Jak na věc


masečín paintball

Nemovitosti Masečín , Štěchovice - 1 nabídek

    Hraje se na 4 hodiny. Hráč si projde všech 5 hřišť. Na každé hřiště je několik scénářů. Na závěř se hraje na celou arénu tématická hra - černý jestřáb sestřelen, hledání štěchovického pokladu nebo převod VIP osoby. Mezi jednotlivými scénářemi jsou přestávky na občerstvení.
    Hra v ZÁKOPECH - MILITARY HŘIŠTĚ je boj o jednu vlajku ve středové věži, potom výměna stran a stejný scénář. Další hra je náročnější, protože se hraje na dvě vlajky a navzájem si je musí týmy ukořistit, potom se opět strany vymění.
    Jedná se o bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky s barvou. Paintball je kolektivní sport, kde je důležitá spolupráce jednotlivých hráčů.
    Hřiště se rozkládá na ploše 24 000 m2 a je složeno z několika cvičných hřišť jako je Dobývání bunkru, Military hřiště se zákopy a bunkry, Dostřelové hřiště, Dobývání mostu a Válečné město s vraky aut a jiné.
     V životě mohou nastat situace, které si nedokážeme představit ani v těch nejdivočejších snech. Situace, které nás mohou dohnat k činům, které jsme nepředvídali. Situace, díky kterým se budeme muset vzdát svého majetku, abychom ulehčili sobě nebo blízkému....


Nemovitosti - vzory smluv a podání

    Byl to dárek pro syna k 12.narozeninám a s kamarádem si to náramně užili. Super prostředí, výborná komunikace s organizátory a opravdu adrenalinový zážitek :-)
    Před začátkem hry Vás naučíme se zbraní pomocí střelby na terč. Vysvětlíme pravidla, které je důležité dodržovat po dobu celé hry. Hrou Vás bude provádět náš instruktor.
    Luxusní akce, s partou sme si užili na 200%. Parádní scénáře, výborná atmosféra a organizátoři nejlepší jací můžou bejt. Těšíme se na příští návštěvu, která bude na stopro.
    Hra na prvním hřišti DOBÝVÁNÍ BUNKRU začíná tím, že nejdříve jeden tým dobývá bunkr a musí ukořistit vlajku a druhý tým brání bunkr i vlajku a po malé přestávce, která slouží k doplnění munice se strany vymění.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9075
cache: 0024:00:00