Jak na věc


mazlíci v nouzi

Pelech Dog Fantasy oval 91x81x21cm piktogram růžový

    Skládací látková bouda pro psy. Vhodná na cestování, výstavy nebo jako pelíšek na doma. Z kvalitního nylonu Barva modrá/světle modrá Velikost 70*75*95 cm 3 boční kapsy Snadná montáž a demontáž Síťované vložky pro snadnější..
    Nelíbí se Vám podobné podnikatelské praktiky "velkochovatelů" psů? Zapojte se do celonárodní akce a pomozte nám umístit info letáky "Řekněte ne množírnám, množitelům, týrání" i v okolí Vašeho bydliště.
    
     Jak jste si jistě všimli, dlouhodobě spolupracujeme s občanským sdružením Mazlíci v nouzi, z Ostravy. Víme, že se zodpovědně starají o opuštěné a bezprizorní psy a kočičky. Víme, že často vychytávají ty nejzbídačenější případy z ghet, množíren, od bezdomovců či hodně týrané pejsky. Nejznámější kauza, ve které jsme s „mazlíky“ figurovali, byla kauza otřesné 150tihlavé množírny Petra Žišky z Lískovce u Frýdku Místku. Díky „mazlíkům“ jsme mohli zachránit fenky Vanilku, Wasabi, Xixao a Yellow, které teď dělají radost ve svých nových rodinách. 
    
     Vzhledem ke stavu našeho účtu a s přihlédnutím k zisku z kalendářů a vánočního prodeje v eshopu, jsme se rozhodli v rámci hesla „Pomáháme pomáhat“ tentokrát Mazlíky v nouzi podpořit finančně.


Mobile Kennel Trixie 55x65x80cm modrásvětle modrá

    16.2.2013 Mazlíci v nouzi - video z prvního dne pejsků u nás. Kavalírky byly od začátku velmi milounké, jen člověk nesměl udělat prudší pohyb. Video otevřít/zavřít.
    18.3.2013 Mazlíci v nouzi - jedna z fenek odebraných z množírny porodila. Všechny fenky takto rodily pro peníze až dvakrát ročně v malých klíckách a neutěšených podmínkách otevřít/zavřít.
    Jelikož nás velmi trápí otázka množíren, množitelů a s tím spojené trápení zvířat budeme se snažit Vám zde přinášet aktuální kauzy množíren. Některé podle potřeb a rozsahu podpoříme finančně, o jiných přineseme pouze co nejrozsáhlejší informaci, tak abychom Vám ukázali, že se bohužel nejedná o ojedinělé případy.
    Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název STARTER je tak trochu výmluvný. Hra je zároveň perfektní edukační pomůckou, je vyroben v Česku a..


Brit Care Dog Show Champion 12kg barel ZDARMA

    Téměř celý rok sledovaly paní Anna Měrková a Kateřina Kalibánová z občanského sdružení Mazlíci v nouzi tuto výrobnu štěňat. Nyní se jim podařilo ve spolupráci s TV prima A TV Polar celou záležitost medializovat. Na základě negativní reakce veřejnosti ze zveřejněných reportáží, slíbil pan podnikatel Petr Žiška, že svoji podnikatelskou činnost ukončí. Mazlíkům v nouzi se ve spolupráci s dalšími občanskými sdruženími podařilo odebrat 27 pejsků. Nicméně poté přestal pan podnikatel komunikovat a nad ostatními 120 pejsky visí velký otazník.
    V množírně malých psů v Lískovci se nachází až 150 dospělých zvířat. Jedná se převážně o maltézáčky, kavalíry, jezevčíky a jack russely, kteří jsou v těchto podmínkách chováni celoročně. Psi mají zateplené králíkárny, malý kotec spolu sdílí až 3 pejsci. Celá plocha je zastřešena plechy proti dešti. Pan Petr Žiška zde chová psy na živnostenský list již od roku 1999. Psi k prodeji pak prodává ze svého domu v Řepištích nebo také přes své známé v různých městech moravskoslezského kraje. Může se tak stát, že z této množírny koupíte psa v Ostravě, Opavě nebo Karviné.
    Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče hlavolamů. Tento hlavolam potěší jak chlupaté hráče,..


Pelech Dog Fantasy oval 75x66x19cm origami pes tyrkysový

    Sedm hracích kamenů - pod každým může a nemusí být ukryta odměna. Získat je ale vyžaduje obrovské soustředění a hrací talent. Hlavolam Pizza je skvělá vzdělávací pomůcka pro vaše domácí mazlíčky. Je vyrobena v Česku,..
    Všichni pejsci zapáchali močí a výkaly, někteří byli zablešení, měli ušní svrab, slepenou srst výkaly. Pejsci mají erozi na tlapkách od agresivního prostředí (zřejmě moč a výkaly ve kterých stáli). Někteří zvraceli nudle a v jejich výkalech byla sláma a obilí. Jack Russel teriéři na sobě mají spostu jizev od rvaček mezi sebou, zuby v tak špatném stavu, že bylo obtížné určit jejich věk. Někteří mají tak otřesné zubní kameny, že nemohou pořádně přijímat potravu.Vzhledem k tomu, že pejsci byli odchováváni v malém prostoru, točili se zpočátku někteří jen do kolečka. Někteří mají extrémně atrofované svalstvo na zádi a zadních končetinách. Zcela evidentně od toho, jak celý život strávili sedíce v klecích u množitele a nikdy neušli víc jak dva tři kroky. Pejsci jsou v celkem dobrém výživovém stavu, což se ovšem nedá říct o jejich psychice. Naštěstí si rychle zvykají na kontakt s člověkem a pomalu začínají objevovat okolní svět.


