Jak na věc


mezinárodní sdružení fotografů koudelka

Chystáte se využít mezinárodní autodopravy k přepravě zásilky do zahraničí, či po České republice a nemůžete se rozhodnout koho oslovit?

    Provozujeme více než 60 vozidel a o náš vozový park se pečlivě staráme. Stáří našich kamionů nepřesahuje 5 let a stáváme se tím spolehlivým partnerem pro mezinárodní přepravu. Reference našich dlouholetých klientů, kteří využívají služeb ADH Group, s.r.o. vám rádi poskytneme na vyžádání.
    ADH Group, s.r.o. je tím správným partnerem pro přepravu zásilek po celé Evropě. Náklad vyzvedneme a dovezeme až do firmy vašeho zahraničního partnera. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou přepravu, naší dlouholetou specializací je mezinárodní přeprava zboží na východ do Ruska, Rumunska, Ukrajiny a bývalých států SNS. Jsme schopni zajistit celkový proces přepravy od vás, jako zákazníka, až ke končenému příjemci. Zajistíme vám mezinárodní i vnitrostátní přepravu, zařídíme celní papíry a nabízíme i uskladnění zboží v našich temperovaných skladech, které jsou hlídány bezpečnostní agenturou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00