Jak na věc


mikrovlnná trouba v retro designu

SMW 6420DS trouba mikrovlnná SENCOR

    Mikrovlnná trouba v povedeném retro designu Gorenje MO4250CLB z designové řady Classico v elegantním lakovaném černém provedení, s grilem a dětskou pojistkou. Gorenje Classico - Vaření s vášní: Kuchyně, posvátné místo lásky a vášně k životu, je místem, kde vytváříme delikátní a originální chutě našich životů. Objem trouby: 20 l. Mikrovlnný výkon: 800W Výkon grilu: 1100W Počet stupňů výkonu: 5
    Gorenje Classico - Vaření s vášní: Kuchyně, posvátné místo lásky a vášně k životu, je místem, kde vytváříme delikátní a originální chutě našich životů. V průběhu celé historie lidstva byla kuchyně místem, kde se odehrávaly všechny důležité věci. Rajské vůně koření vás zvou znovu prožít kulinární příběhy minulosti stvořit své vlastní. Dobrá kuchyně je receptem na  sladký a  vášnivý život, který ztělesňují kuchyňské spotřebiče řady Gorenje Classico, jež jsou k dispozici v barvě slonové kosti a matně černé.  
    Mikrovlnná trouba v povedeném retro designu Gorenje MO4250CLB z designové řady Classico v elegantním lakovaném béžovém provedení, s grilem a dětskou pojistkou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7916
cache: 0024:00:00