Jak na věc


mddr. dagmar osičková podivín sadová

Máte možnost parkovat v blízkosti našeho objektu

    Je důležité přesně identifikovat problém a poté individuálně navrhnout léčbu, proto doporučujeme u nás absolvovat vyšetření, kde Vám zhotovíme na Vaší míru terapeutický i cenový plán eventuálně i možné varianty. Proto zde neukazujeme podrobný soupis ceníku, ale rádi bychom Vám zhotovili individuální nabídku.
    Za naší prací si stojíme, proto poskytujeme prodloužené záruky. Záruku na výplně z nadstandardních materiálů držíme 2 roky a na fixní protetické práce 5 let.
    Vzhledem k tomu, že jsem se od začátku svého působení jako zubní lékařka učila pracovat s nejmodernějším vybavením a materiály, tak i to jsem ve své ordinaci pro své pacienty připravila
    V roce 2004 se mi splnil sen a přijali mě ke studiu na fakultě zubního lékařství na Univerzitě Karlově v Hradci Králové. Po ukončení studia v roce 2009 jsem své znalosti prohlubovala na dvou moderních soukromých klinikách v Praze. V současné chvíli jsem se rozhodla splnit si ten sen úplně největší a to zařídit si svou ordinaci.
    V nových prostorech na adrese U Zdravotního ústavu 2213/8, Praha 10, jsme pro Vás zřídili nové zubní ordinace, ve kterých se setkává zubní lékařství s novými technologiemi, funkčností a estetikou. Pečovat o Vás bude mladý a zapálený tým odborníků – zubních lékařů a dentálních hygienistek.


stomatologie-prochazkova@seznam.cz

    Dentální hygiena je nedílnou součástí preventivní stomatologie a parodontologie. Dentální hygienistka v průběhu návštěvy odstraní patologické povlaky ze zubů, jako jsou zubní kámen, plak a pigmentace a naučí Vás, jak správně předcházet vzniku kazů a onemocnění parodontu. Navíc Vám může hygienistka nabídnout bělení a to ordinační i domácí.
    Vítejte na stránkách zubní kliniky 3DK, kterou na podzim roku 2010 založili MUDr. Martin Tomeček a MUDr. Jan Streblov. Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které si klade za cíl poskytovat co nejlepší a nejvšestrannější péči v oblasti zubního lékařství. To, že Vás zbavíme bolesti zubů, považujeme za samozřejmost. Rádi bychom Vám však nabídli ucelený koncept zubní péče postavený především na prevenci, zahrnující v případě potřeby také zhotovení výplní, korunek a můstků, léčbu parodontitidy (paradentózy), zavedení zubních implantátů či vybělení zubů a jejich estetické úpravy.
    Nabízíme komplexní stomatologickou péči pro celou rodinu. Od preventivní péče, přes výplňovou terapii amalgámem, fotokompozity a celokeramiku až po rekonstrukci chrupu nebo jeho doplnění.
    Naším cílem je poskytovat péči v oblasti zubního lékařství na nejvyšší úrovni. Proto se pravidelně vzděláváme v Česku i v zahraničí, a proto se snažíme rozvíjet i dosud ne zcela běžnou spolupráci s dalšími kolegy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00