Jak na věc


mikroflanelové povlečení kvalitní v akci

Mikroflanelové povlečení Magnolie

    Mikroflanelové povlečení MagnolieToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do decentní světle fialové barvy s květy.Je vhodné pro alergiky a má vynikající...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Kostka oranžováToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do pestrobarevných kostek, které tvoří mozaiku a nadchnou s...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Kohoutí stopaToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu a mají rádi extravaganci. Povlečení je laděné do desénu kohoutích stop a polštář je jednobarevný v...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení HortenzieToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné z jedné strany do bílé barvy s desénem hortenzií a z druhé strany s pastelovými...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Ginkgo černéToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do černé barvy se vzorem nejstaršího stromu, který má srdíčkové listy . Je...Zboží je k dodání do 5 dnů.


Mikroflanelové povlečení Pivoňky pruhy

    Mikroflanelové povlečení Pampeliška lilaToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do fialkové barvy s desénem pampelišek.Je vhodné pro alergiky a má vynikající...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení DenimToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do modré barvy-denimu. Je vhodné pro alergiky a má vynikající hřejivé...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Pivoňky kostkaToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do bílé barvy s květy a z druhé strany je kostka.Je vhodné pro alergiky a má...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Pivoňky pruhyToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do bílé barvy s květy a z druhé strany jsou pruhy.Je vhodné pro alergiky a má...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Hadí eleganceToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu a mají rádi extravaganci. Povlečení je laděné do desénu hadí kůže. Je vhodné pro alergiky...Zboží je k dodání do 5 dnů.


Mikroflanelové povlečení Hortenzie

    Mikroflanelové povlečení Kostka modráToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do pestrobarevných kostek, které tvoří mozaiku a nadchnou s...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Kostka hnědáToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do pestrobarevných kostek, které tvoří mozaiku a nadchnou s...Zboží je k dodání do 5 dnů.
    Mikroflanelové povlečení Hnědá kolaToto povlečení je určeno pro náročné, kteří rádi usínají v naprostém komfortu. Povlečení je laděné do hnědé barvy s desénem kol . Je vhodné pro alergiky a má vynikající...Zboží je k dodání do 5 dnů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00