Pelech Dog Fantasy oval 75x66x19cm origami pes šedý

    Majitel množírny psů malých plemen v Lískovci se rozhodl ukončit chov. Psy daruje jen organizacím, spolkům na ochranu zvířat. Opatrovníci budou hledat vhodné rodiny, kde by psi, na základě adopční smlouvy, našli nový domov. Nicméně zatím množírnu opustilo jen 32 psů. Reportáž TV Polar otevřít/zavřít.
    Pane Bože, vyslyš tuto pokornou modlitbu za naše přátele - zvířata.Modlitbu zejména pro ta zvířata, která trpí, jsou znavená pod tíhou práce, která jsou podvyživená a týraná.. Za všechna zvířata žijící v zajetí.. Za zvířata, která jsou lovená, ztracená nebo opuštěná, vystrašená nebo hladová, za všechna, která jsou vedená na smrt..Snažně prosím o veškeré milosrdenství a soucit.. A pro všechny, kteří se zvířaty zacházejí, Tě prosím o jemné ruce a laskavá slova... Prosím, udělej ze všech lidí upřímné přátele zvířat...Prosím... ... VíceMéně
    Přidejte si tyto stránky mezi své oblíbené, nikdy nevíte, kdy se vám mohou hodit. Omrkněte je. Odkaz na ně naleznete v menu v záložce Ztracení a Nalezení :-)
    Skládací látková bouda pro psy. Vhodná na cestování, výstavy nebo jako pelíšek na doma. Z kvalitního nylonu Barva modrá/světle modrá Velikost 55x65x80 cm 3 boční kapsy Snadná montáž a demontáž Síťované vložky pro snadnější cirkulaci..


Akvárium set se stolkem EHEIM Vivaline LED 101x41x119cm 180l bílý

    Wiška je zhruba dvouletá fenečka, která pochází z množírny psů, kde sloužila jako pokladnička na peníze. Pravděbodobně byla zavírána na malém prostoru, protože má naprosto typický klecový syndrom - ve stresu se točí dokola. Venku na vodítku ale mete, až se jí za tlapkami práší a procházky se jí moc líbí. Nový majitel však musí počítat s tím, že se toho Wiška má ještě hodně, co učit. Je zvyklá bydlet v domku, venčí se venku, doma neštěká. Do adopce tak půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a s podmínkou kastrace.‼️‼️‼️ O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. ‼️‼️‼️ Pište výhradně email, dle podmínek adopce. Telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení. :-) ... VíceMéně
    Jen 32 psů daroval z množírny chovatel Petr Žiška spolkům na ochranu zvířat. Psi mají za sebou veterinární prohlídku a jsou jim prováděny kastrace. Zvířata mají zdravotní problémy. Největším problémem je ale jejich psychický stav. Reportáž TV Polar otevřít/zavřít
    Psí detektiv pátrá v oblasti Brno-Slatinaa okolí!!!Balerína je 7 let stará fenka parson russell teriéra. Na krku měla černý textilní obojek s plastovou sponou a koš, je i čipovaná. Není kastrovaná a váží asi 6 kg. Je bílá, ale levé ucho má hnědé a na pravém boku má černou kruhovou skvrnu o průměru cca 15 cm. Ztratila se při večerní procházce v průmyslové zóně černovických teras. Možná se zaběhla za zajícem, má silný lovecký pud. Terén dokonale zná, chodíme tam denně. K lidem je přátelská a je v dobré kondici.Kontakt: radikali@seznam.cz, 608814455www.psidetektiv.cz/zvire/balerina-brno-mesto-2018-12-23 ... VíceMéně
    


Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 12kg

    Mazlíci v nouzi mají další aktivitu. Na facebooku Ztracení a nalezení mazlíci z MS kraje centralizujeme veškerou soukromou i útulkovou inzerci. Chceme tak pomoci ztraceným pejskům (kočičkám a jiným mazlíkům) vrátit se co nejdříve domů a útulkům ulehčit hledání majitelů. Na stránkách najdete i rady, jak postupovat při ztrátě nebo nálezu psa, seznam útulků a diskuzi o aktuálních tématech.
    Je doma!!!Psí detektiv pátrá v oblasti Opava, Bíloveckáa okolí!!!Jessie je 5 let stará fenka jack russella. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná a váží asi 9 kg. Poznávací znamení jsou dva hnědé fleky kolem očí a zatočený ocásek. Má ráda lidi, vyhledává je. Je mazlivá. Fenka je zvyklá být doma. Kontakt: najka.bohy@seznam.cz, 733579616www.psidetektiv.cz/zvire/jessie-opava-2018-12-28 ... VíceMéně

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00