Jak na věc


mateřské mléko

Dětská matrace Baby (120 x 60, výška 7 cm)

    Rádi bychom Vám touto cestou nabídli aktualizaci Vašeho zápisu, který je v tomto portále zveřejněn. Jelikož je každá škola v ČR ze zákona povinna zveřejňovat své informace …a to nejen na svých webových stránkách či stránkách města/obce, ale i na volně přístupných místech pro veřejnost, je tento portál mateřských škol ideálním řešením zviditelnění Vaší školy a zároveň Vám přináší velké množství výhod během Vaší veřejné propagace
    Tato unikátní prezentace je jedinečnou možností pro školky, které jsou sloučeny pod jedno ředitelství. WWW stránky s individuální hlavní stranou i podstránkami dle přání a návrhu p.ředitelky s přechodem na www stránky jednotlivých mateřských škol s možností vlastní administrace (úprav) pro každou MŠ možno zadávat změny on-line.. Tuto prezentaci lze vytvořit v mnoha variantách po konkrétní domluvě vytvoření vlastní administrace (úpravy kdykoli online) + je možné zadávat změny přes operátory (drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem).
    Velké kompletní www stránky v rastru Portálu MŠ, po vytvoření vlastní administrace úpravy kdykoli online (drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem spodporou operátorů, kteří Vám rádi pomohou).
    Mateřské školky už nemusí být místem, kde se děti netěší a pláčou po rodičích. Přivítejte je v originálním vybavení, kde každý nábytek a židle mají svou duši.


Vytvoříme pro Vás prezentaci zde na portálu MŠ dle Vašeho přání. Vyberte si... Vaše prezentace zde od 83,- Kč + DPH/měsíc

     --Zvolte kraj-- Pardubický Jihočeský Vysočina Královehradecký Zlínský Ústecký Středočeský Praha Plzeňský Olomoucký Moravskoslezský Karlovarský Jihomoravský Liberecký
    b) INDIVIDUÁLNÍ PREZENTACE - www stránky s individuální grafikou dle přání a návrhu p. ředitelky s přechodem dalších podstránek do plné prezentace s možností vlastní administrace, úpravy je možné zadávat on-line.
    Podívejte se do naší kategorie Mateřské školky a vybírejte vybavení na hraní, do ložnice na spaní za ceny, které odpovídají originálním nápadům a nejnovějším trendům v oblasti školství.
     1 hlavní strana s informacemi o Vaší MŠ, vlastní administrace, úpravy kdykoli online + je možné zadávat změny přes operátory, drobné úpravy kdykoli po telefonu, e-mailem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00