Jak na věc


mateřská škola mánesova kroměříž

Úkázka další individuální prezentace...

    Kmenová mateřská škola je MŠ Arbesova. Je to šestitřídní mateřská škola umístěná ve středu města. Od roku 1953 sídlí v dvoupatrovém domě postaveném na počátku 20. století v Arbesově ulici.
     --Zvolte kraj-- Pardubický Jihočeský Vysočina Královehradecký Zlínský Ústecký Středočeský Praha Plzeňský Olomoucký Moravskoslezský Karlovarský Jihomoravský Liberecký
    Titul jsme získali na základě auditu, který byl na naší školce proveden v dubnu 2018. Toto ocenění nás podpoří v dalším úsilí jak jak snižovat ekologický dopad provozu školky a zlepšovat životní prostředí.
    Usilujeme o to, abychom dny v naší mateřské škole prožili příjemně, zažívali radost a uspokojení z objevování, učení, poznávání a úspěchů. Cestou přirozené výchovy chceme rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti, podporovat rodinnou výchovu a poskytovat dětem příležitosti k aktivnímu učení v laskavém a bezpečném prostředí.


Vytvoříme pro Vás prezentaci zde na portálu MŠ dle Vašeho přání. Vyberte si... Vaše prezentace zde od 83,- Kč + DPH/měsíc

    Rádi bychom Vám touto cestou nabídli aktualizaci Vašeho zápisu, který je v tomto portále zveřejněn. Jelikož je každá škola v ČR ze zákona povinna zveřejňovat své informace …a to nejen na svých webových stránkách či stránkách města/obce, ale i na volně přístupných místech pro veřejnost, je tento portál mateřských škol ideálním řešením zviditelnění Vaší školy a zároveň Vám přináší velké množství výhod během Vaší veřejné propagace
    Tato unikátní prezentace je jedinečnou možností pro školky, které jsou sloučeny pod jedno ředitelství. WWW stránky s individuální hlavní stranou i podstránkami dle přání a návrhu p.ředitelky s přechodem na www stránky jednotlivých mateřských škol s možností vlastní administrace (úprav) pro každou MŠ možno zadávat změny on-line.. Tuto prezentaci lze vytvořit v mnoha variantách po konkrétní domluvě vytvoření vlastní administrace (úpravy kdykoli online) + je možné zadávat změny přes operátory (drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem).
    Velké kompletní www stránky v rastru Portálu MŠ, po vytvoření vlastní administrace úpravy kdykoli online (drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem spodporou operátorů, kteří Vám rádi pomohou).
     1 hlavní strana s informacemi o Vaší MŠ, vlastní administrace, úpravy kdykoli online + je možné zadávat změny přes operátory, drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem.


Vítejte na stránkách naší mateřské školy

    Společně s dětmi jsme si povídali o vodě. Řekli jsme si, jak je pro nás, ale i pro zvířátka a kytičky důležitá, a proto ji musíme chránit a šetřit s ní. Zkoušeli jsme, jestli hoří sníh, jak vypadají sněhové vločky pod lupou, klacíkem jsme kreslili do sněhu, dále jsme si říkali jaká zvířátka potřebují ke svému životu vodu, zkusili jsme si vyčistit řeku od nepořádku, vyráběli jsme ve třídě mraky, hráli si na dešťové kapičky, které prší nad různými druhy krajiny a nakonec jsme si zazpívali písničky, kde se vyskytuje voda. Všemi aktivitami nás provázela naše kamarádka kapička Anička.
    b) INDIVIDUÁLNÍ PREZENTACE - www stránky s individuální grafikou dle přání a návrhu p. ředitelky s přechodem dalších podstránek do plné prezentace s možností vlastní administrace, úpravy je možné zadávat on-line.
     Příspěvková organizace Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411 vznikla 1. ledna 2003. Je tvořena třemi mateřskými školami. Celkem je v nich 10 tříd mateřské školy a dvě dětské skupiny.
    Česko slaví 100 let a mi s ním. Letošní zahradní slavnost se nesla v duchu oslav celé naší země. Naši národní hrdost jsme podpořili nejen výzdobou zahrady, ale i sebe samých a to oblečením našich národních barev. Spousta veselí a přání, kam jen oko dohlédlo! Tak vše nej, ty naše , malá zemičko!


Aktualizujte svůj zápis v portále Mateřských škol!

    Ekoškolky pomáhají dětem, učitelům a rodičům udělat ze školky příjemnější, demokratičtější a k přírodě bližší místo k životu. Jádrem programu Ekoškola je metodika 7 kroků, která staví na aktivitě dětí a jejich spolupráci s učiteli, rodiči, vedením školy, provozními zaměstnanci a dalšími členy místní komunity
    Mateřská škola v Dolní Libchavě má jednu třídu mateřské školy a dvě dětské skupiny, leží na výjezdu z České Lípy směrem na Děčín. Je umístěna v budově bývalé školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12369
cache: 0024:00:00