Jak na věc


mast na bolest kloubů čertův dráp dr.max

Rozdíl mezi mastí, krémem a gelem

    Mast na hemeroidy je společně se změnou životního stylu základem konzervativní léčby nezávažných forem hemeroidů. Pokud nejsou vaše potíže vážné, což potvrdí, či vyvrátí návštěva proktologie, můžete se tohoto onemocnění při zodpovědném přístupu nadobro zbavit. Každému primárně doporučujeme navštívit buď ordinaci praktického lékaře, nebo specializované proktologické pracoviště a své problémy zde konzultovat s odborníkem. Zde jsme vybrali pět nejosvědčenějších volně prodejných mastí na hemeroidy na trhu.
    Dobexil H je léčebná rektální mast na hemeroidy a další problémy vyskytující se v oblasti okolo konečníku. Obsahuje lidokain, lokální anestetikum zmírňující nepříjemné pocity. Hlavní aktivní léčebnou je dobesilan vápenáty, který zabraňuje tvorbě otoků a obnovuje funkčnost stěn hemoroidálních žil.
    Mast na hemeroidy je běžně dostupným a současně volně prodejným prostředkem k léčbě hemoroidů, takže ji bez problémů seženete v každé lékárně. Je však třeba brát na vědomí, že jsou její léčebné možnosti značně omezené, byť ne nulové. Jejím hlavním přínosem je úleva od nepříjemných pocitů v oblasti řitního otvoru, ale má samozřejmě i terapeutický účinek, a to především u méně závažných případů. Aplikaci masti můžete provádět zevně a vnitřně způsoby, které si nyní popíšeme.


Jak mast na hemeroidy aplikovat

    S pomocí přípravku Procto-Glyvenol lze léčit jak vnitřní hemeroidy, tak vnější hemeroidy. Hlavní aktivní složka slouží k lokálnímu potlačení zánětu a obsažený lidokain také k znecitlivění postižené oblasti, což nemocnému uleví od bolesti a ostatních nepříjemných pocitů. K dostání také jako čípky.
    Rektální mast Preparation H slouží k léčbě hemoroidů a potlačení nepříjemných pocitů, které způsobují. Napomáhá splasknutí zánětlivého otoku a ulevuje od bolesti, pálení, píchání a svědění konečníku. V prodeji i ve formě čípků.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8989
cache: 0024:00:00