Holce bylo dvacet, když se provdala za krasavce o deset let staršího, a než se rok s rokem sešel, krasavec si nabrnknul novou osmnáctku. Prý ho baví změna a teď, když má milenku i manželku najednou, úplně pookřál a baví ho obě. Manželka mu to pořád toleruje, sní o tom, že se jí krasavec jednou zase vrátí zpátky, a mezitím četuje na líbku (v překladu dopisuje si na internetu na www.libimseti.cz) a vyhledává bohužel samé podobné typy, které jí milovaného manžílka připomínají.


Jaroslav Marvan KOLEKCE 3DVD (DVD)

    Tak takovéhle zimy už v Praze nikdy nebudou...sáňkování u Vyšehradského tunelu, bruslení na zamrzlé Vltavě, doma stlučené sáňky z prkýnek...a všude krásně bílo... I tak vám přeji krásný zbytek adventu!


ŽELARY Remasterovaná verze (Blu-ray)

    Vždycky, když poslouchám stesky na nemožné milence a partnery, které v návalech zlosti označujeme těmi nejtvrdšími výrazy – často jsou to i vrazi, kteří vrážejí nůž do srdce svým křehkým polovičkám – snažím se pátrat v paměti, jak jsem to měla kdysi já. Ne, že by chlapi byli ideální. Mezi mými nápadníky byl kominík alkoholik Venca, prostý Břéťa, kterému vadilo, že se nevyznám v řeznictví a nerozlišuju hovězí od vepřového, intelektuální Dušan, jenž po mně zas naopak vyžadoval příliš mnoho citací z literatury a sexem posedlý Honza, sám pocházející z deseti sourozenců, což mě v šestnácti letech, pravda, hodně odrazovalo. Utíkala jsem se do světa fantazie a k románům Karolíny Světlé a hledala muže s romantickou duší, který mi bude konečně rozumět. Zaplať pámbu, že jsem ho našla! Ale co poradit všem těm neukotveným singles? Asi nic mimořádného. Jen vydržet s nervy a nepřehlédnout, až náhodou kolem půjde ten pravý (ta pravá). Mnohdy totiž působí na první pohled nenápadně a ne tak
    U francouzského autora Victora Poucheta (*1985) mě nejdřív zaujal jeho osobní příběh, či spíše přístup k životu, o kterém jsem si přečetla na záložce jeho knížky, pak její název a nakonec i to, jak je napsaná.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00