Jak na věc


merlin oleje

LEROY MERLIN Mój dom pełen Świąt

    Hledáte v okolí Sokolova služby kvalitního zvířecího hotelu, který by zajistil spolehlivé hlídání a ubytování pro Vaše zvířátko? Nechcete nebo nemůžete nechat svého pejska, kočičku či jiného mazlíčka na delší nebo i jen krátkou dobu Vaší nepřítomnosti samotného doma?
    Veškeré obchodní nabídky jsou pouze informativní a není na ně právní nárok. Provozovatel webu nezodpovídá za správnost údajů v letácích, nezprostředkovává nákup zboží ani doručování papírových letáků.
    Vyrážíte na dovolenou či jste po celý den pracovně vytíženi a potřebujete, aby se Vám někdo ohleduplně a odborně postaral o vašeho zvířecího přítele? Využijte služeb našeho zvířecího hotelu nedaleko Sokolova. Jsme odborníci na hlídání zvířat a Vašemu mazlíčkovi poskytneme kvalitní, vybavené zázemí s velkým prostorem pro pohyb.


Zvířecí školka a hotýlek Merlin

    Svěřte jej naší odborné péči do Zvířecí školky a hotýlku Merlin! V dobře vybaveném a příjemném prostředí našeho zvířcího hotelu nedaleko Sokolova se o Vašeho mazlíčka postaráme a bude se u nás cítit jako doma. Ubytovaným zvířátkům poskytujeme dostatek volného prostoru pro jejich hry a skotačení, klidné místo k odpočinku a mazlení, postaráme se i o Vašeho mazlíčka „samotáře“. V psím hotelu je pro hravé pejsky připraveno hřiště s překážkami, prolézačkami, tunely a nechybí ani další kamarádi ke společným hrám. Pro ubytování psů ani dalších zvířátek nepoužíváme kotce! Svůj prostor mají i „gaučoví mazlíčci“. Naše služby uzpůsobujeme Vašim potřebám. Můžete nám tak k hlídání svěřit svého zvířecího přítele pouze na pár hodin do školky či v případě dovolené na delší dobu do našeho hotýlku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00